İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

75 ytl ye kadar site satan varmı ?

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşlar

75 ytl ye kadar site satan varmı ? içeriği önemli değil beyenirsem alırım ;)

HoRTLoCk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat az söylüyorsun yoksa domain çokta :) 2- 2,5 yıllık domainler var ama 75ytl çok düşük bir rakam

123ert

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
dostum sen o paraya bir host al ve güzel bir domain al... sana bir tane word pres kuralım .. otur çalış içini doldur.. 75 milyona 3 tane site yaparsın ama o paraya hazır site biraz zor gibi.. yardım lazım olursa pm atarsın ...kolay gelsin..

talebetube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogspot filan alabilirsin ..

ama normal site istiyorsan 123ert katılıyorum .. bir domain al bi de post çu tut .. tamam .. günlük sitede 50 konu açsın .. yeter.. 1 ayda ayağa diker .. siteyi ..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
http://www.ikimizianlatanbirsey.com/

100 YTL ye bırakıyorum 1 yıldan eski bir site pr değeri 1 banı felan hiç birşeyi yok sagopa kajmer gibi kelimelerde googleda ikinci sayfa başlardaydı 350 + tekili var. Fiyatta dahada aşağı inemem. Garanti Bankası havale Para hesaba geçince anında namecheap.com hesabına domain transfer edilir. Dilersen sitenin full yedeğini veririm yada bir hafta kadar sunucuda tutarım seni işlerin bitince hesabı silerim.

Uygunsa Pm atarsın(ıZ)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5