İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

8 Mbt Sınırsız interneti olup 15 gb tan sonra kota yiyen var mı ?

dbi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu niye soruyorum.Evet böyle bişey var ama uygulanmadığını duydum ne kadar doğru ?

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Bana henüz uygulanmadı. Aslına bakarsanız adil kullanım içindi yani yoğun bir dosya indirme ve talep bekliyorlardı sanırım buda olmayınca normal hat karşılıyor ve sanırım bundan kota koymuyorlar. Son olarak şu anda yabancı sitelere girmede problemler yaşanıyor. Birkaç arkadaş daha bu sorununu belirtti. Benim dışımda bu problemi yaşayan var mı? Yada sorunun kaynağını bilen...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Uygulanıyor, ama kime ne zaman neden uygulandığı, uygulanacağı konusunda net bir cevap yok. Kimisine ilk aşmada uygulanırken kimisine ise aylar sonra uygulanıyor.

Aldığım duyumlara göre ki hiç inandırıcı gelmiyor, ttnet bunu bilerek yapıyor. Amaçları bir nevi test etmek çünkü ilerde internet hızlarında arttırıma gitmeyi hedefliyorlar.

Bu arada çıkışlarda ben bir sorunla karşılaşmadım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
çatır çatır uyguladılar bana, hatta 8 megabitlik paketimi elimden aldılar, sürünüyorum 1 megabitte

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
geçen 25gb gördüm, ama hızımda bir sorun olmadı. tabii hat olmadığı için 4mbit ile sürünüp, 8mbit parası ödüyorum o ayrı :hasta:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
arkadaşlar mahkeme ile başka yollardan, veya tüketici memnuniyetsizliği gibi konulardan, veya tüketici hakları kurumuna başvursak abonelik bitirme işlemi yapılabilir mi?
ttnetin kuralları değil de, kanunlarımız bu konuda ne der?

ErsinPasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet öyle bişey var bazen oluyo ama arıyorsun 444 0 375 i hemen manuel şekilde geri düzeltiyolar eski hızına dönüyorsun :ıslık:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi