İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

80630 Yazılımı Satılık!

V

vuduu

Misafir
80630 Yazılımı Satılık!
Özelden İletişime Geçebilirsiniz.

S

sitemerkezi.net

Misafir
o yazılımda birşey yokki, phpbb üzerine kurulmuş bir mod. önemli olan site popülerliği yazılım değil bence.

V

vuduu

Misafir
okadar basit bir yazilimsa neden senin siten hala berbat durumda sende iyi birseyler yap phpbb uzerine gorsun insanlar dimi iyinetin toplist iconlari bile calmissin yapamadinmi bir yukari assagi iconu :) heuh yav soyle lamerler geliyor cvp yaziyorya bitiyorum alkis heueh phpbb mis :)

S

sitemerkezi.net

Misafir
haha cidden komik bende güldüm şimdi. oradaki aşağı yukarı okları sen aynı görüyorsan zaten konuşmaya gerek yok.

A

|AtyMir|

Misafir
vuduu' Alıntı:
80630 Yazılımı Satılık!
Özelden İletişime Geçebilirsiniz.

peki bu script sizemi (sizmi yazdınız) ait yoksa siz sahibinden alıp öylemi satışını yapıyorsunuz ?

A

|AtyMir|

Misafir
istediğiniz fiyatı özelime gönderirseniz fiyatına göre bende almak isterim :)

V

vuduu

Misafir
özel teklif gönderdim yazılımın 2 versiyonu var çünkü açıklamalı gönderiyorum bu yüzden :)

W

www_sozluk_net

Misafir
bu sitedeki ne scriptidir ki ??? biri aciklayabilirmi.

bu arada lahmacuns.com sizinmi acaba vuduu ?

V

vuduu

Misafir
80630.com un scripti person-a.com daki...özelden ulaşırsn açıklama yapabilirim.

lahmacuns.com benim hepsihosting.com da benim...akillipaket.com vardi kapadim onu ama acicam yakinda...yuhhu.comda benim :)

E

ediz

Misafir
xkarenin biz yaptık dediği satışa çıkardığı script değil mi bu ?
demo falan ?

V

vuduu

Misafir
tamam erkan diyorsun işte ortağım o bizim xkare yazılım grubu...hepsihostingde altta görürsün logoyu..

dostum ayrıca oraya yazdık demo filan isteyenler özelden msj atsın diye yazdık sen ortadan atıyorsun msj yine şunuda anlamıyorum özel özel!

S

Skeleton

Misafir
vuduu' Alıntı:
80630.com un scripti person-a.com daki...özelden ulaşırsn açıklama yapabilirim.

lahmacuns.com benim hepsihosting.com da benim...akillipaket.com vardi kapadim onu ama acicam yakinda...yuhhu.comda benim :)

konuyla alakam yok ama tasarımların gerçekten çok güzel. hepsihosting.com u daha önceden biliyordum, o sitenin sadece tasarımı mı sana ait yoksa site mi senin? Güzel işler çıkarmışsınız, tebrikler.

V

vuduu

Misafir
%100 herşeyinin sahibi benim. (hepsihosting için geçerli ters algılanmasında :)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu ile alakasız olacak ama
(bir yakınıma 80630 davetiyesi lazımdır, msn'den ([email protected]) veya pm aracılığı ile ulaşanı bir kese altına boğacam.)

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar. Scriptimiz satiliktir. Vuduu arkadasim bu konuda yetkilidir görüsebilirsiniz. Veya banada ulasabilirler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi