İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

A-K-P nin adayı : Gül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçmişe tarihteki örneklere bakın inceleyin herşey gayet eşit ve dengede kurulmuş ama zamanla sömürenler oluşmuş malesef. baş kapama açma konusu değil önemli olan baş kapamaktan çok beyin kapamaktan bahsediyorum ben. herkes istediğini yapmakta özgür en azından böyle bi özgürlüğümüz var şu an ona da sevinmek lazım. herkes eşit haklara sahip ona bişey diyen yok zaten öyle olması gerek ama hakkını nasıl kullandığın önemli.

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmişe tarihteki örneklere bakın inceleyin herşey gayet eşit ve dengede kurulmuş ama zamanla sömürenler oluşmuş malesef. baş kapama açma konusu değil önemli olan baş kapamaktan çok beyin kapamaktan bahsediyorum ben. herkes istediğini yapmakta özgür en azından böyle bi özgürlüğümüz var şu an ona da sevinmek lazım. herkes eşit haklara sahip ona bişey diyen yok zaten öyle olması gerek ama hakkını nasıl kullandığın önemli.

Evet geçmişteki eşitligi ve dengeyi kuran etkenin ne olduğunuda inceleyelim.. ki bugün yerimizde saymayalım.. dediğiniz gibi beynimizi örtüp onun bunun lafıyla yok laiklik elden gidiyor. Anayasaya bağlılık. İrtica gibi daha ne olduğu belli olmayan sadece birilerinin kendilerine verdikleri kukla görevini ifa edenlerin peşinde gitmeyelim..

Özgürlük istiyorsanız, Eşitlik İstiyorsanız.. o yukarda bahsettiğiniz geçmişi inceleyin ;)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Herhangi bir ilkokulda sınıf başkanlığı seçimine dair bir tartışma bile daha seviyeli ve zekice yapılırdı heralde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5