İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acunsozluk.com 1Milyon Dolar

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Aynı genellemeyi sende yapmışsın. Bu şekilde genelleme yapamassınız!! ..Acunun programlarını izleyen milyonlar boş adam siz 2 niz dolusunuz herşeyi biliyorsunuz, kesinlikle öyledir ;) .. Acunun programlarını izleyen çok arkadaşım tanıdığım var ayrıca bende izlerim arasıra (izleyen arkadaşlarımın çoğu mühendis,memur vs.. ve hepside çok önemli firmalarda önemli mevkiilerde ).. Yani bilgileriyle seni 5 e 10 a katlayacak adamlar ;) .. Ayrıca varmısın yokmusuna katılan yarışmacıların (veya öğlen yayınlanan kadın programlarına katılanların) çoğunun sorunlu , komik insanlar olması onları eğlence niyetine komedi filmi niyetine izleyenleri boş adam yapmaz !! Konuşmalarınıza dikkat edin ! Genelleme iyi birşey değildir bir örnek vereyim ; mesela bana forum.iyinet.com da 2-3 kişi hakaret etti ben bu 2-3 kendini bilmez insan için forum.iyinet.com daki üyeler terbiyesiz ahlaksız diye genelleme yapsam bu doğru olurmu ? tabiki hayır !!

Mühendis memur polis olmakla adam olunmuyor güzel kardeşim. Herkesin kendine göre bir bilgi seviyesi vardır. Herkesin uzman olduğu bir alan vardır. Baba parasıyla git murat kpss kursuna sonrada torpille memur ol ne var bunda.:gül: Mevki sahibi olmakla adam olmak aynı şey değil. Sana göre cebinde parası olan herkes mükemmel o zaman.

Programların izleyici kitlesini biliyorum ve programlardaki kişileride görüyorum. Hepsi boş adamlar. Mantıklı düşünen ve mantıklı yaşayan herkeste bunu görecek göz vardır.:) Seni bilmem ancak ben gayet mükemmel bir insanım:rolleyes:

Sen izliyorsunya bilirsin o varmısın yokmusun da niye masalara vuruyolar. Böyle yaptıklarında içimden hatta dışımdan hertürlü hakareti ediyorum. Karşımda embesiller grubu varmış gibi geliyor onları görünce. Bide aptal aptal adamlar çıkıyor garip garip yaratık gibi reyting için. Acun reyting düştüğünde hemen bi baldırıçıplak yabancı buluyor bide 500 leri artırıyor bizim millet hemen tav oluyor.

Acun u Beyaz Show da görmüştüm kendi diyordu, bize düzgün adam değil böyle garip adamlar lazım ilgi çekici olmaları lazım reyting için yoksa kimse izlemez diyordu. Zaten sabahtan akşama kadar boş kolpa programlarla umutsuz ev kadınlarını kandırıyolar akşam bari bırakın bişey izleyelim. 2 haftadır Cevo yu izleyemiyorum ayıptır ya.:'(

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Sadece siteyi hit sağlamak amacı ile yapılmış siteyi ilk defa duydum acun 1 tl verirse şükretsinler.

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mühendis memur polis olmakla adam olunmuyor güzel kardeşim. Herkesin kendine göre bir bilgi seviyesi vardır. Herkesin uzman olduğu bir alan vardır. Baba parasıyla git murat kpss kursuna sonrada torpille memur ol ne var bunda.:gül: Mevki sahibi olmakla adam olmak aynı şey değil. Sana göre cebinde parası olan herkes mükemmel o zaman.

Adam olmadıklarını nerden biliyorsunda hemen bu yargıyı koydun yoksa tanıyormusun? hiç kimseyi görmeden tanımadan yargılayamassın hepside adam gibi adamdır dürüst emeği ile çalışan hedefleri olan insanlardır. seni ve senin gibi 10 tanesini cebinden çıkarırlar (bende seni tanımıyorum ama bu yargıyı burda yazdıklarından koyabiliyorum).. Ayrıca illa mühendis memur olmasınada gerek yok birçok insan üniversite okumamış olsada hayat okulundan geçmişlerdir böylede çok insan tanıyorum (bazısının işi yok(ama boş insan asla değiller)) tecrübeleri 10 üniversiteye bedeldir ! Senin bildiğin muratlardan değil o insanlar biz beraber büyüdük yoklukta gördük bollukta ama asla dürüstlükten şaşmadık kanımıza işlemiş istesekte değişemiyoruz ...Bu insanları tanımadan bilmeden cahilce torpille memur olmuşlar diyemessin !!Seviyeni yazdıklarından anlıyorum zaten gayet düşük, anca küçük bir çocuğun yazacağı şeyler.. Cebinde her parası olan mükemmel insan demem ben unuttunmu genelleme yapan ben değilim sensin ! çok fakir olup adam! olan insanda gördüm çok zengin olup adam olamamışlarıda gördüm (aynı şekilde tersinide) ..

Programların izleyici kitlesini biliyorum ve programlardaki kişileride görüyorum. Hepsi boş adamlar. Mantıklı düşünen ve mantıklı yaşayan herkeste bunu görecek göz vardır.:) Seni bilmem ancak ben gayet mükemmel bir insanım:rolleyes:

Sen mantıklı düşünebilsen bu genellemeyi yapmassın ! Merak etme beni ben yeterince mükemmel bir insanım ;)

Sen izliyorsunya bilirsin o varmısın yokmusun da niye masalara vuruyolar. Böyle yaptıklarında içimden hatta dışımdan hertürlü hakareti ediyorum. Karşımda embesiller grubu varmış gibi geliyor onları görünce. Bide aptal aptal adamlar çıkıyor garip garip yaratık gibi reyting için. Acun reyting düştüğünde hemen bi baldırıçıplak yabancı buluyor bide 500 leri artırıyor bizim millet hemen tav oluyor.

Evet bilirim ve çok güleriz yaptıkları salaklıklara ..aptal aptal adamlarda çıkar evet rayting için yapılır bunlar ve gayet normaldir.. reyting için yapılan saçmalıklar çoğu dizide filmde programda vardır bunu inkar edemessin millette belki tav olmaz ama tv izleyecekse mecburdur bunları görmeye kaçışı yok, çünkü hemen hemen her programda olan şeyler.. hatta cevoyu izliyormuşsunya o dizidede saçmalıkların ,reyting için yapılan öküzlüklerin babası vardır o zaman sende o diziyi izlediğin için boş adamın tekisin ..

Acun u Beyaz Show da görmüştüm kendi diyordu, bize düzgün adam değil böyle garip adamlar lazım ilgi çekici olmaları lazım reyting için yoksa kimse izlemez diyordu. Zaten sabahtan akşama kadar boş kolpa programlarla umutsuz ev kadınlarını kandırıyolar akşam bari bırakın bişey izleyelim. 2 haftadır Cevo yu izleyemiyorum ayıptır ya.:'(

Sabahtan akşama kadar olan programlardan bazıları işe yarar bilgiler verebiliyor (örn:sağlık programları) ve bazı umutsuz olmayan! ev kadınları (en azından benim denk geldiklerim) bu programlardan gerçekten işe yarar kullanabilecekleri şeyler öğreniyorlar diğer evlilik vs.. programlarınıda ordaki salaklara gülmek için izliyorlar (zaten oturup ciddi ciddi izlenecek programlar değil bunlar, ciddi ciddi izleyenin aklına şaşarım !) ayrıca herkesin zevki başkadır sen cevo izlersin ev kadını kadın programlarını izler (adı üstünde kadın programları) ben acunu izlerim vs vs.. zevkler renkler tartışılmaz !!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adam olmadıklarını nerden biliyorsunda hemen bu yargıyı koydun yoksa tanıyormusun? hiç kimseyi görmeden tanımadan yargılayamassın hepside adam gibi adamdır dürüst emeği ile çalışan hedefleri olan insanlardır. seni ve senin gibi 10 tanesini cebinden çıkarırlar (bende seni tanımıyorum ama bu yargıyı burda yazdıklarından koyabiliyorum).. Ayrıca illa mühendis memur olmasınada gerek yok birçok insan üniversite okumamış olsada hayat okulundan geçmişlerdir böylede çok insan tanıyorum (bazısının işi yok(ama boş insan asla değiller)) tecrübeleri 10 üniversiteye bedeldir ! Senin bildiğin muratlardan değil o insanlar biz beraber büyüdük yoklukta gördük bollukta ama asla dürüstlükten şaşmadık kanımıza işlemiş istesekte değişemiyoruz ...Bu insanları tanımadan bilmeden cahilce torpille memur olmuşlar diyemessin !!Seviyeni yazdıklarından anlıyorum zaten gayet düşük, anca küçük bir çocuğun yazacağı şeyler.. Cebinde her parası olan mükemmel insan demem ben unuttunmu genelleme yapan ben değilim sensin ! çok fakir olup adam! olan insanda gördüm çok zengin olup adam olamamışlarıda gördüm (aynı şekilde tersinide) ..
Ben senin arkadaşların için demedim. Sen memurluğu mühendisliği gözümüze sokmaya çalıştın bende ondan bahsettim. Memur olan mühendis olan süper adamdır diye bir kural yok hatta memur olanların çoğu çok beter insanlardır her manada. Arkadaşların dikkat etsinde ellerini ceplerine attıklarında farklı şeylerle karşılaşmasınlar. Ben hepsine öyle bir kanı koymadım ama sen memurluğu büyütünce bende sana nasıl memur olunur onu öğrettim.
Sen mantıklı düşünebilsen bu genellemeyi yapmassın ! Merak etme beni ben yeterince mükemmel bir insanım
Ben gayet mantıklı düşünüyorum.
Evet bilirim ve çok güleriz yaptıkları salaklıklara ..aptal aptal adamlarda çıkar evet rayting için yapılır bunlar ve gayet normaldir.. reyting için yapılan saçmalıklar çoğu dizide filmde programda vardır bunu inkar edemessin millette belki tav olmaz ama tv izleyecekse mecburdur bunları görmeye kaçışı yok, çünkü hemen hemen her programda olan şeyler.. hatta cevoyu izliyormuşsunya o dizidede saçmalıkların ,reyting için yapılan öküzlüklerin babası vardır o zaman sende o diziyi izlediğin için boş adamın tekisin ..
Kimse mecbur değil. İsteyen izlemeyebilir izleyenlerde 2 saattir bahsettiğimiz tipler zaten.
Cevodamı öküzlük var :D Sen hiç izlemedin sanırım yetersiz ulviyi. İzlesen böyle konuşmazdın. Senin sevdiğin şeylere göndermeler var. Onlarla dalga geçiyor adamlar.
Sabahtan akşama kadar olan programlardan bazıları işe yarar bilgiler verebiliyor (örn:sağlık programları) ve bazı umutsuz olmayan! ev kadınları (en azından benim denk geldiklerim) bu programlardan gerçekten işe yarar kullanabilecekleri şeyler öğreniyorlar diğer evlilik vs.. programlarınıda ordaki salaklara gülmek için izliyorlar (zaten oturup ciddi ciddi izlenecek programlar değil bunlar, ciddi ciddi izleyenin aklına şaşarım !) ayrıca herkesin zevki başkadır sen cevo izlersin ev kadını kadın programlarını izler (adı üstünde kadın programları) ben acunu izlerim vs vs.. zevkler renkler tartışılmaz !!
2 saattir bahsettiğimiz insanlar izliyor zaten denilenleri.

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben senin arkadaşların için demedim. Sen memurluğu mühendisliği gözümüze sokmaya çalıştın bende ondan bahsettim. Memur olan mühendis olan süper adamdır diye bir kural yok hatta memur olanların çoğu çok beter insanlardır her manada. Arkadaşların dikkat etsinde ellerini ceplerine attıklarında farklı şeylerle karşılaşmasınlar. Ben hepsine öyle bir kanı koymadım ama sen memurluğu büyütünce bende sana nasıl memur olunur onu öğrettim.

Şimdi düzelttin kendini az önce tüm mühendis ve memurlar içindi yazdıkların yani genelleme yaptın.. Ben kimsenin gözüne sokmadım sen boş adamların izlediğini söyledin bende dedimki sadece boş adamlar izlemiyor (elbette izleyenlerden boş olanda vardır) eğtim düzeyi yüksek adam gibi adamlarda eğlenmek onların hallerine gülmek için izliyorlar ..Memurlar mühendisler süper adamlar yazdığımı hatırlamıyorum yazdıysam göster ! Memurların belki çoğu beter ama benim tanıdıklarım öyle değiller ve istisnalar mutlaka vardır genelleme yapılamaz.. Ayrıca arkadaşlarım ellerini ceplerine attıklarında senin kastettiğin şeyle asla karşılaşmazlar çünkü onların bu konudaki katı kurallarını herkes bilir ;) fakat sen hep bu tür şeylerden bahsediyorsun yani bu işleri çok iyi biliyorsun galiba ?? Biz bilmeyiz kusura bakma ! Nasıl memur olunacağınıda senden öğrenecek değilim fakat senin herkesin aynı olmadığını benden öğrenmen lazım !!

Ben gayet mantıklı düşünüyorum.

Kesinlikle :D:D

Kimse mecbur değil. İsteyen izlemeyebilir izleyenlerde 2 saattir bahsettiğimiz tipler zaten.
Cevodamı öküzlük var :D Sen hiç izlemedin sanırım yetersiz ulviyi. İzlesen böyle konuşmazdın. Senin sevdiğin şeylere göndermeler var. Onlarla dalga geçiyor adamlar.

2 saattir bahsettiğimiz insanlar izliyor zaten denilenleri.

Tv izleyecek olanlar bazı programlar hariç(belgesel gibi) reyting için yapılan bazı saçmalıkları izlemek zorundadır çünkü bu çoğu programda olur ..Bahsettiğimiz tipler gayet normal insanlar fakat problem sende ! Cevoya öküz demedim dikkatli anlayarak oku dizide öküzlük saçmalık vs çok oluyor dedim (tıpkı varmısın yokmusunda ve çoğu programda olan reyting için yapılan saçmalıklar) Geniş aileyi izledim çok kez merak etme ve benim sevdiğim şeylere değil güldüğüm şeylere gönderme var ayrıca onların dalga geçtikleri şeylerle bizde dalga geçiyoruz yani aynen geniş aileyi hangi niyetle izliyorsak varmısın yokmusunuda o niyetle gülme ve dalga geçme amaçlı izliyoruz tabi arada kazandıkları 500 leri kıskanmıyorda değiliz ..

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Programların hitap ettiği kesimde eğitim düzeyi düşük kesim diye bir genelleme yapamazsın ! Nerden biliyorsun izleyen herkesin eğitim düzeyinin düşük olduğunu gittin gördünmü tüm izleyenleri ? Böyle bir cümle kurduğuna göre bence senin eğitim düzeyin düşük. Acun Ilıcalıya gelirsek şuana kadar yaptığı programlar gayet düzeyli ve sınırını bilen programlar oldu.. Ve bunun içindirki milyonlarca kişi tarafından izlendi ve takip edildi. İzlenme rekorları kırmasının sebebide duygu sömürüsünden değil reklamını yapmayı çok iyi bilmesinden kaynaklanıyor. Ayrıca eminimki senden kat kat bilgili eğitim düzeyi yüksek milyonlarca insan izlemiştir izliyordur..Bundan sonra bir konu hakkında genelleme yaparken dikkat et !

webmaster olarak bu tip ölçümlerin yapıldığını yapılabildiğini sanırım biliyorsunuzdur.bilimsel veriler varsa genelleme yaparım arkadaş, boşa konuşmuyoruz burada. %90'ı düşük eğitimlidir %10'u eğitimlidir, burada %10 bilimsel açıdan dikkate alınmaz.az çok tanıyoruz biliyoruz duyuyoruz ki konuşuyoruz. acun'un programlarının düzeyli olduğuna kesinlikle katılmıyorum geçin bunları.izlenmesinin nedeni duygu sömürüsüdür.ıssız adaya 3-5 insanı götürüpte aç bırakıp bunu izlettirmek rekor kırıyorsa bunun altında toplum psikolosini iyi bilmek ve bunu kullanmak yatıyor.

benim eğitim düzeyime gelince; ulusal çapta bir bilim derneğinin üyesiyim ve bilim insanıyım.daha açarsam utanırsın.ama senin eğitim düzeyini merak ettim doğrusu.

genelleme yapıyorum ve dikkat falan da etmiyorum arkadaş.

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
webmaster olarak bu tip ölçümlerin yapıldığını yapılabildiğini sanırım biliyorsunuzdur.bilimsel veriler varsa genelleme yaparım arkadaş, boşa konuşmuyoruz burada. %90'ı düşük eğitimlidir %10'u eğitimlidir, burada %10 bilimsel açıdan dikkate alınmaz.az çok tanıyoruz biliyoruz duyuyoruz ki konuşuyoruz. acun'un programlarının düzeyli olduğuna kesinlikle katılmıyorum geçin bunları.izlenmesinin nedeni duygu sömürüsüdür.ıssız adaya 3-5 insanı götürüpte aç bırakıp bunu izlettirmek rekor kırıyorsa bunun altında toplum psikolosini iyi bilmek ve bunu kullanmak yatıyor.

benim eğitim düzeyime gelince; ulusal çapta bir bilim derneğinin üyesiyim ve bilim insanıyım.daha açarsam utanırsın.ama senin eğitim düzeyini merak ettim doğrusu.

genelleme yapıyorum ve dikkat falan da etmiyorum arkadaş.

Ölçüm dediğin ne senin arkadaş ! Acunun yaptığı programlar sanki dünya çapında önemli projeler veya insan hayatını büyük çapta etkileyecek olaylar varya bu programlarda, bilim insanlarınında işi gücü yokya acunun programlarını test ediyorlar veri topluyorlar vs vs ..nerdeymiş bu bilimsel veriler göster bakalım neyin nesiymiş.. ayrıca %90 eğitimsiz %10 eğitimli olsa bile sen bu %10 u harcayamassın çünkü onların izleme nedeni eğitimsiz kısımdan farklı olur aynı keseye konamaz asla ! Bu arada survivordan bahsetmiyorum ben, o programı izlemedim izlemem işe yaramaz fakat sadece survivor yok acunun programı olarak bilim insanıymışsınya!! diğer programlarından haberin yokmu ? yoksa benden öğren !

Bilim derneğinin üyesi olmak marifet değil önemli olan adam olabilmek yazdıklarından bu mümkün gözükmüyor ..Ayrıca açarsan utanırım belki ama senin için utanırım çünkü benim utanacak hiçbirşeyim yok !Eğitim düzeyimde gayet yüksektir merak etme ama senin gibi yok şu derneğin üyesiyim yok şuyum yok buyum diye ukalalık etmem işimi adam gibi yaparım o bana yeter !

Yap genelleme dikkat etme arkadaş .. Senin gibi cahile lafmı anlatılır ! Bende zaten bu bilim insanlarından nefret ediyorum çok şey bildiklerini sanıyorlar belki birşeyler!! biliyorlar ama adam olamadıktan mantıklı olamadıktan sonra neye yarar !! İyi genelleme oldu ..

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Ölçüm dediğin ne senin arkadaş ! Acunun yaptığı programlar sanki dünya çapında önemli projeler veya insan hayatını büyük çapta etkileyecek olaylar varya bu programlarda, bilim insanlarınında işi gücü yokya acunun programlarını test ediyorlar veri topluyorlar vs vs ..nerdeymiş bu bilimsel veriler göster bakalım neyin nesiymiş.. ayrıca %90 eğitimsiz %10 eğitimli olsa bile sen bu %10 u harcayamassın çünkü onların izleme nedeni eğitimsiz kısımdan farklı olur aynı keseye konamaz asla ! Bu arada survivordan bahsetmiyorum ben, o programı izlemedim izlemem işe yaramaz fakat sadece survivor yok acunun programı olarak bilim insanıymışsınya!! diğer programlarından haberin yokmu ? yoksa benden öğren !

Bilim derneğinin üyesi olmak marifet değil önemli olan adam olabilmek yazdıklarından bu mümkün gözükmüyor ..Ayrıca açarsan utanırım belki ama senin için utanırım çünkü benim utanacak hiçbirşeyim yok !Eğitim düzeyimde gayet yüksektir merak etme ama senin gibi yok şu derneğin üyesiyim yok şuyum yok buyum diye ukalalık etmem işimi adam gibi yaparım o bana yeter !

Yap genelleme dikkat etme arkadaş .. Senin gibi cahile lafmı anlatılır ! Bende zaten bu bilim insanlarından nefret ediyorum çok şey bildiklerini sanıyorlar belki birşeyler!! biliyorlar ama adam olamadıktan mantıklı olamadıktan sonra neye yarar !! İyi genelleme oldu ..

acun'a hayran olabilirsin ama bu benim eleştirme hakkımı ve gerçekleri engellemez.

edepsizliğin de alemi yok, senin gibi tipler internet ortamının arkasına saklanıp herkese istediklerini söyleyebileceklerini sanıyorlar ve bu şekilde psikolojik olarak kendini tatmin etme yoluna gidiyorlar ki bu bir psikolojik problem ve yanılgıdır. tedavi olmanı ya da bilgisayar başından kalkıp biraz sosyal ortamlara karışmanı öneririm.

ayrıca bilim insanlarından nefret eden zihniyetle benim işim olmaz.eğitimli insan zaten bunu söylemez.size verilen emeklere yazık.insanda biraz saygı olur.hiç tanımadığın insana cahil diyebiliyor ve adamlığını yargılayabiliyorsun.söylediğin kötü kelimeleri sana iade ediyorum, kötü söz sahibine aittir.

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
acun'a hayran olabilirsin ama bu benim eleştirme hakkımı ve gerçekleri engellemez.

Acuna hayranım demedim fakat bazı programlarını gülmek ve dalga geçmek amaçlı izlerim dedim ve tabiiki eleştirebilirsin acunu, programlarını yalnız o programları izleyen herkesi aynı kefeye koyup eğitim düzeyi düşük diyemessin çünkü herkesin izleme amacı farklıdır biri oturup ciddi ciddi izler orda yapılan bazı duygu sömürülerine inanır vs.. fakat diğeri bunlara güler orda yaptıkları saçmalıklarla dalga geçer sırf bu amaç uğruna izler.. Bu ikisi aynı kefeye konamaz çok yanlış!

edepsizliğin de alemi yok, senin gibi tipler internet ortamının arkasına saklanıp herkese istediklerini söyleyebileceklerini sanıyorlar ve bu şekilde psikolojik olarak kendini tatmin etme yoluna gidiyorlar ki bu bir psikolojik problem ve yanılgıdır. tedavi olmanı ya da bilgisayar başından kalkıp biraz sosyal ortamlara karışmanı öneririm.

1-Ben edepsizlik yapmadım edepsizlik yapan sensin ben senin yazdıklarına nazaran senin hakkında düşündüklerimi söyledim..

2-Senin gibi tipler derken ? Yoksa tanıyormusun beni ?? İnternet ortamına saklanıp bazı programları izleyen her insanı aynı kefeye koyup hepsine eğitim düzeyi düşük diyen sensin ben saklanmam şuan burda olsan veya ben orda olsam aynı şeyleri yüzünede söylerim tartışırım!

3-Benim herhangi bir sorunum yok sen merak etme fakat psikologlar bile görmeden yüzyüze konuşmadan tanı koyamazlarken sen nasıl oluyorda anında koyuyorsun tanıyı ? Yazdıklarına bakılarak sorunun babası sende ;) Kendine dikkat et ..

4-Bendeki sosyal ortamın çeyreğinin çeyreği sende olsaydı mantıklı düşünmeyi becerebilirdin ve şuan burda tartışmazdık ;)

ayrıca bilim insanlarından nefret eden zihniyetle benim işim olmaz.eğitimli insan zaten bunu söylemez.size verilen emeklere yazık.insanda biraz saygı olur.hiç tanımadığın insana cahil diyebiliyor ve adamlığını yargılayabiliyorsun.söylediğin kötü kelimeleri sana iade ediyorum, kötü söz sahibine aittir.

Orda aynen senin gibi genelleme yaptım anlaman için fakat anlayamamışsın belli bir daha oku anlamaya çalışarak !

Ayrıca sen mi bana verdin emekte yazık diyorsun ? sen kimsinki benim saygımı sorguluyorsun ben adamına göre adamım ! Senin seviye baya bir düşük olunca haliyle bende biraz düşürmek zorunda kalıyorum ..ayrıca bir insana cahil diyebilmek için illa tanımak gerekmez yazdıklarından bu gayette anlaşılıyor !

Kelimeleri iade etmek isteyebilirsin fakat bizde verilen geri alınmaz yani kusura bakma iadeni kabul edemeyeceğim..

Son olarak önceki mesajında bahsettiğin bilimsel verileri görmek istemiştim ama unuttun herhalde ? aklıma başka şeyler gelsede :rolleyes: unuttuğunu umuyorum ve hatırlatıyorum .. Ve artık önemli işler nedeniyle bir süre internete giremeyeceğim bu yüzden yazacaklarına cevap olarak önceki yazdıklarımı tekrar tekrar oku çünkü anlamakta zorluk çekiyorsun ..

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
senin gibilerle işim olmaz, hiçbirşey söylemiyorum. ben kendimi biliyorum tanıyan da tanıyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Arz talep meselesi.Adamda bu açığı değerlendiriyor.Kimseninda hakkı olmaz suçlamaya...Karşı çıkanlar sevmeyenlerde fırsatları olsa ilk yapıcaklardandır...

Ayrıca acun olmayınca insanlar atomumu parçalıyacaklar , hayır.Farklı bir eğlence programı izliyecekler.

Ha eğitim meğitim bilmiyorum.Belki eğitimli insanlar boş vakitlerini daha iyi değerlendirebilir ama boş kaldıklarında izleyebilir.Bana sorarsanız öle göz gezdirilecek programlar , oturuyorlar başında sıkılmıyorlarmı anlamam.Okadar kaliteli ve yüksek bütceli yavancı diziler varken izlenmez.Belgesel bile daha zevkli , hatta bazı belgeseller çok güzell artıkkk , onlarda çağa ayak uydurdu:D

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Arz talep meselesi.Adamda bu açığı değerlendiriyor.Kimseninda hakkı olmaz suçlamaya...Karşı çıkanlar sevmeyenlerde fırsatları olsa ilk yapıcaklardandır...

Ayrıca acun olmayınca insanlar atomumu parçalıyacaklar , hayır.Farklı bir eğlence programı izliyecekler.

Ha eğitim meğitim bilmiyorum.Belki eğitimli insanlar boş vakitlerini daha iyi değerlendirebilir ama boş kaldıklarında izleyebilir.Bana sorarsanız öle göz gezdirilecek programlar , oturuyorlar başında sıkılmıyorlarmı anlamam.Okadar kaliteli ve yüksek bütceli yavancı diziler varken izlenmez.Belgesel bile daha zevkli , hatta bazı belgeseller çok güzell artıkkk , onlarda çağa ayak uydurdu:D

evde atomu parçalamaya çalışılmasını tavsiye etmiyoruz, evde denemeyiniz:) nükleer tepkime falan, uzaklara uçmamak lazım:)

bizim eğitim sistemimiz külliyen yanlış ve yap boz tahtası halinde olduğu için insanımız bilimsel anlamda birşeyler öğrenmek, kitap okumak, güzel sanatlarla uğraşmak, spor yapmak gibi aktiviteler yerine kendilerine hiçbir şey vermeyen abuk subuk tv programlarıyla çok değerli vakitlerini öldürüyorlar.

herkes kendini geliştirsin ki ülkemiz gelişsin.şu tembelliği, vurdumduymazlığı üzerimizden atmamız lazım, bir çok şeyi yapabilecek güçteyiz.

kıytırık (tartışılabilir tabi) iran'ın bile nükleer programı var. biz ise aval aval bakıyoruz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bu türkiyeye özel bir durum değildir.Çoğu insan zor hayat şartlarıyla mücadele ediyor ve birazda olsa vaktinin bir bölümünü bu sorunlardan uzaklaşmak ve kafa dağıtmak için kullanmak istiyor.Yani o değerli vakti istedikleri gibi harcıyorlar, eğlence programları olduğu için değil insanlar eğlence programları istediği için bu durumdayız.

Ayrıca iran gibi bir proram başlatsak bu zararımızamı yararımızamı olurdu lütfen düşünün.

G

gonlubol

Misafir
varmısın yokmusun baydı artık ya tüm yarışmacılar rol yapıyor.acun aynı formatta gidiyor.kabak tadı verdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5