İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite Çek No2 :)

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar az önce Adbrite.com'dan 106$'lık 2'nci çekim de geldi :) yarın hemen bankaya koşup bozduracağım. İlk çekimi 3 günde bozmuşlardı, bakalım bunu kaç günde bozacaklar.

Yaşasın adbrite.com :D :D

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gule gule harca da, 3 gunde bozan banka ve sehir neresidir?

H

hibrahim

Misafir
iyi de bu adbrite 90 gunde ödemiyormuydu sen daha 1 ay çnce ilk çekini almıştın?

limonabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu adbrite'tan nasıl kazanılıyor? adsense'deki gibi text reklam mı gösteriliyor site de?

H

hibrahim

Misafir
evet aynen öyle www.permoney.com/meso.html oradaki mavi text reklamlar adbrite in reklamları...

ancak excoder sorumu cevaplasa iyi olurdu... benim bildiğim adbrite net 90 çalışıyor 1-1,5 ayda ikinci çeki nasıl yolluyor yoksa ilk çekten sonra aylıkmı yollamaya başlıyor...

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim arkadaşım hemen cevap vereyim soruna,
sadece ilk çekinin gelmesi için 90 gün beklemek zorundasın, 90 gün sonunda ilk çekini yolluyorlar ve ondan sonraki her ay o 90 gün içinde yaptıklarını bir bir yollamaya başlıyorlar, yani sadece ilk kayıt olduğunuzda 90 gün bekliyorsunuz, ondan sonra her ay kazançlarınız düzenli olarak gönderiliyor.

hdogan arkadaşım senin soruna gelince, istanbul/avcılar - yapı kredi'de dolar hesabım var, ilk çekimi oraya götürmüştüm 3 günde "sıfır" masrafsız bozdular çeki.

H

hibrahim

Misafir
excoder sanırım cümle düşük oldu:) şimdi biz üye olduktan itibaren 90 gun içinde mesela 150$ yaptık bu adamlar 90 gun sonra 150$ yollamıyorlar mı ki daha sonra her ay o 90 gun içinde kazandıklarımızı yolluyorlar diyosun.. yoksa 90 gun sonra ilk 30 gunku çekimi yolluyorlar.. eğer öyleyse kötü benim ilk ay düşük ne olcak o zaman...

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazdıklarımı bidaha okuyunca kötü yazdığımın farkına vardım kusura bakmayın.

senin de dediğin gibi 90 gün sonra ilk 30 günlük çeki yolluyorlar,mesela ocak ayında üye oldun, ilk çekin nisan'da gönderilecek, ve nisanda gelecek olan çek ocak ayında kazandıkların olacak, mayıs ayında ise şubatın, haziranda da mart'ın olacak şekilde aylık düzenli olarak çeklerin gelmeye devam edecek. eğer aylık kazanç fazla değilse bir sonraki ayın çekine ekleniyor kazançların.

umarım bu sefer doğru anlatabilmişimdir.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ya benim cek Yapi Kredi Ankara/Kizilay subesine teslim edildi 9 milyon bozma parasi aldilar + dolar hesabina yatirmasi icin %kusur komisyon dediler ben de YTL hesabina aktarin dedim. 24 Araliktan beridir bekliyorum ses yok...

Dolar + YTL hesabim var, bilmemkusur senedir musterisiyim adamlarin, yaptiklarina bak. Yarin fircayi kaymassam ben.... [sovuyorum]

Yilan hikayesi oldu bu cek bozdurma isleri, mafyaya verip bozdurtcaz artik... Ya da siteleri kapatip huzura ercez... Yeter ya...

Iyi gunlerde harca :D

H

hibrahim

Misafir
excoder' Alıntı:
yazdıklarımı bidaha okuyunca kötü yazdığımın farkına vardım kusura bakmayın.

senin de dediğin gibi 90 gün sonra ilk 30 günlük çeki yolluyorlar,mesela ocak ayında üye oldun, ilk çekin nisan'da gönderilecek, ve nisanda gelecek olan çek ocak ayında kazandıkların olacak, mayıs ayında ise şubatın, haziranda da mart'ın olacak şekilde aylık düzenli olarak çeklerin gelmeye devam edecek. eğer aylık kazanç fazla değilse bir sonraki ayın çekine ekleniyor kazançların.

umarım bu sefer doğru anlatabilmişimdir.

ok oldu saolasın..:)

H

hitmp3tr_com

Misafir
yaw ben 12/24/2004 tarihinde başladım şu anda 350 dolar oldu.

en bu parayı ne zaman alırım ?

bide aralık ayı şu şekilde bitti

12/31/2004 200 $17.90
12/30/2004 191 $12.89
12/29/2004 139 $12.36
12/28/2004 194 $13.65
12/27/2004 133 $15.82
12/26/2004 110 $9.45
12/25/2004 154 $14.99
12/24/2004 97 $7.82

ARALIK TOPLAMI:104.88

ben bu parayı ne zaman alırım ?

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aralık ayında başladığına göre, ilk çekini mart ayında gönderecekler. yani martı beklemen lazım :)

M

MrManson

Misafir
excoder' Alıntı:
hibrahim arkadaşım hemen cevap vereyim soruna,
sadece ilk çekinin gelmesi için 90 gün beklemek zorundasın, 90 gün sonunda ilk çekini yolluyorlar ve ondan sonraki her ay o 90 gün içinde yaptıklarını bir bir yollamaya başlıyorlar, yani sadece ilk kayıt olduğunuzda 90 gün bekliyorsunuz, ondan sonra her ay kazançlarınız düzenli olarak gönderiliyor.

hdogan arkadaşım senin soruna gelince, istanbul/avcılar - yapı kredi'de dolar hesabım var, ilk çekimi oraya götürmüştüm 3 günde "sıfır" masrafsız bozdular çeki.

bu avcılar bankaları dehşet calısıyor hep soyluyorum :)
avcılar - akbankta hemen bozdurabilirsin ..
akbank , alt reşitpaşa da
yapı kredi bankasıda eski standart sinema sokağındadır , çek işlemi için gitmek isteyenler için..

P

Parae

Misafir
Arkadaşlar bu adbrite' için ben normal reklamlar çıksın dedim yani ben satmadanda çıkıyormuş ya hani reklamlar ..

Yaptım bi zone koydum kodu ama
''Your link here