İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adiyoos Webmaster Arkadaşlar :)

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
öncelikle mantıklı bir iş yaptığın için tebrik ediyorum ediyorum seni, en iyisini yapmışsın üstad boşver, siteyi satar satmaz bende ayrılacağım sanal dünyadan, gerçek hayatında başarılar..

Destek için teşekkürler.Böyle yorumlarla gelin bana :DD Hayırlısıyla cuma günü paylaşım grubunu aldırıp parti veriyorum :p

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Mantıklı bir karar, herşey bilgisayardan ibaret değil.
Ama dozunu kaçırmadıktan sonrada çok güzel bir araç.
Aramıza dönüceğin günü merak ediyorum :p
Hoşçakal dostum.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
tamamen bırakmak değil de herşeyi ölçüsünde yapmak önemli sanırım, saatlerce bilgisayar başında oturmaktansa, spor yapmak, kitap okumak vs. diğer alanlarda da bireysel gelişiminiz için uğraşmak daha mantıklı bir seçenek olabilir, hayırlısı olsun.

ayhanaktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen boşa yasamıssın ozman kendını asosyal yapıyorsan pc basında para kazanmak nıye ıstıyorsan anlamıyorum hobi olarak yap 1 2 saat takıl neyse bb :D sen kendi kendine asosyal olmussun :D

T

themaniac

Misafir
Atalay kardeşim, (bak senin için türkçe klavyeyle yazıyorum kıymetini bil) :)
ben evli biriyim ve yakında çocuğum olacak. Eşimin benim hakkımda en çok şikayet ettiği şey internetle çok ilgileniyor olmam. hatta ben öyle olmadığını düşünsemde eşimle geçirdiğim vakitten çok pc ile vakit geçiriyormuşum. bu bir hastalık
ben bir gün emaillerime bakmazsam çok garip olurum. aklım hep orda olur. heleki ticaret delisiyimdir, yeter ki biri bana ticaret desin (para delisi değil, ticaret delisi). yani çok insana yardım ettim burada ve çok insandan da yardım aldım. bir sürü şey aldım ve sattım. hosting sattım, reklam alanı sattım, hatta başkalarının sitelerinin reklam alanlarını bile sattım, alexa düşürdüm, paypal aldım sattım, hamdolsun dolandırıldım ama dolandırmadım, facebook sayfa aldım sattım defalarca. Şimdi dönüp arkama baktığımda gelen para gitmiş ve elimde birşey kalmamış. Gelende hosting işinden geldi, onları da iyinet'ten değil benim tanıdığım insanların referanslarıyla ve beni tavsiye etmeleriyle kazandım.
ve son zamanlarda ticaretlerim çooooook azaldı, sebebiyse dolandırıcıların sayısı acayip arttı. bende temiz ticaret takılıyorum, önce paramı alıp öyle işi yapıyorum. ve artık asla alan değilim, hep satan tarafım. Böylece dolandırılmıyorsun.
Seninde sorunlarından birisi sadece asosyal olmakmış. bu gayet doğal, insanın sosyal çevresini çok etkiliyor bazen denge kurulamadığında.
Neyse kardeşim kendine çok iyi bak Allah'a emanet ol.
sosyal hayatında başarılar dilerim

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
web işleriyle uğraşan hemen hemen herkez geçirmiştir bu tür dönemleri, sabahlara kadar dışarda gezer oraya buraya gidersin yeterki şu pc yi açmıyayım dersin ama nafile, sadece biraz sorumluluk düzenli bir iş & düzenli bir manita insanı yola getiriyor başka birşey değil, eminim sende geri dönüceksin şu işlerden ebedi eli ayağını çeken daha görmedim sanırım görememde

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
tekrar yorum yapiyim :/ eklemek istediklerim var.

şuan atalay geleceğinin başındasın ( Vay vay söze bak :D ) daha yaşın ergen seviyede ( yaşını kesin bilmiyorum ergen seviyedir %60 :D ) Bu zamanlarda dışarı cıkmak eğlenmek istersin biraz manita kovaliyim falan dersin en fazla 6-7 ay takılır sıkılırsın bu yaşlarda zevki olmaz zaten.Dışarı çık futbol oyna aylık oyna :D anne çık kavga et eve gel annen sorar kavgamı ettin arkadaşlarınla :D :D :D ..Bu yaşlarda gezip tozamassın demedi deme gelirsin en fazla 2 ay. asıl gezip tozma aşkı başlar 18-19 yaşıda taa 23-24 yaşlarına kadar sonra hayatın bir düzene girer hep belli şeyleri yaparsın. 10-11 gibi kalkar 12-1 gibi dışarı çıkar 6-7 gibi eve gelir 1-2 saat bilgisayar ortamı yapar gecelere akarsın demedi deme :D Abimi gözlemliyorum aynııı.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bende sğürekli internete giriyorum, ama ağzının suyu akmış gözler pert olmuş bir şekilde o site senin bu facebook benim gezmiyorum. ya film izlerim ya da dizi, ya da iyinette olurum arada bir de blögla uğraşırım yazarım kırarım falan, bırakırmıyım sanal dünyayı bilemem ama, çoook geniş arkadaş çevren yoksa ve çoook paran yoksa web e mahkumsun kardeş.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Atalay kardeşim, (bak senin için türkçe klavyeyle yazıyorum kıymetini bil) :)
ben evli biriyim ve yakında çocuğum olacak. Eşimin benim hakkımda en çok şikayet ettiği şey internetle çok ilgileniyor olmam. hatta ben öyle olmadığını düşünsemde eşimle geçirdiğim vakitten çok pc ile vakit geçiriyormuşum. bu bir hastalık
ben bir gün emaillerime bakmazsam çok garip olurum. aklım hep orda olur. heleki ticaret delisiyimdir, yeter ki biri bana ticaret desin (para delisi değil, ticaret delisi). yani çok insana yardım ettim burada ve çok insandan da yardım aldım. bir sürü şey aldım ve sattım. hosting sattım, reklam alanı sattım, hatta başkalarının sitelerinin reklam alanlarını bile sattım, alexa düşürdüm, paypal aldım sattım, hamdolsun dolandırıldım ama dolandırmadım, facebook sayfa aldım sattım defalarca. Şimdi dönüp arkama baktığımda gelen para gitmiş ve elimde birşey kalmamış. Gelende hosting işinden geldi, onları da iyinet'ten değil benim tanıdığım insanların referanslarıyla ve beni tavsiye etmeleriyle kazandım.
ve son zamanlarda ticaretlerim çooooook azaldı, sebebiyse dolandırıcıların sayısı acayip arttı. bende temiz ticaret takılıyorum, önce paramı alıp öyle işi yapıyorum. ve artık asla alan değilim, hep satan tarafım. Böylece dolandırılmıyorsun.
Seninde sorunlarından birisi sadece asosyal olmakmış. bu gayet doğal, insanın sosyal çevresini çok etkiliyor bazen denge kurulamadığında.
Neyse kardeşim kendine çok iyi bak Allah'a emanet ol.
sosyal hayatında başarılar dilerim

Benim derdim bilgisayarla , ticaretle değil ki :) Aklım hep onda.Bir iş yapıyorum " acaba iyinetten cevap geldimi " biriyle konuşuyorum " acaba adam parayı yatırmışmıdır " arkadaşlarla geziyorum " acaba sitede sorun varmıdır açıkmıdır " hayatımı etkiliyor sürekli.Bunları kapatarak herşeye odaklanabileceğimi sanıyorum.Umarım doğru yapıyorumdur.Türkçe klavye için teşekürler :)

web işleriyle uğraşan hemen hemen herkez geçirmiştir bu tür dönemleri, sabahlara kadar dışarda gezer oraya buraya gidersin yeterki şu pc yi açmıyayım dersin ama nafile, sadece biraz sorumluluk düzenli bir iş & düzenli bir manita insanı yola getiriyor başka birşey değil, eminim sende geri dönüceksin şu işlerden ebedi eli ayağını çeken daha görmedim sanırım görememde

Ben sürekli yokum demedim ki :) 2 yıl yokum dedim.2 yıl derken oda şöyle : bir dahaki yaz geliyorum , sonra bu dönemlerde tekrar adiyos.

tekrar yorum yapiyim :/ eklemek istediklerim var.

şuan atalay geleceğinin başındasın ( Vay vay söze bak :D ) daha yaşın ergen seviyede ( yaşını kesin bilmiyorum ergen seviyedir %60 :D ) Bu zamanlarda dışarı cıkmak eğlenmek istersin biraz manita kovaliyim falan dersin en fazla 6-7 ay takılır sıkılırsın bu yaşlarda zevki olmaz zaten.Dışarı çık futbol oyna aylık oyna :D anne çık kavga et eve gel annen sorar kavgamı ettin arkadaşlarınla :D :D :D ..Bu yaşlarda gezip tozamassın demedi deme gelirsin en fazla 2 ay. asıl gezip tozma aşkı başlar 18-19 yaşıda taa 23-24 yaşlarına kadar sonra hayatın bir düzene girer hep belli şeyleri yaparsın. 10-11 gibi kalkar 12-1 gibi dışarı çıkar 6-7 gibi eve gelir 1-2 saat bilgisayar ortamı yapar gecelere akarsın demedi deme :D Abimi gözlemliyorum aynııı.

Gecelere akıyoruz zaten :DD Senlede akarız istersen :şekil:

bende sğürekli internete giriyorum, ama ağzının suyu akmış gözler pert olmuş bir şekilde o site senin bu facebook benim gezmiyorum. ya film izlerim ya da dizi, ya da iyinette olurum arada bir de blögla uğraşırım yazarım kırarım falan, bırakırmıyım sanal dünyayı bilemem ama, çoook geniş arkadaş çevren yoksa ve çoook paran yoksa web e mahkumsun kardeş.

Niye çevrem yoksa mahkumum ? Yaratırız ? Sabah 6 da pc ye oturup sahurda kapattığımı bilirim.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
ben gidiyorum desem iyinet bayram edecek yav bu kadar yorum yapılacağını bile sanmıyorum :p
Güle güle atalay kardeş beni pek sevmezsin ama iyi birisin sen. Başarılar dilerim.

not: merak edenler için söylüyorum. az kaldı''

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Arada uzaklaşmak iyidir. Kafanı toparlarsın. Kendin için iyi olacak kararlar alırsın. Arkadaşlarla takılmak da gerekli, ama gününün tamamını almamalı. Kendini geliştirmeye zaman ayırmalısın.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kişisel olarak iş yapmasakta forumda yazılarını gördüğüm biri gidince garip oluyorum ister istemez. Hayatında başarılar bizi yaprak dökümü moduna sokan adsense utansın şakşuk ban yemekten artık gına geldi hepimiz bırakıp gidicez birgün sonra türkiyedeki reklam politikası nolucak görücem şakşuk banlamak neymiş görücem.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Arada uzaklaşmak iyidir. Kafanı toparlarsın. Kendin için iyi olacak kararlar alırsın. Arkadaşlarla takılmak da gerekli, ama gününün tamamını almamalı. Kendini geliştirmeye zaman ayırmalısın.

Tabiki , eğitimler aksatılamyacak :)

nerde eski o iyinet gittiğin iyi olacak

Yok bozmadı , ben seviyorum iyinet ' i :)

kişisel olarak iş yapmasakta forumda yazılarını gördüğüm biri gidince garip oluyorum ister istemez. Hayatında başarılar bizi yaprak dökümü moduna sokan adsense utansın şakşuk ban yemekten artık gına geldi hepimiz bırakıp gidicez birgün sonra türkiyedeki reklam politikası nolucak görücem şakşuk banlamak neymiş görücem.

Adsenseyle sorunum yok :DD Tek sorun fazla vakit :DD

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Çok özliyeceğim kardeşim seni.
Herşeyimizi beraber yaptık. Ne işine girdiysek hep ortak girdik.
İlk tanışmalarımız filan aklıma geliyo hacı o bu değil.
Sadece yaşımızdan dolayı onaylı üyelik için başvuru yapsakmı diye kaç saat düşünmüştük.
Neyse ne diyelim herşey zaman. Allah'a emanet ol.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Çok özliyeceğim kardeşim seni.
Herşeyimizi beraber yaptık. Ne işine girdiysek hep ortak girdik.
İlk tanışmalarımız filan aklıma geliyo hacı o bu değil.
Sadece yaşımızdan dolayı onaylı üyelik için başvuru yapsakmı diye kaç saat düşünmüştük.
Neyse ne diyelim herşey zaman. Allah'a emanet ol.

Senden ayrılmıyorum ki :DDD Telefon forever :DD

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5