İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Admin bölümünde Görsel Ve Html Bölümü Çalışmıyor.

Kasap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

yeni yaz bölümünde görsel ve html bölümü var tıklandığı an değişiyor ister görsel ister html olarak,

ama bende bu çalışmıyor 2.6.1 kullanıyorum ve saadece html kısmı çalışıyor.

linux cpanel bir vps deyim.

Cybertürk1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu hatalar 2.5, 2.6 ve 2.6.1 sürümlerde gözlemleniyor. WordPress 2.7 sürümü ile bu hatalar olmayacak.

Şimdi gelelim çözüme.. Hangi web tarayıcısını kullanıyorsun ? Daha doğrusu bu hataları alırken hangi browserı kullanıyordun.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu hatanın nedeni BENCE kurduğun birkaç eklenti . wp-content/plugins klasörünün adını bi değiştirip denersen sorunun çözüldüğünü görebilirsin . Ancak kesin bir çözüm bir çözüm ben de bulamadım.

Kasap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firefox ile deniyorum pc linux.

bekleyeceğiz ozaman 2.7 yi

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
wp-content/upload/js_cache gibi bir klasör olması gerekiyor.Onu silermisin?

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de ayni sorun var sadece html calisiyor

@ Gur.Kem ;

bende wp-content klasoru icinde upload klasoru yok.. sadece languages, plugins ve themes klasorleri var. :S

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
WP-Turkiye,Hasan'dan alıntıdır : (Not,bu kutucuk işaretli olduğu halde çaışmayanlar da var.)
Profilinizdeki "Yazarken görsel metin editörünü kullan" kutusu işaretli mi? Değilse işaretleyin.

Kasap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede işaretli o kısım ama genede olmuyor.

ayrıca işarewtli kısmı kaldırınca zaten görsel html yazan yer komple gidiyor.Bende onlar var ancak tıkladığım halde geçiş yapmıyor.

Kasap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu olay hala devam etmekte ve 2.6.2 yi indirdim kurdum bugün gene aynı sorunu yaşıyorum.

Aceba serverdan kaynaklanan bir sorunmu bu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi