İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense 2. onayıda aldım Şükürler olsun

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 2 kere başvurdum kabul olmadı adsense baksanız sitede ne hatalı yardımcı olun lütfen adsensenin gönderdiği mail aşağıdaki site adresimde http://toparla.com

Hoş geldiniz e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizden sonra AdSense başvurunuzu incelemeye devam ediyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık. Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

sonunda oldu arkadaşlar android yazan tüm yazıları kaldırdım kabul edildi android telif hakkı sayılıyormuş

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş nasıl açılmıyor bugün 80 kişi girmiş suandada online 4 kişi var sitede www.toparla.com

Ekleme: kardeş nasıl açılmıyor bugün 80 kişi girmiş suandada online 4 kişi var sitede www.toparla.com

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar 2 kere başvurdum kabul olmadı adsense baksanız sitede ne hatalı yardımcı olun lütfen adsensenin gönderdiği mail aşağıdaki site adresimde http://toparla.com

Hoş geldiniz e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizden sonra AdSense başvurunuzu incelemeye devam ediyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık. Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

bilader açmış olduğum bir konu var o şekilde almayı dene siteni banlattırma bence verdiğim bir yöntem bar incelersen hesap kapansa bile siten banlanmaz öncelikle ordan almayı denemeni tavsiye ederim.

Ekleme: ayrıca siteni inceledim bazı bölümlere çok zor giriyor ve en önemlisi hile bölümünü kaldırın kaldırmassanız asla kabul edilmezz

Neyisav

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hile bölümünü kaldırmanız gerekmekte. Bu konuda seçici olabiliyorlar. Ayrıca reklam alanlarını belirtmek nedense teşvik gibi sayılıyor google'ın gözünde. Bu yüzden reklam alanı yazısını kaldırın.

aresta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir tasarımla olaya gir arkadasım.tema ve tasarım çok zayıf yanı bıraz fark yarat

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 2. onayıda aldım size tavsiye vereyim google android ile ne kadar yazı varsa kaldırın adamlar telif hakkı diye sayıyor kabul etmiyor dün gece hepsini kaldırdım android yazan tüm yazıları bügün onaylandı sitede reklamlarım gözüküyor

asimox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 2. onayıda aldım size tavsiye vereyim google android ile ne kadar yazı varsa kaldırın adamlar telif hakkı diye sayıyor kabul etmiyor dün gece hepsini kaldırdım android yazan tüm yazıları bügün onaylandı sitede reklamlarım gözüküyor

android derken işletim sistemi ile ilgili şeyler mi

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şöyle cevap vereyim kardeşim sana google diyorki ben para vererek android uygulamalarının reklamını yapıyorum sizde bu haberi sitenizde yayınlarsanız telif haklarına girer diyor mesela diyor sen sen beyaz eşya işi yapıyorsun yanına gelip biri dükkan açsa ve senin reklamını yayınlasa ne düşünürsün diyor inan haklılarda ben dün saat kaça kadar uğraştım ve içinde android geçen tüm yazıları kaldırdım 2 de tekrar başvurdum ertesi gün öğlen 2. onayım geldi goolenin suyuna gidecen başka çare yok

asimox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şöyle cevap vereyim kardeşim sana google diyorki ben para vererek android uygulamalarının reklamını yapıyorum sizde bu haberi sitenizde yayınlarsanız telif haklarına girer diyor mesela diyor sen sen beyaz eşya işi yapıyorsun yanına gelip biri dükkan açsa ve senin reklamını yayınlasa ne düşünürsün diyor inan haklılarda ben dün saat kaça kadar uğraştım ve içinde android geçen tüm yazıları kaldırdım 2 de tekrar başvurdum ertesi gün öğlen 2. onayım geldi goolenin suyuna gidecen başka çare yok

hmm hayırlı olsun. benim de 2.onay 4 gündur bekliyorum

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mesaj başlıkları fontu hiç güzel değil..Gözü yoruyo..insanın okuyası gelmiyo ...Yoksa güzel

sakay444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim bize bi bilgi versen ? çünkü site açıp , çok uğraşıp hesap alamayanlar var . şöyel yapın böyle tavsiyesi falan versen iyi olur ve evet siten halen açılmıyor

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site hostingi taşıdığım için 2 gün kapalı kaldı açıldı şuan önceki yorumlarımda dediğim gibi 10 tane özgün içeriğin olsun biraz konun olsun telif hakkı olmasın mutlaka onaylıyor google android google android adına tüm yazıları telif sayıyor isterse samsungda android sistemi var yazın içinde android geçtimi bitmiştir telif sayılıyor

bymetinay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maxicep sitesindede google reklamları var ama adamlar andorid'in a'dan z'ye kadar herşeyini paylaşıyolar. Bence saptaman yanlış..

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maxicep sitesindede google reklamları var ama adamlar andorid'in a'dan z'ye kadar herşeyini paylaşıyolar. Bence saptaman yanlış..

o zaman google forumundaki adminler beni yanlış bilgilendirdi ve ben silip 3 kere onaylanmayan sitem o gün onları sildim diye yanlışlıkla onaylandı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5