İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense 50-60 usd Gelirli Site-Ucuza Gidiyor!

swit35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Site adresi: http://www.sinavsiz.net/
Sınavlar ile ilgili yazılar girdiğim, blogger tabanlı sitemi satıyorum.
Siteden günlük 1.5-2 usd arası adsense gelir elde edilmektedir.

Uploaded with ImageShack.us
(blogger günlük gelir istatistikleri mevcuttur)
Sitede host olarak blogger kullanıldıgı için 100 yıl, unlimited hosting bedava ,size hiçbir maliyeti yoktur, sadece yılda 1 defa domaini yenilemeniz gerekir o kadar. En güzel yanı hosting sorununuzun olmaması!
Ücret: 150 usd
Ödeme şekli: paypal
Siteden şuanda haziran ayı sonuna kadar 70-80 usd ye yakın para kazanabilirsiniz (tam sınav zamanı), yurt dısında yasadıgım için adsense nin yatırmış oldugu parayı ancak 9 ay sonra alabilcem, acil ihtiyaçtan dolayı tüm sitelerimi tek tek satıyorum!

Daha önce revolver nickli arkadaşa (w-s) 1 adet site satılmıştır!

İLK GELEN ALIR!

(not: siteye günlük 10k hitli siteden,ilgili konularda bol bol link verilmiştir,haziran ayı boyunca bol hit garanti)

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
merakımdan soruyorum,öncelikle sitenin alexa puanlarının önemli olduğunu düşünüyorum.Şimdi bu sitenin alexa puanına bakım da neden bu kadar yüksek? ben deneme amaçlı bir site açtım blogger dan ücresiz olarak. 1 haftada 5 konu ekledim ve şuanda ki alexa sıralaması 11 milyon civarına indi,ama bu site eski gibi ama sıralamada çok geride kalmış, yani demem o ki; alexa da geri olan siteler nasıl adsense ile kazanç sağlayabiliyor? ben mi yanlış düşünüyorum?

swit35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merakımdan soruyorum,öncelikle sitenin alexa puanlarının önemli olduğunu düşünüyorum.Şimdi bu sitenin alexa puanına bakım da neden bu kadar yüksek? ben deneme amaçlı bir site açtım blogger dan ücresiz olarak. 1 haftada 5 konu ekledim ve şuanda ki alexa sıralaması 11 milyon civarına indi,ama bu site eski gibi ama sıralamada çok geride kalmış, yani demem o ki; alexa da geri olan siteler nasıl adsense ile kazanç sağlayabiliyor? ben mi yanlış düşünüyorum?

Öncelikle siteyi yeni açtım sayılır, o yüzden alexa degeri düşüktür ancak en fazla 2 hafta içerisinde 1 milyonlara gelir.

Gunluk 15-20 k hıtlı, birbaska sınav sitem var fakat adsense banlı, o sebeple o siteden bu siteye bol bol link verilmiştir.
Sitede yazı sayısı azdır ancak haziran ayındaki sinavlara yönelik nokta atışı yapılmıştır, şuanda günlük sayfa gösterimi 3 bin+ dır.

Ekleme:
günlük tekil hit nedir hoca.... Sayaç linki verirmisin?

dun 3000+sayfa goruntuleme olmus, blogger zaten kendısı sitenin istatistiklerini tutuyor, alıcıysanız ekran goruntulerını de paylasabılırım!

mantus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sayfada 6 adet adsense reklamı yasak değil mi?

whiteleon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
... şuanda günlük sayfa gösterimi 3 bin+ dır.

dun 3000+sayfa goruntuleme olmus, blogger zaten kendısı sitenin istatistiklerini tutuyor, alıcıysanız ekran goruntulerını de paylasabılırım!

Sayfa görüntülenme sayısını değilde arama motorlarından gelen günlük ziyaretçi sayısını(tekil) yazabilir misin?

Web sitenin Whos istatistiklerine göre günlük tekil ziyaretçi sayısı 300'den fazla değil. Doğru mudur?

sitenin açılış tarihi nedir ?

Site 2 haftalık.

Hayırlı satışlar.

swit35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Siteden gunluk 2-3 usd gelir elde edilmektedir.Hitler arama motoru+ link verilen diger sitelerim ve facebook grubundan gelmektedir.
Siteyi alacak olan kisinin yayinlayacagi tum yazilar 25 bin kisilik facebook grubumuzda da yayinlanacaktir. Paylasilan her link icin 1000+ ziyaretci gelmektedir.
Ciddi alicilar icin bunu 5 dakika icerisinde gosterebilirim.

Ekleme: sitenin dunki geliri 5.5 usd dir, adsense ekran goruntuleri mevcuttur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5