İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense beni niye kabul etmiyor?

E

echo

Misafir
Konuları Görmek için Üye olmalısınız!!!

forumunu ziyaretçilere açmazsan google siteni kabul etmez.siteyi ziyaretçilere açman lazım.

ayrıca öyle yapmanın bi mantığı yok indexlemede ciddi sorunlar yaşanıyor.

içerik çalınacak dersen vbulletin için hide hek kullanabilirsin.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu dışı gibi ama ne kadar süre başvurmuştun? çok beklediysen yazık olmuş... :(

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dediğini anlamadım gotchacım.

ya içeriği herkese açık hale getirmek istemiyorum. hide hek zaten kullanıyorum ama sadece linklerde

zaten 2000+ hiç kırık olmayan mp3 arşivimiz geçenki bi saldırıda gitti. müzik bölümü yok farkettiyseniz. yaklaşık 30 bin mesaj gitti.mp3 problemide yok şu an. download arşivide gizli

google ın yaptığı bu şey saçma.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ruen' Alıntı:
dediğini anlamadım gotchacım.

ya içeriği herkese açık hale getirmek istemiyorum. hide hek zaten kullanıyorum ama sadece linklerde

zaten 2000+ hiç kırık olmayan mp3 arşivimiz geçenki bi saldırıda gitti. müzik bölümü yok farkettiyseniz. yaklaşık 30 bin mesaj gitti.mp3 problemide yok şu an. download arşivide gizli

google ın yaptığı bu şey saçma.

başvurunca ne kadar bekledin demek istedim... sonucta uymayan yerleri düzeltip bi daha başvursan yine 1 ay civarı bekleyeceksin heralde. daha erken cevap vermiyolar heralde artık?

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 gün içinde cevaplıyorlar artık.Neyse artık göze alcam içeriği görmelerini.hitler 1000+ oldu. indexlenme sayfasıda baya iyi gidiyor. iyi kazandırır belki

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz forum sitesiyle başvurupta kabul gören var mıki?

Bence kendine kişisel bir blog aç. Az çok içerik ekle ama düzgün olsun. Onla başvur. Blogger dan başvurmanı öneririm ;)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim başvurduğum tüm adresler kabul edildi ve hepsi de forumdu.
Tek yaptığım şey forumu ziyaretçilere açtım ve en az 1000 konum vardı :)
Birde ziyaretçilere kapalı forumda denedim cevap olumsuzdu.Sitenizde kolay gezilemiyor gibi bir cevap geldi.Ziyaretçilere açmayınca adsenseye almıyor.
En iyisi şöyle yapın başvuru yapın ziyaretçilere açın kabul edilince kapatın.Bu kadar basit :p

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:

Bence kendine kişisel bir blog aç. Az çok içerik ekle ama düzgün olsun. Onla başvur. Blogger dan başvurmanı öneririm ;)

mp3 + download arşivi gözükürken başvurmuştumda kabul edilmişti .
ancak tekil hit 100 ü geçmiodu. page rank 4 olduktan sonra indexlemede sitemap katkısıyla beraber inanılmaz artış olunca 3 günde hit %200 arttı. şu an 1400 + her gün artıyor. (geçen hafta 500-600 dü)

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:

bloggerdan başvurdum ben geçen 1 ayda geldi cevap. türkçe sitem var bi tane şimdi ondan başvurmayı deniyecem bakalım. gerçekten 2 günse süper olur...

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:

katılıyorum. Ruen malesef trextranın dediği gibi :)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
haklısınız ama benim forum sadece ortam için açıldı.Gelir elde etmek için değil.Ama gelir elde edebilceksem niye etmeyeyim?
Adsense için blogla uğraşmak istemem.Önerileriniz için ayrıca teşekkür ederim

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
GoTcHA' Alıntı:
bloggerdan başvurdum ben geçen 1 ayda geldi cevap. türkçe sitem var bi tane şimdi ondan başvurmayı deniyecem bakalım. gerçekten 2 günse süper olur...

Zaten başvuru onaylayınca yazıyor 1-2 gün içerisinde cevaplanıcaktır diye.En geç 3 günde cevap geliyo

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Dün Konu içerisinde Üyelere Özel bölüm muhabbeti gecmişti bende forumumda hemen unregistered log in userlerede sayfami görme yetkisi konulari okuma ve arama yapma yetkisi verdim yaklaşık 1.5 aydır google adsense den sitemin onaylanmasını bekliyordum. bu degişikligi yaptikdan 30dk sonra Google başvurunuz kabul edilmiştir konu başliginda mail aldım tesadüfmü bilmiyorum ancak kanımca systemi kurmuş adamlar eksikleri giderince site yani kendi kriterlerini yerine getirince otomatik gönderiliyor ve site kabul ediliyor havası oluşturdu bende.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoTcHA' Alıntı:
belki sadece "hello world" tarzı bir yazı girmişsindir, bende bloggerdan başvurdum 4 yazı vardı 2 günde kabul edildim. Ama şu sıralar yoğunlaştıysa bilemem...

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deeper' Alıntı:
belki sadece "hello world" tarzı bir yazı girmişsindir, bende bloggerdan başvurdum 4 yazı vardı 2 günde kabul edildim. Ama şu sıralar yoğunlaştıysa bilemem...

dostum bende 10 tane falan blog var. kendi yazdığım bi ingilizceden ingilizceye spinnerim bile var kopya içerik olmasın die. bloglar gayet yeterli yani... eskiden banada 2 günde cevap geliyodu artık 1 ayı buluyo... bide benim bloglar ingilizce, türkçe hiç yapmadım belki türkçeleri çabuk kabul ediyolardır bilmiyorum artık....

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
benide etmediler kırık link var diye, bide vegas içeriği kabul ediyolarmı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5