İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Çöp Siteler (2011 Listesi)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
benim sitelerime uygun değil, teknoloji ve program sitesinde altın çileğin ne işi var :D

aurora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Altın çilek siteleri için teşekkür ederim filtrele filtrele bitmiyodu burada toplu sunulması güzel olmuş.

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar verilen çöp sitelerinde bir sürü cinsel ürün ve arkadaşlık ile iligli siteler var.Ben bunları zaten kategori bazlı engelledim.Şimdi ben bu siteleri silsem tekrar sitede çıkarmı?Çünkü 500 adet olduğu için yeni çöp siteleri ekleyemiiyorum

corapciniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Neyseki duyduğuma göre altın çilek satışı yasaklanıyormuş kestirmeden kurtuluyoruz. :hönk:

ntr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
Şu islami evlilik sitesinin adresini bilen var mı?

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cop siteleri soyle anlayabiliriz. Mesela sitenizde gunun firsati sitesi cikiyor. Basligi alin ornek: yoga istanbul. Bunu google.com.tr de arayin. ve listedeki ilk 3 disindaki siteleri cop site olarak kaydedin.
Sunu unutmayin. Webmastir sitelerinde cikan listede en yukardaki en fazla veren demek degil. Google.com.tr de en ustte cikan en fazla vern demek, amacta zaten bu en ustteki siteleri kendi sitemizde gostermek.

• Like
Reactions: ntr

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Cop siteleri soyle anlayabiliriz. Mesela sitenizde gunun firsati sitesi cikiyor. Basligi alin ornek: yoga istanbul. Bunu google.com.tr de arayin. ve listedeki ilk 3 disindaki siteleri cop site olarak kaydedin.
Sunu unutmayin. Webmastir sitelerinde cikan listede en yukardaki en fazla veren demek degil. Google.com.tr de en ustte cikan en fazla vern demek, amacta zaten bu en ustteki siteleri kendi sitemizde gostermek.

Siz herhalde hiç o arka sıradaki acemilerin hataları sonucu tık başı iyi rakamlar almadınız :) Adwors kupon kullanıpta daha nasıl ayarlıcağını bilmeyen tık başı kazancı 0.40$ yapanlar var :)

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
hocam şu akparti reklamlarını çıkarmamak için engelliyorum yinede giriyor yaw

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
hocam şu akparti reklamlarını çıkarmamak için engelliyorum yinede giriyor yaw

Artık çıkmaz, kendileri kaldırdılar :)

Başbakan diyordu google vergi kaçırıyor, google a reklam vermeyin die (Korkuyorum yasaklancak oda yakında)

Şimdi kendi reklamlarını ayarlayan firma google vermiş reklamları, ama sonra ortaya çıktı bu fiyasko :)

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Artık çıkmaz, kendileri kaldırdılar :)

Başbakan diyordu google vergi kaçırıyor, google a reklam vermeyin die (Korkuyorum yasaklancak oda yakında)

Şimdi kendi reklamlarını ayarlayan firma google vermiş reklamları, ama sonra ortaya çıktı bu fiyasko :)

Hala çıkıyor :) işin garip tarafı sitenin her tarafı onlarla dolu heryerde çıkıyor az olsa birşey demiyecem 2 kullanıcıdan biri siyasi reklam görüyor.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hala çıkıyor :) işin garip tarafı sitenin her tarafı onlarla dolu heryerde çıkıyor az olsa birşey demiyecem 2 kullanıcıdan biri siyasi reklam görüyor.

hocam adsense dışında bazı siteler maksat destek mi bilinmez sitenin her bi yanını videoların girişlerini falan parti logolarıyla doldurmuş. Ama adsense da hiç rastlamadım siyasi reklama.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bendede çıkıyordu akparti, dün mhp de gördüm, adsense reklamı bunlar. Ve şu sıralar iyi para akıttıklarından reklama iyi kazandırabilir diye düşünüyorum, kalsın zararı olmaz çıkıyosa :)

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
hocam adsense dışında bazı siteler maksat destek mi bilinmez sitenin her bi yanını videoların girişlerini falan parti logolarıyla doldurmuş. Ama adsense da hiç rastlamadım siyasi reklama.

iki reklamdan birtanesi siyasi reklam hocam. Sitemde adsense dışında reklam yok. Hayaldi gerçek oldu diyor hepsi :)

Bendede çıkıyordu akparti, dün mhp de gördüm, adsense reklamı bunlar. Ve şu sıralar iyi para akıttıklarından reklama iyi kazandırabilir diye düşünüyorum, kalsın zararı olmaz çıkıyosa :)

çıkmasını istemiyorum hocam, iyi para verdikleri oluyor 22 cent verdikleri oldu, ama istemiyorum :)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şu brillen-butler.de diye bir site var bu çöp sitemi acaba sürekli o çıkıyor bir sitemde güneş gözlüğü var reklamlarında

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5