İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hesabınız olmadan adsense yayıncısı olabilirsiniz

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
çevremde bu işlevi yapanlar var ve adsenseden banlanmadılar halada yapıyorlar.

leonitef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence de Xman haklı. Attığın taş google kurbağasını ürkütürse ekmeğinden olursun. Senden alacağı olan kişilere de laf anlatamazsın.

BilgiBankan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında herkes aynı şeyi söylüyor ama 5k legal içerikli site şartını aşağıya çeksen katılımcı olur diye düşünüyorum.Çünkü gerçekten 5k legal özgün adsenseden ban yemeyecek bir site adsense tarafından er geç onaylanacaktır.Benim 300 tekillik blogum bile daha 5 gün önce başvurdum 4 saatte onaylanmış.Yani eğer sınırı aşağıya çekersen belki 1k olup da onaylanmayan olabilir başvuran çıkar diye düşünüyorum.Ama onun dışında adsense şart değil sonuçta 5k hiti olan site gider sponsor bulmaya çalışır ve bence rahat bulur.Neyse yine de şansını dene ama sonuçları paylaş merak ettirme :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Aslında herkes aynı şeyi söylüyor ama 5k legal içerikli site şartını aşağıya çeksen katılımcı olur diye düşünüyorum.Çünkü gerçekten 5k legal özgün adsenseden ban yemeyecek bir site adsense tarafından er geç onaylanacaktır.Benim 300 tekillik blogum bile daha 5 gün önce başvurdum 4 saatte onaylanmış.Yani eğer sınırı aşağıya çekersen belki 1k olup da onaylanmayan olabilir başvuran çıkar diye düşünüyorum.Ama onun dışında adsense şart değil sonuçta 5k hiti olan site gider sponsor bulmaya çalışır ve bence rahat bulur.Neyse yine de şansını dene ama sonuçları paylaş merak ettirme :D

Site hiti az olduğunda kazançta az olacak. Ben zaten kazancın çoğalması için yüksek hitli arıyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Site hiti az olduğunda kazançta az olacak. Ben zaten kazancın çoğalması için yüksek hitli arıyorum.

Çok yanlış mantık ... Eğer yapmaya niyetlisin böyle birşey sana gelecek yüksek hitlilerin kaliteli içerikten oluşmıyacağını bilmen gerek.Onun yerine küçük özgün içerikli az hitli çok siteye koyarsan sorunsuz mutualist bir yaşam sürersin...

Çok hitli kaliteli site beklersen çok beklersin gelse bile en fazla 1 aydır sonra sana ödediği paradan sıkılır veya zaten bi süre uramıştır...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk okuduğumda bir sonraki mesajında "şaka yaptım" filan yazacaksın sandım. Senin bu sunduğun şartlara aklı mantığı olan bir insan yanaşır mı sence? Legal olup, Google Adsense kabul edilmeme kısmını bir tarafa bırakalım. O konuda herkes hemfikir zaten. Diğer kısım, sanki siteyi beraber yapmışsın gibi, karın %50 ortak oluyorsun. Hani gören sanır ki Google Adsense, Türkiye'de max 100 kişinin talebini kabul etti.

O yüzden "kral çıplak" diyorum. Bu kadar mantıksız bir yazıyı ne sen yazmış ol, ne biz okumuş olalım. Ayrıca orada yazdığın özelliklerde bir arkadaş varsa gelsin bana, ben karın %95 ona vericem.

Geçmişte bir konu açmıştın kısa yoldan para kazanmam lazım diye, Gökhan emin ol bu fikir o beklediğin fikir değil. Ayrıca Google Adsense kurallarına göre banlanma sebebidir, sen resmen onlar hariç bir aracıymış gibi devreye giriyorsun. Bunu yaptığının ispatı olarakta forumda açtığın konu ve imzanda kullandığın blog yeterli olacaktır.

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
r10'da hakettiği cevapları aldı. ;)

Gökhanda hak ettiği cevapları verdi zaten.. orada söyledim buradada söylüyorum bence güzel bir düşünce başarılar gökhan..

Not: Bu platformun bir farkı olmalı hemen diğer platformlarla karşılaştırılmamalı buna çözüm bulunmalı..

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Çok üstüne gitmeyin çocuğun.

Tek hatası yanlış yerde yanlış şeyleri yazmış. Cin olmadan şeytan çarpmak gibi bir şey. Bu düşünceyi de satacak platformlar vardır elbet.

Ne demişler. Sen oltayı at. Onlar gelirler.

Anlayana...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İlk okuduğumda bir sonraki mesajında "şaka yaptım" filan yazacaksın sandım. Senin bu sunduğun şartlara aklı mantığı olan bir insan yanaşır mı sence? Legal olup, Google Adsense kabul edilmeme kısmını bir tarafa bırakalım. O konuda herkes hemfikir zaten. Diğer kısım, sanki siteyi beraber yapmışsın gibi, karın %50 ortak oluyorsun. Hani gören sanır ki Google Adsense, Türkiye'de max 100 kişinin talebini kabul etti.

O yüzden "kral çıplak" diyorum. Bu kadar mantıksız bir yazıyı ne sen yazmış ol, ne biz okumuş olalım. Ayrıca orada yazdığın özelliklerde bir arkadaş varsa gelsin bana, ben karın %95 ona vericem.

Geçmişte bir konu açmıştın kısa yoldan para kazanmam lazım diye, Gökhan emin ol bu fikir o beklediğin fikir değil. Ayrıca Google Adsense kurallarına göre banlanma sebebidir, sen resmen onlar hariç bir aracıymış gibi devreye giriyorsun. Bunu yaptığının ispatı olarakta forumda açtığın konu ve imzanda kullandığın blog yeterli olacaktır.

Ben zaten ne yaparsa yapsın adsense hesabı alamayanlara seslendim. Hesap alabilen kendi hesabını kullansın zaten. %50lik kısma takılmayın. Hite göre oran belirliyorum. Şuan çalışacağım site sayısını 2 olarak belirledim.

ibr_cnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer doğru düzgün iş yapacak hileye yönelmeyecek birilerini bulabilirsen oldukça güzel fikir.

MaidZoe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense alma işini amma abarttınız ha.
Başvururken adres bölümüne bildiğiniz büyük sitelerden birini yazın adres bilgilerine de bir resmi bina adresi verin isim. 5-6 saat sonra hesabınız hazır.
%50 gerçekten çok fazla abartı.
Olmadı 10 liraya adsense hesabı satanlar var onlardan alın.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
bu arada %6 komisyonla bu işi yapan biri vardı diye hatırlıyorum, neyse durumla çok alakalı değilim. konuyu geçerken gördüm. Allah herkesin kazancını artırsın, AMİN!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5