İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Hesap Komedisi.

Klingbeil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuralları şahsımca uygun görmedigimden dolayı 4 senelik adsense hesabımı kapatmaya karar verdim.

Önce kuralları kabul etmedim. Daha sonra destek merkezinden hesabımın kapatılmasını istedim.

Ama arada 3-4 gün geçti dedim artık girilmez hesabıma hem kapatma hemde kuralları kabul etmedim.

Ama gel gelelimki oda nesi hesabıma girdim herşey normal şekilde hesap detayları girişleri vs vs herşey yapılıyor.

Madem hesapa girilicek kuralları kabul etmedigimizde neden 1 daha giriş yapamassınız diye 1 ibare kullanıyolar.

Tşkler.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
hesap kapatırkendemi kuralları var onu bilmiyordum nasıl yaptığını anlatırmısın :) bu hesabı kapatın diye bir butona tıkladın ve sana şu kurralları kabul etmiyorsan kapatmayızmı dediler.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hesap kapatırkendemi kuralları var onu bilmiyordum nasıl yaptığını anlatırmısın :) bu hesabı kapatın diye bir butona tıkladın ve sana şu kurralları kabul etmiyorsan kapatmayızmı dediler.

Yok; geçen aylarda Google AdSense Programı için her kullanıcıya sözleşme kabul ettirdiler

O sözleşmenin üstünde de " kabul etmezseniz birdaha hesabınıza giriş yapamazsınız" gibi bir ibare vardı,

arkadaş onu kabul etmemiş.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Yok; geçen aylarda Google AdSense Programı için her kullanıcıya sözleşme kabul ettirdiler

O sözleşmenin üstünde de " kabul etmezseniz birdaha hesabınıza giriş yapamazsınız" gibi bir ibare vardı,

arkadaş onu kabul etmemiş.

Hım anladım şimdi. İlginç belki reddete değilde kabul et e tıklamışsındır farkında olmadan. :) başka bir hesapla deneteyim arkadaşlar var 5-6 aydır kullanmayan sonuçu söylerim.

Klingbeil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha bunamadim :) özellikle kabul etmedim onca kurali okucam arastircam sonra bu katı kurallara gelip evet dicem yok :) zoraki bir iş var sanirim

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
daha bunamadim :) özellikle kabul etmedim onca kurali okucam arastircam sonra bu katı kurallara gelip evet dicem yok :) zoraki bir iş var sanirim

E o zaman adsenseye üye olurken niye kuralları kabul ettin diye sorarlar adama...Yoksa üye olurkenki kurallar katı değilmiydi..

Klingbeil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuçta kurallar değiştirilince sana bildiriliyor.Eğer kabul etmezsen kullanmazsın.Eğer kullanmak istersen kabul etmek zorundasın...

Zati kabul etmiyorum ve kullanmak istemiyorum. ama hesabımda açık olmasından rahatsızlık duyuyorum kuralları kabul etmiş gibide görünmek istemiyorum.

Amaç ortada 1 hata var Diyorki Bu kuralları kabul etmesseniz 1 daha giriş yapamazsınız. Bende bunu dile getiriyorum. kabul etmedigim halde giriyorum :)

Klingbeil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu açtıgım tarihtan beri yaptıgım başvuru sayısı 8 mail açıkçası hesap kapattırmakta dert.

aptal aptal alakasız alaksız bana cevablar gönderiyolar. Dogru adımlar ile 8 mail gönderiyorum. Ya sabır nerden bulaştım ben bu google başa bela.

Klingbeil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
23-06-2008 attıgım 14. mail allah seni bildigi gibi yapsın google.

Yapıştı bırakmıyo örümcekkk.

En sonunda banlatıcam kendimi öyle kurtulucam bu illetten :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kapatıcam bi çekimi yollasınlarda..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5