İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ile Bir Günde 60$

MsiDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hayır. Sadece Yazıların Altna Koydum. Anasayfa da Kategori Altındakileri Kaldırdım...

Erdinç Turan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elalem günlük 60$ kaldırıyor ben 2 haftadır üyeliği onaylatamadım. Az önce 6. kez başvurdum! Revamı lan bu? :ağla:

T

trgy

Misafir
Doğru değil derken ? google mu yanlış gösteriyor :peh: yıl sonu bakım çalışmaları vs... bakalım ödeme yetişecekmi derken birde yanlışmı gösteriyor :sinir:

Google'ın yanlış gösterdiği bir olay yok. Senin yanlış gösterdiğin bir olay var. nedense tüm rakamlarda 63 yazıyor denk gelmiş herhalde. :)

700 gösterim 63 tık varsa sayfa to kısmında %9 falan yazması gerekli, anladın?

Kaldı ki 700 gösterim yapıpta 63 tık alan birisini ben nadir gördüm. yani sayfa to oranı ortalama yüzde 3 civarındadır.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Benimki 1000 de 2 dolaylarında seyrediyor genelde. Biz de var bir enayilik sanırım.

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bak nakliye kelimesinden kazanç iyi dedin ben de hemen bu kelimede kasmayı hayal ettim. sonra durdum düşündüm. yok ya hu. bilmediğimiz konularda site açıp da sırf gelir için neti çöp sitelerle doldurmayalım..Aslında bu kadar uğraşıp günde 20 dolara talim eden biz kızıyoruz kolaycıktan kazananlara :D kıskanıyor muyuz acaba :ıslık:

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
benim 6000 gösterimde 45 tık ancak oluyor ve max 3$ oluyor. Anlamiş degilim gercekten bu olayi.

webmasterrrrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Amacın ne böle saçma bi konu görmedim. 2 yazı eklemiş 60$ almış buna kim inanır kadir inanır.

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Yaptığın soğuk espiriye inandığına göre senin yaşında bulunur belki bir cocuk ortaokul öğrencisi :) Konumu kirletme ve çık git.:eek:ha:

Katılıyorum yukarda sözleri için, yalnız hocam sayfa to yüzdesi 1 ila 10 arasında olmalıdır, sanırım sürekli reset atıp tıkladınız ya da eksik birşeyler var. Google mutlaka bir günde o kadar kazancın hesabını soracaktır.

MsiDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Katılıyorum yukarda sözleri için, yalnız hocam sayfa to yüzdesi 1 ila 10 arasında olmalıdır, sanırım sürekli reset atıp tıkladınız ya da eksik birşeyler var. Google mutlaka bir günde o kadar kazancın hesabını soracaktır.
ödeme kanıtını da koyucam ;) :)

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hocam bravo.. benim 21 tıklama ile daha 1,91 $ :ağla:

konuyu bizlerle paylaştığın içinde ayrıca teşekkür ederim.

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
-RESİMLER KALDIRILDI-

olumsuz birşey var mı? sayfa to oranı.. Sayfa BGBG... vs.. bi bakar mısın hocam?

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Eğer bir sıkıntı oluşmazsa burdan bizide bildirirsen sevinirim, adsense ödemede bir sorun olmazsa derhal nakliyat sitesi açıyorum bende, tebrikler ;)

fatihmengu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
muhtemelen adam sitesine ziyaretçi çekmek için böyle bir yalan uydurdu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5