İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ile Bir Günde 60$

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hrbm-1.jpg

MsiDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
+156.06 735211321 GOOGLE AD SENSE.IRELAND LIMI

Şimdi iftira atmayı bırakın sahte delikanlılar ? Artizler :hasta:

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaş önce forumdan banlanmış şimdi hesap kitapla daha sağlam capsla gelecektir

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Bunun lafına bakıp birde üzerine evden eve nakliyat sitesi kurdum biliyormusun yaz onlarca makaleyi fiyasko çıksın geri dönüş yok ne yapalım

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Gülün tabi :)

Neyse durduk yerde bir nakliyat sitesi sahibi oldum :)

Ne İşime yarayacak bir kaç ay üzerinde yinede çalışacam çıkmadık candan ümit kesilmez. Bu arada Nakliyat sitesi tık başına getirisi ne alemde acaba

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Selamın Aleyküm ;

Bu Anlatacağım Formül Gerçekten Doğru ve Bugün Yaşanmıştır.

Burası Bana ait Websitesi 12 Günlük Wordpress. 2 Günde İndex Aldı. ve Günde 2 Yazı Ekledim. Sonra Adsense Reklamlarını Koydum.
Nakliye Firması Arayanlar Siteye Giriyor ve Merak Edip Tıklıyorlar.
Dün Gece 41$ varken su anda 103$ olmuş durumda. birazda arkadaşların sayesinde tabiki

Nakliye Firmaları Çok İyi veriyor Mutlaka Denemenizi Tavsiye Ederim.

Allaha Emanet Olun. Bol Kazançlar
Bir günde 60 dolar güzel yada bir günde 2,583.70 dolar kazanmaya ne dersiniz ? Birde Google dan gelen 901,000 dolarlık çeki inceleyin bütün bilgiler burada ayrıca size bir günde internetten 7500 doları nasıl kazandıklarını canlı video kanıtıyla göstericem sadece bir günlük kanıt değil ertesi günlerdede 2000 - 3000 dolar kazanılmaya devam etmiş buyrun izleyin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5