İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kısa Sürede Çok Para Kazanmanın Sırları

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Bugüne kadar birçok kişi bu konu hakkında birçok yazı yazdı, birçok öneride bulundu. Benim yöntemim ise bunların birçoğundan farklı.
Ben size benzersiz içerik yapın, backlink alın, arama motorlarına kayıt yaptırın, sabırlı olun, araştırma yapın, demeyeceğim. Benim size vaadim kısa sürede çok para kazanmakla ilgili.
http://adsenseileparakazanmak.blogspot.com adresinde gelen dekontları ve örnek bir rapor görebilirsiniz. Eğer ilginizi çekerse hazırlamış olduğum E-Book için http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=5859232 adresini ziyaret edebilirsiniz.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki varsayalım böyle bişi var ve yaptın. Bu kitap banlanmadan ne kadar süre kalabileceğinide yazıyormu ?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
kebikec demekki sen googleden kazanamamışın ki şimdi bununla 2 3 dolar kazanmaya çalışıyorsun yani google kitabı diye internette bir sürü site var yabancı ama sen ilk uyanık türk olarak seni tebrik ediyorum:D

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olaya direk önyargı ile yaklaşmanın mantığı nedir onu anlamıyorum. Size dekontlu, belgeli olarak kanıt sunuyorum. Ayrıca sakın yanlış anlaşılmasın kesinlikle hile falan söz konusu değildir. Tamamen legal yollarla açıklıyorum. Mesele ihtiyaç meselesi değil ben bu yöntem için 2 sene gibi bir emek sarfettim 4-5 kere banlandım ve kitabı hazırlamak için bir sürü zaman harcadım bu onun karşılığıdır.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca eğer ben bu yöntemleri burada yazmış olsaydım şimdi komik gelen arkadaşların hepsi eminim ki bravo iyi paylaşım teşekkür ederiz. Tebrikler gibisinden yazı yazacaktı, sorun benim bu emeğimi para ile satmamdan kaynaklanıyor.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır banlandığım sistem başka bir sistemdi. Şu an aktif olarak hala para kazanmaya devam ediyorum. Banlandığım sistem de hileden kaynaklı değil kalitesiz içerikten kaynaklı bir banlanma imiş ve tekrar başvurursam değerlendirmeye alınacakmış. Google a yazdığım itiraz emailinden sonra gelen cevap bu.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yani ne sanıyorsun anlamıyorumki, senin orada koyduğun dekontlardan kat ve katını kazanan arkadaşlarımız var ve kazanıyorumda. Fakat senin gibi kendini uyanık sanan arkadaşlar yüzünden birsürü kaşına gözüne bakılmadan banlanan kişi var, birsürü sponsor Türk insanına bir 3. sınıf muamelesi yapıyor herneyse konuşmayayım şimdi ben...

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani ne sanıyorsun anlamıyorumki, senin orada koyduğun dekontlardan kat ve katını kazanan arkadaşlarımız var ve kazanıyorumda. Fakat senin gibi kendini uyanık sanan arkadaşlar yüzünden birsürü kaşına gözüne bakılmadan banlanan kişi var, birsürü sponsor Türk insanına bir 3. sınıf muamelesi yapıyor herneyse konuşmayayım şimdi ben...

Polemiğe girmek istemiyorum. Bir emek harcadım ve bunun karşılığını istiyorum. Hile olmadığını zaten söyledim. Uyanıklık nerede onu anlamadım ben.
Bundan sonra polemik yaratacak tartışmalardan uzak duracağım...

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
dur bi aga arkadaş anlatsın.kaldiki o kat ve kat kazanan arkadaşlar nasıl kazandıklarını söylemiyorlar belki bu arkadaş söyler..

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapıcı bir eleştirim olcak. Bence e-book'un küçük bir bölümünü yayınlamalısın burda neler anlatıldığı nasıl kazanıldığı hakkında insanların bir fikri olsunki kitabını alsınlar.
Yoksa ayda şu parayı kazanıyorum kitabımı alın sizde kazanınla olmaz bu işler..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Polemiğe girmek istemiyorum. Bir emek harcadım ve bunun karşılığını istiyorum. Hile olmadığını zaten söyledim. Uyanıklık nerede onu anlamadım ben.
Bundan sonra polemik yaratacak tartışmalardan uzak duracağım...

küçük bir saptama yapmak isterim..
belirtilen dekontlarda X ytl Y dolar gibi rakkamlar görülüyor ve bunlarda 30ytl nin üstündeki rakkamlar
diyorsunuzki emegimi satıyorum ve bu da sizin en doğal hakkınız
siz bu rakkamları kazanıyorken şu soru aklınıza geliyormu bilmem ama
"Emeginiz bu kadar ucuzmu ?"

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapıcı bir eleştirim olcak. Bence e-book'un küçük bir bölümünü yayınlamalısın burda neler anlatıldığı nasıl kazanıldığı hakkında insanların bir fikri olsunki kitabını alsınlar.
Yoksa ayda şu parayı kazanıyorum kitabımı alın sizde kazanınla olmaz bu işler..

Önerin için teşekkür ederim. E-Book'un başlıklarından yola çıkarak içeriğini özetlemeye çalışayım biraz o zaman.

1- Adsense nedir? Burada adsense ile ilgili birçok yerde bulunabilecek ufak tefek bilgiler veriyorum.
2-Konu seçimi: Konu seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Hangi konulara yönelmeliyiz.
3-İçerik:İçeriği nasıl oluşturmalıyız.Nelere dikkat etmeliyiz
4-Tasarım:Web sitemizin tasarımı ya da görünüşü nasıl olmalı
5-Reklam yerleşimleri ve en iyi sonuçlar:Yaklaşık 1 yıldır devam eden adsense hesabımda tıklama oranı %25 ile %40 arasında değişmektedir.
6-Trafik: Nasıl trafik sağlanacak.
...

Arkadaşlar üstüne basa basa söylüyorum. Kesinlikle ve kesinlikle bir hile söz konusu değildir. Tamamen kurallara uygun olarak gerçekleşmektedir herşey.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
küçük bir saptama yapmak isterim..
belirtilen dekontlarda X ytl Y dolar gibi rakkamlar görülüyor ve bunlarda 30ytl nin üstündeki rakkamlar
diyorsunuzki emegimi satıyorum ve bu da sizin en doğal hakkınız
siz bu rakkamları kazanıyorken şu soru aklınıza geliyormu bilmem ama
"Emeginiz bu kadar ucuzmu ?"

5000 YTL ye satsaydım emeğim daha mı pahalı olacaktı? :)
Kaldı ki ben 30 YTL'ye sattığımı söylemedim. Gittigidiyor'a açık artırmaya verdim ve 39.90 YTL den başlattım fiyatı. Faydalanmak isteyen faydalanır ve kazanır istemeyen de faydalanmaz kimseye zorla birşey satmıyorum.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitabına güveniyorsan 1-2 kişiye ücretsiz ver, onlar da burada faydalı veya faydasız diye yorumlasın. yoksa zor satarsın.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ayda 5.000 ytl kazandıran bir yönetimi 30 ytl den satmak altın yumurtlayan tavuğu kesmektir. siz ya çok zekisiniz, yada çok yardımsever :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kaç sitenizde ya da hesabınızda dediğiniz sistemi kullanıyorsunuz?
zira tek hesapla yaptığınız hiç bir genelleme vs. sistem için kullanılamaz.

ya da aşağıda dediğiniz önerileri satıyorsanız bunu süsleyerek anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum. zira bunların birçoğunu ya da tamamını bazılarımız biliyor. başlığınızdaki gibi sunmak ne kadar doğru bilemiyorum. bazen forumlardan okuduklarıyla vs. adsense e yeni başlayarak iyi para kazanan arkadaşlar buralarda "en iyi ben bilirim" e geliyorlar. sayfada istatistiklerle ilgili bir bilgi yoktu. ben de sizin gösterdiğiniz dekontlardan daha yükseklerini göstererek "ben olayı çözdüm, yeni bir sistemim var" diyerek satmaya kalkmam herhalde doğru olmaz. ne yapayım sitenin 50k hiti varsa ve kazandırıyorsa mesela! her site kendi şartları içinde değerlendirilir ve kazandırır. bunları forumda satır aralarında bulabilirsiniz zaten

son olarak eklemek istediğim ise şu an için adsense sistemi kırılamaz. hile ile vs. sistemli para kazanılamaz. bu unutulmamalı.

Önerin için teşekkür ederim. E-Book'un başlıklarından yola çıkarak içeriğini özetlemeye çalışayım biraz o zaman.

1- Adsense nedir? Burada adsense ile ilgili birçok yerde bulunabilecek ufak tefek bilgiler veriyorum.
2-Konu seçimi: Konu seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Hangi konulara yönelmeliyiz.
3-İçerik:İçeriği nasıl oluşturmalıyız.Nelere dikkat etmeliyiz
4-Tasarım:Web sitemizin tasarımı ya da görünüşü nasıl olmalı
5-Reklam yerleşimleri ve en iyi sonuçlar:Yaklaşık 1 yıldır devam eden adsense hesabımda tıklama oranı %25 ile %40 arasında değişmektedir.
6-Trafik: Nasıl trafik sağlanacak.
...

Arkadaşlar üstüne basa basa söylüyorum. Kesinlikle ve kesinlikle bir hile söz konusu değildir. Tamamen kurallara uygun olarak gerçekleşmektedir herşey.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5