İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense müthiş artış

N.Fazıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uyguluyorum kardeşim...Bu konu başlığı nedeniyle gerçekten google'dan bir banlanma riskim olur mu?

Konuyu açmandan ötürü banlanmazsın. Sitenin adresini vermişsin ve arkadaşlar yardım etmek amacıyla reklamlarına tıklıyorlar ama Google basit bi sistem değil, anlar; banlanırsın.

Bu sistemden arkadaşlarıma bahsettiğimde "hadi yaa, sitenin adresini ver de reklamlarına tıklayalım o zaman" diyorlar. Herkes bu şekilde yardımcı olabileceğini düşünüyor fakat dediğim gibi Google anladığı gibi banlar.

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konuyu açmandan ötürü banlanmazsın. Sitenin adresini vermişsin ve arkadaşlar yardım etmek amacıyla reklamlarına tıklıyorlar ama Google basit bi sistem değil, anlar; banlanırsın.

Bu sistemden arkadaşlarıma bahsettiğimde "hadi yaa, sitenin adresini ver de reklamlarına tıklayalım o zaman" diyorlar. Herkes bu şekilde yardımcı olabileceğini düşünüyor fakat dediğim gibi Google anladığı gibi banlar.

Anladım kardeşim.Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim...Ama yinede emeğimle kazanma taraftarıyım.aklıma gelen insanlara yardımcı olabileceğini düşündüğüm konularda elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum yeterki birileri okusun belki bir konudan esinlenip birşeyler üretirler ülkeye bir faydası olur.Benim için yeterli googleda 2 dolarını alsın kına yaksın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5