İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense optimize bu olsa gerek.1 tıka verilen paraya bakın

R@mses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en son 0,59 aldığım hatırlıyorum tek tıka daha çok aldığımda olmuştur...

olur böle şeyler

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bi keresinde 2 tıka 1$ almış çok mutlu olmuştum.
ondan sonra tık başı hep 0,3 ile 0,5 gitmeye başladı :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
1 YILDA SADECE BENİM TIKLADIKLARIMI SAYSAN EN AZ 500 KEZ TIKLAMIŞIMDIR :) AYRICA REKLAMLARI NASIL OPTİMİZE EDERİM TM OLARAK BİLMİYORUM BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRSEN ÇOK SEVİNİRİM.
MSN : [email protected] eklersen sevinirim kardeş..

Birincisi zaten bildiklerimi bloglarımda ve iyinette paylaşıyorum.İkincisi kendi reklamına 500 kere tıklayıpta hala atılmadıysan seni tebrik ederim.Üçüncüsü kendi reklamlarına tıklaman geçersiz tık sayılmış o yüzden hiç para alamamışsın.Dördüncüsü adsense yardım merkezinde optimize olayları en küçük noktasına kadar anlatılıyor adsense tr blogundada iyi bilgiler var 7 hafta boyunca 7 optimize ipucu veriliyor bugünlerde.RSS ile takip etmeni öneririm orayı.Beşincisi iyinette zaten her bilgi var.Adsense bölümündeki konuları okumalısın.Altıncısı az kazandıran reklamları engellemelisin.Yedincisi sitene mutlaka boş işe yaramaz ziyaretçi yerine adam gibi sitelerden ziyaretçi çekmelisin.Yoksa o günde 5000 hit gönderen sitelere kaydolup ordan günlük 1500 hit geliyo diyosan verdiğin resimdeki 3 tık bile fazla...Sekizincisi yedincideki söylediğim gibiyse heran banlanabilirsin.. ;)

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe içerikli sağlık sitemde 1 tıka 1.43 aldığımı biliyorum, arada bir 0.4 0.5 gibi tıklar geliyor ama o 1.43 tek bir defa çıktı :)

HaSTa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde turkce icerikli bir sitemde bir kere 0.80 i gordum :)

freebet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1.88$ aldığımı bilirim 1 tıka :) ingilizce içerik...

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
en fazlasını bugün aldım adsenseden 1 tıka 0.90

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar moralinizi bozmak istemem ama bir tıka ne kadar aldığınızı bence çok fazla yorumluyorsunuz ve bunu bazen hayal dünyasında yapıyorsunuz.Kusura bakmayın belki biraz sert olacak ama bunu söylemek zorundayım.. Yapılması gereken bence, o tıklara neyden dolayı o kadar para aldığınızı bulmaktır.Bunun için bu kadar aldım şu kadar aldım demek yerine derhal, sitenizdeki en yüksek tıklanma olan yerleri tespit etmeli oralara uygun kanallar oluşturmalısınız.Ardından, reklam sayısını artırarak yada azaltırak buradan daha çok nasıl kazanç elde edebileceğinizi denemelisiniz..

Benim izlediğim yol ;

1- En çok gösterim alan yerleri tespit etmek ( kanallar sayesinde , 1 sitemde genelde 40 civarı kanal olur, çünkü 1 site farklı 40 asp, php dosyasından oluştururum. )
2- Tespit edilen gösterimlerde, gösterim tıklama oranı yaparım.Benim için %10 düşük, %20 ideal , %30 kazançlı, %40 hedeftir.. Eğer gösterim çok, tıklama azsa ilk olarak o kısıma resimli reklam koyar 7 gün beklerim.Değişme yok yada azalma varsa;
3- Az sayıda reklam göstermeye çalışırım.Bir kodda 4-5 reklam göstermekten se 1-2 reklam çıkartmayı denerim.Hala sonuç değişmediyse,
4- Reklam yerlerini değişirim.
İlk deneme; Makalenin üstüne koyarım.
İkinci deneme; Makale içine
Üçüncü deneme ; makalenin altına
Sonuç yine olumsuzsa, renk değişimi gibi takdiklere dönerim.Zaten bununla ilgil uzunca daha önce yazmıştım, arkadaşlarımızda çok güzel fikirler kattılar o konuya.Sert olduysam tekrar özür dilerim.Kimseyi bilmeden kırmak istemem

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sertlik değilde biz tık başı aldıgımız max $ ı söylüyoruz sen bize çok kazanmak için fikirler söylüyorsun :) bilgiler için tşkler. bir arkadaşıma söylerim şurdan bi tık at derim ve max ne kadar gelmiş basitçe ögrenirim işte, demokraside çagre tükenmez.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sertlik değilde biz tık başı aldıgımız max $ ı söylüyoruz sen bize çok kazanmak için fikirler söylüyorsun :) bilgiler için tşkler. bir arkadaşıma söylerim şurdan bi tık at derim ve max ne kadar gelmiş basitçe ögrenirim işte, demokraside çagre tükenmez.
Bu kesin sert olacak eminim.. İşte bu mantıkla gittikçe, sadece tık başına gelen paraları saymakla yetinmeye mecburuz.Son msg başarılar

Real_Life

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende 2 hafta önce Türkçe içerikte tık başına 0.97 $ almıştım. Şükürler olsun çok iyiydi bence çünkü sitede ahım şahım değildi.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bu rakamlara saşırdığınız zaman ben de size şaşırıyorum... Millet uğraşmıyo tıla falan iyi site yapmaya bakıyo diyoki ben daha iyisini yaptıkca nasıl olsa artar o para (ki artar yani) .... Bizimkiler ise aha bak bu site güzel veriyo buna younlaşıyım diyo bi bakıyo bikaç gün sonra tıklar azalmış hiç vermemeye başlamış

T

TeknoTR.Net

Misafir
Godady reklamlarından bir ara 0,88 $ gibi iyi bir mebla geliyordu bayada çıkıyordu 20-30 tık alıyordu günde daha sonra çıkmamaya başladı :)
Yabancı içerikde içerik için max 4.4 $ gördüm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi