İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense te en çok kazanılan kelimeler,

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hadi ilk tuyo benden olsun, ekimin en çok kazandıran kelimesi
mesothelioma

E

erotika

Misafir
mesothelioma

bu da ne ?

Ayrıca dedicated kelimesi beni şoke ediyor. Host reklamalrı çok azaldı ödemeleri :(

Şaşırdım dogrusu..

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hosting vesair kelimeler maximum 7$ ila 15$ arası tıklama başı odeyebiliyor.Ama bu verdiğim kelime 100$ a kadar çıkabiliyordu.

E

erotika

Misafir
Arkadaşım, adsense bilmesek tıklama başına 100 buna inanacz yani :) ..

Tıklama başı adsense 100 yada 50 alan bir süper man varsa, saniyesi parayla danışmanlık alalım :).

Ayrıca benim sitelerimde en yüksek bir reklam ile 3/5 $ yapabildim. (bir tık) Ayrıca bu konu ile ilgili de bir konu açacagım adsense den günde 30 $ kazanan biri olarak :)

Herkese bol kazançlar.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika' Alıntı:

Tıklama başı adsense 100 yada 50 alan bir süper man varsa, saniyesi parayla danışmanlık alalım :).

Ayrıca benim sitelerimde en yüksek bir reklam ile 3/5 $ yapabildim. (bir tık) Ayrıca bu konu ile ilgili de bir konu açacagım adsense den günde 30 $ kazanan biri olarak :)

Herkese bol kazançlar.

Ben bu kelimeyle tıklama başı 10$ kazandım mesela.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de overture de verdiğim kelimenin fiyatlarına bir goz gezdir, sonra gel burda konuşalım..

S

soundmaster

Misafir
eg-zotika' Alıntı:

Herkese bol kazançlar.

günde 30 $ tek 1 site mi :)

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
One yav 20 tıklamaya 1.5 yazdı en fazla :)
Şimdi beyler kastettiğiniz keyworde yazılan sözcükler mi? Yoksa google arama motoruna bu kelimleri link verebiliyor muyuz?

E

erotika

Misafir
overture ile adsense yi karşılaştırmak

hostbul ortaklık ile sedo yu karşılaştırmak gibi :)

---

Ayrıca yabancı bir foruma yazdım adsense ve 100 $ tek tık saçmalık oldugu söyleniyor , bende öyle düşünüyorum. Ayrıca diğer kelime ile ilgili de araştırma yaptım baya iyi

Not: Arkadaş sormuş evet tek site ile 30 günlük. Sayfa gösterimi 5/10 bin arası

E

erotika

Misafir
türkler tıklamıyor :) bunu iyi biliyorum.. Sitenin içeriği webmaster, affiliate vs.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$100 dolar overture de var gibi gozukuyor ama sitemin isleyisinde bir tiklamaya 100 dolar verilmiyor ona yakin bile degil.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir tıka 40 50 dolara kadar cıktıgı görülmüştür ve bilinen bir gercekliktir sadece yabanci traffic olmali Tr den kesinlikle vermez yuz dolar da google almakta yani yüzü size degil kendine aliyor 40 ını sana veriyor gerisi amcana

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elbette silence, bendeki bir site haric tum siteler yabacı içerik zaten.Bendeki sayfa gosterimi 1500 - 1700 kazanılan gunluk 30 - 45 usd , nasıl mı gelin anlatayım..:)

Isteyene, bu konuda, uygun ucrete danışmanlık verilir..:)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyi para kazanmak için
1.şart ingilizce site yapmak.
2.şart en çok aranılan en popüler kelimelere site yapmak,gündemi takip etmek.
örnegin geçenler Amerikada ünli bir Tv nin bayan spikeri çıplak sokakta koşarken görüntülendi.Bu çıplak resimleri görmek isteyen yüzbinlerce kişi o gün O hafta, arama motorlarına akın etti.En çok aranan kelimeleri
buradan takip edebilirsiniz.
http://www.wordtracker.com/

Kelimelerin aranma sayısı artıkça arama motorlarında ki fiyatlarıda artıyor tıpkı borsa gibi :rolleyes:
Bu aralar playstation kelimesi yine çok popüler.Eger bir playstation sitesi yaparsanız çok güzel paralar kazanabilirsiniz. :cool:

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eger ingilizceniz yoksa yinede yapılacak şeyler var.Türkiye gündemini takip edip sitenizi ona göre ayarlamak.
Örnegin Yeni yıl geliyor .Bu zamanlarda millet sevdiklerine e-kart gönderimi yapacaktır.Sitenizdeki ekart bölümünü öne çıkartıcı şeyler yapabilirsiniz.
Hediye magazalarıda google amcaya reklam veriyor.Bu reklamlar yeni yıl özel sayfalarında görüntüleniyor.Bir Hediye tanıtımı sayfası yapabilirsiniz ve muhtemelen çıkacak reklamlarda hediye magazalarının reklamlarıdır.Hediye kısmına giren bir ziyaretçide mutlaka reklamlara tıklar. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5