İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Temyiz'e Giden Oldu mu ?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bakılıyor ama somut birşey vermezseniz açılması şans olur.
son 2 bölüm önemlidir. bunları destekleyecek bilgi verebilirseniz olabilir..
adsense o bölümlerin sorumluluğunu da yayıncıya bırakır.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben atıldığımda yazmıştım geri dönmüşleri eğer geçerli bi nedenin varsa yazmanı tavsiye ederim.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Önce kendimize güvenimizi aldılar, sonra okuma alışkanlığımızı unutturdular.
Kardeşim ne alakası var Türk sitesi ile Alman sitesi ile? Adsense kuralları belli değilmi? Yani bu kadar olur yahu... Sen Japonmusun datagrup? Türk sitelerini açmazlarmış, Türkler şöyle Türkler böyle yok kardeşim değiliz bir eksiğimiz yok hırsızlığımız yok, hırsızlığında üçkağıtçılığında her türlüsünün en kralı yabancılarda laflara bak ya

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Önce kendimize güvenimizi aldılar, sonra okuma alışkanlığımızı unutturdular.
Kardeşim ne alakası var Türk sitesi ile Alman sitesi ile? Adsense kuralları belli değilmi? Yani bu kadar olur yahu... Sen Japonmusun datagrup? Türk sitelerini açmazlarmış, Türkler şöyle Türkler böyle yok kardeşim değiliz bir eksiğimiz yok hırsızlığımız yok, hırsızlığında üçkağıtçılığında her türlüsünün en kralı yabancılarda laflara bak ya

Kendine Gel. Olanları gömüyormusun ? japon Değilim. Ama Açık ve NET türk sitelerinin yaptıkları.adamlar haklı bir yönden.Kaç Tanesinde Adam gibi İçerik var? çoğu çalma Çırpma Makaleler.Deli Gibi Hile Kaynıyo Siteler..

Gelipte Savunma..
Olanı Söylüyoruz Teori Yürütmüyoruz...
Sabır Taşı Olsa çatlar Yahu.

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı sponsorlar
türklere para vermez (az verir)
tıklamamızı saymaz
ip den gelişlerimizi engeller
parked bile atı bizi sonunda
kaç sponsor tr ile çalişiyor

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kendine Gel. Olanları gömüyormusun ? japon Değilim. Ama Açık ve NET türk sitelerinin yaptıkları.adamlar haklı bir yönden.Kaç Tanesinde Adam gibi İçerik var? çoğu çalma Çırpma Makaleler.Deli Gibi Hile Kaynıyo Siteler..

Gelipte Savunma..
Olanı Söylüyoruz Teori Yürütmüyoruz...
Sabır Taşı Olsa çatlar Yahu.

Teori yürütüyorsun çünkü bu işin Türk siteleri ile alakası yok, genel olarak Türk sitelerini adsenseden banlıyoruz, adsense Türk sitelerine değer vermiyor diye bir kaygı yok ortada. Herşey kurallarla sabit, sen spam yaparsan, sen kurallara uymazsan seni elbette dinlemeyeceklerdir onlarca yabancı adsense kullananı var tanıdığım bir o kadarda Türk boş boş şeyler söylemeyin bu adamlar Türkiyeden para kazanıyor, ortaya konuşulup işin içinden çıkılacak kadar basit bir durum değil bu işini ciddiyetle yapan hiçbir firma/kurum/kuruluş bu şekilde bir tavır alamaz ki bu konuda google için böyle birşey söylemekte hayal ürünü olur.
Kaldıki sanki google' da çalışıyormuşuz gibi insanları yönlendirirsek insanlar bizim hatalarımızı sürdürüp işi saçma sapan boyutlara getirebiliriz ki bunun örneklerinide bir hayli görüyoruz.
Sonuç olarak google adsense Türk sitesi, Alman sitesi diye ayrım yapmaz bu sistemin işleyişinde yok, adsense' de asıl olan site değil reklam yayıncılarıdır ve adsense yayıncıları hakkında etnik gruplara ayrım kesinlikle olamaz, artık kendimizi küçük görmekten vazgeçin.
Spam yapan, kurallara uymayan sadece Türk webmasterlerimi? Komik oluyorsunuz... Beli bunu anlamanıza yardımcı olabilirim düşüncesindeyim ama gördüklerim beni hayrete düşürüyor.
Bir zenci vardı hatırlarsınız belki Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı ve sadece zenci olduğu için renginden dolayı google adsense' den banlandığını savunup bunun için site açmıştı hatırlarmısınız? Bu söylemlerde tıpkı onun kadar komik.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Benim daha önce açıldı. ancak türk sitelerini açacaklarını sanmam

O zaman Türk siteleri şöyle böyle demeyeceksin, Türkler ile ilgili bir durum olmadığını söylüyorsan muhalefet olmuyorum ben hatalı olduğunuzu düşünmem muhalefet olduğumu göstermez burada sana karşı birşeyde söylemiyorum çocukça yorumluyorsun herşeyi.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bak hala işin içine Türk yabancı sokuyorsun, sen bana birtane kurallara uymadığı halde banlanan ve sonradan açılan yabancı site göstersene? Kurallara uyan siteler pek tabiki banlanmayacak, sanki yabancı sitelere tolerans gösteriyor adamlar... İşin Türklük ile yabancılıkla alakası yok mesaj attığın başlık Adsense konusunda yani Google firması ile ilgili Google firması Türkiye' den para kazanıyor diğer yabancı sponsorlar ile bir tutmayın bunu.
Bilmem neredeki yabancı sponsorun hiçbir Türk müşterisi yok neden Türk tıklamalarını saymıyor diyoruz, siz kendinizi reklam veren yerine koyun diyorsunuz bol bol koyun bakalım size getirisi olmayan tıklamaları kabul edermiydiniz?
Ezberden konuşuyoruz burada bu karşılıklı atışmak yada başka bir amaç taşımamalı, çünkü burada yazılanları birçok kişinin takip ettiğini çok iyi biliyoruz hepimizde dolayısı ile vereceğimiz hatalı bilgilerde insanları yanlış yönlendirmemize neden olacaktır ben sadece buna dikkat edelim diyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5