İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense welcomes Turkey !

Z

zeynelkoc

Misafir
Kağıt parayı icat eden kimdi?

www.google.com
Google Genel Hizmet Reklamları

yukarıda bu yazıyor

reklamlar karışık olarak çıkıyor

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamverenlerin azlığından kaynaklanan bir durum yakında herşey yoluna girer....hele bir haber yayılsın

H

hibrahim

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
Kağıt parayı icat eden kimdi?

www.google.com
Google Genel Hizmet Reklamları

yukarıda bu yazıyor

reklamlar karışık olarak çıkıyor
zeynel bu tur reklamalr yayınlanıyorsa o sitenin içeriğine uygun reklam yok demektir google da..

adresim ' Alıntı:
Reklamverenlerin azlığından kaynaklanan bir durum yakında herşey yoluna girer....hele bir haber yayılsın

adresim google binlerce turk reklam var sanmıyorum o yuzden olduğunu.. sanırım google adsense in botlarından kaynaklanıyor.... neyse inşallah düzelir.... iyi net baya para yapar burdan:) onlar iyi net iyi net server a server zaten bizim:)

Z

zeynelkoc

Misafir
dünyanın en büyük elması nerdedir diyor tıkladım dünyanın en büyük yer elması çıktı :)

saçma sapan sonuçlar çıkıyor. komedi

H

hibrahim

Misafir
dedim ya eğer sitenin içeriğine uygun reklam yoksa böyle saçma saçma yazılar yazıyor genelde tükçe sitelerde oluyor bu ama dediğim gibi sanırım daha yeni tükçe dil desteği oldu bu yuzden adsense botları henuz siteyi ziyaret etmemiş olabilir. bir kaç gun sabretmek lazım...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar adamlar sistemi test ediyor diye düşünün bence,
google kimseyi aldatmaz diye tahmin ediyorum, ileride reklam verenler artınca sorun hallolacak görürsünüz.

saygılar...

M

malatyasporlu

Misafir
bu google adamı ihya eder...

bende başvurdum inşallah kabul ederler...

P

Parae

Misafir
Benim yabancı siteyi kabul etmişlerdi , onun kodlarını TR siteme eklesem onda bir sorun çıkmaz dimi ?

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bismillah :) az once uye oldum bakalım nolacak mp3 sitesiyiz die kıllık yapmıcaklar herlade

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Sitelerinde detaylı bilgiyi bulabilirsin Akrep Kral ancak bikaç konuda yardımcı olmak istiyorum...
Bir arkadaş mp3 sitesi kabul olurmu demiş evet kabul oluyor birçok mp3 yayınlıyan yabancı sitede adsense gördüm.
Başka bi arkadaş farklı siteler biri ing biri trk demiş olurmu diye sormuş evet olur.
Başka bikaç arkadaşta Google Genel Hizmet Reklamlarından bahsetmiş. Buna esas olarak değinmek istiyorum.
Şimcik bu elmayı kim yedi ? Aya hangi zıpçıktı ayak bastı gibi reklamları google ilk 8 saat boyunca yayınlıyor oda maksimum olarak yani 2 bilemedin 3 saat içinde kalkması lazım olmadı bi 8 10 saat hatta bence sabaha kadar bi bekliyin derim. Ha yine devam ediyorsa Google ile irtibat kurun çünkü türkçe dili yeni eklendi ve bazı sorunlar olabilir. Ancak bu test aşaması olarak düşünülen şey googlın reklam azlığı türkçe reklam azlığından kaynaklanmıyor böyle birşey olamazda. Eğer google adsensede türkçe olarak içeriğini bulamadığı bir terim varsa site contentinizde ozaman adsense gidip ingilizce koyuyor. Bu çok kolay olmuyor ancak ne biliim Vbulletin Style yazdınızmı türkçe içerikli site yoksa databaseinde gidip ingilizce koyuyor. Yani googleın reklamı yok diye bir şey yok ki sadece türkçe yayınlasa bile inanılmaz fazla reklamı var türkçe içerikli ve dolayısı ile bulamaması çok ama çok zor.
Ayrıca siteniz ingilizceyken sitenizi türkçeye çevirip adsensinizin değişmesini bekliyrsanız biraz daha bekliyorsunuz çünkü botun tekrar siteye girme süresi 1 haftayı dahi buluyor...
Herneyse umarım yardımcı olmuştur ,sorularınız varsa cevaplamaya çalışırım...
İyigünler ...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurallar bölümünde mp3 siteleri eklenmez diye yazmışlar ama!

Site İçeriği
Siteniz şunları içeremez:

Şiddetli düşmanlık
Nefret, şiddet, ırk ayrımı veya herhangi bir birey, grup veya organizasyon karşıtlığı
heking/ing içeriği
Yasadışı uyuşturucular ve uyuşturucu aletleri
uygun-değilgrafi, yetişkin içeriği
qumar veya vegas ile ilgili içerik
Yasadışı etkinlikleri destekleyen veya başkalarının yasal haklarını ihlal eden herhangi bir içerik
Aşırı reklam
Site navigasyonunu etkileyen, Google reklamlarını kapatan, kullanıcı seçeneklerini değiştiren veya indirilmesi gereken pop-up’lar, pop-under’lar veya çıkış pencereleri. Oturum başına 5 taneyi aşmadıkları sürece diğer pop-up’lar, pop-under’lar veya çıkış pencerelerine izin verilebilir.
Aşırı, tekrarlı ve web sayfalarının içeriği veya koduyla ilgisiz anahtar kelimeler
Aldatıcı veya yönlendirici içerik veya sitenizin arama motoru sıralamasını, örneğin PageRank’ini artırmaya yönelik yapı

Telif Haklı Ürün
Telif hakkı yasalarına uygun davranma açısından, MP3, video, haber grubu ve resim sonuçları içeren web sayfalarında Google reklamları gösterilemez.

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Calisiyor benim ingiltereden girdigimi hemen anladi (akilli meret yaw :D ) ve logo melodi filan satan iki tane ingiliz sitesinin reklamlari cikti, kaliteli sitelermis baktim ;)

C

canm

Misafir
akıllı meret hahah :)
cok hosuma gıttı bu ya :)
agızan saglık valla, butun gun boyunca benı gulduren tek sey oldu.
Allah razı olsun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5