İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla hepimizin olduğu üzere bende kendi sitemdeki adsense linklerime tıklıyorum google bunu anlamasın ?
mesela 10 kez tıklasam modemi resetlesem bi 10 daha sabaha kadar bi 1000 daha :) google bunları yemez gibi geliyor bana. banlanmayalım sonra.

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok bunların hiç birini yapmadım arkadaşlar yani yapsam dedim modem resetten ip değişince google bunları yemez gibi geliyor bana dedim, çok da güzel dedim.
oluyorsa bırakayım işi gücü ben günde 10 000 reset atarım modeme hatta adam tutarım parayla millete de attırırım maksat miami ye yerleşip dans müzik eğlence kızlar kötü bi niyet yok google benim bu iyi niyetimi böyle cezalandırır mı :)

edit:yine ekleyeyim ben düşmanı hasmı olan insanım adam gelir benim reklamlarıma yüzlerce kez tıklar bununda önlemi olmalı diymi ama

M

Metalirik

Misafir
Mokokocuğum, bunları hiç düşünme bile atılırsın.
Modem resetleme, explorer temizleme, cookie silme vs. hepsinin sonucu ban'dır -bence-
Bak, foruma bu 1 haftalık süreçte kaç kişi atıldı.. Hile yapmayanlar bile atıldığını öngörüyor, doğruluk payını bilemesemde..
En doğrusu sitene kodları güzelce yerleştir, ve öyle bırak..

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mokoko' Alıntı:
oluyorsa bırakayım işi gücü ben günde 10 000 reset atarım modeme hatta adam tutarım parayla millete de attırırım maksat miami ye yerleşip dans müzik eğlence kızlar kötü bi niyet yok google benim bu iyi niyetimi böyle cezalandırır mı :)

Google cezalandırmasa bile bu söylediğin yapılamaz 8.64 sn bir ip değiştirmen gerekir buda imkansıza yakın bir olasılık :D

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 farklı modeme 100 farklı hat çektirip ağ kablosunu sürekli diğerinden diğerine değiştirip bir diğerini resetleyerek yapılabilir :)
ama benim kafam takıldı, gerçekten benim düşmanlarım var beni yani şeker gibi lolipop gibi adamı yalanası adamı sevmeyenler var burası ayrı tartışma konusu ama tutup paso benim linklere tıklayıp beni banlatamamalı lazım.

banlatamazlar ise tıklasınlar reklamlarıma efenim para kazandırsınlar :)

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kolaygelsin hocam paran cok galiba dikkat et aynı ip gelme olasılığını iyi düşün :D

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orası işin esprisi be gece gece bide bayık konuşmak istemedim.
100 modem alabilsem google ile ne işim var ama 100 modem alabilecek adam olmak isterim benim gözümü para hırsı bürümüş durumda :)

işin aslı bneim ağzım çok yanmış durumda hosttan bilmemne den gelecek parayı kesinlikle kendime harcamam site bi duruma gelecekse zaten sadece benim sayemde olmayacak herkesi de teker teker bulamam en iyisi ne geliyorsa siteye harcamak server aldırsa bu para mesela ne tatlı olur.yine söylim yanlış anladınız beni parada bulda gözüm yok siteye bi adam akıllı kendi serverını aldırsın başka bişe istemem bide yanına porche aldırsın çok mu kendim için değil site için :)

W

web

Misafir
simdi hile yapan yapmayan atiliyor
burda herkes sitesini gelistirmek icin bu yollara girmistir
ama sonra ayda kazanilan 1000lerce $ herkesi farkli yonlere itti :)

sende kazan ayda 2 veya 3 bin $cik o zaman siteni falan unutursun baska siteler acarsin :)

A

aborjin

Misafir
Yapma arkadaşım sonunda naşlarlar. Benim sitemi kullanan bir kullanıcı beni yaktı! Türkiyeden! Düşün sen kendin tıklarsan neler olur! :D

Tabii ki ŞUUUUTTTTT

A

aborjin

Misafir
Ayrıca, bunun için konu açman gerekmiyor bence. Forumda arama yaparsan daha önce geçilmiş bir konu olduğunu görürsün...

Saygılar.

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabiki bunla alakalı başka başlıklar vardır ama ben en iyi kendimi kendi başlığımda anlatabilirim başkasının hazırlamış olduğu bir soru yada düşünce şablonu üzerinden kendi duygularımı ne kadar aktarabilirim.
sende flood yapmışsın şimdi :) bunlar basit işler geçmiş olsun diyorum imzana bakarak ne diyim.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olay modemlerden önce ETHERNET kartlarında bitiyor arklar.. Modemi değiştireceğinize alın 10 tane ethernet kartı her birinde format atın garantiyi almak için sonrada modemi resetleyin tamamdır bu iş :)

Bence bu kadar cinliğe gideceğinize oturun güzel bir site yapın sonra kazanırsınız zaten az - çok bişeyler ama sen belli ki çokkk çokkk kazanmak istiyorsun o zaman biraz vahim durum :)

M

Metalirik

Misafir
Bence çok kazanmak için de uğraşmayın, o zamanda google atacak :)

O

osman1971

Misafir
günde 5 milyon ayirip (tabi işi gücü olmayan sadece bu işten para kazanmak isteyen arkadaşlar için) Günde 10 tane internet cafe gezip her cafede 10-15 dakika kalip reklamları tıklamasi daha mantıklı olur herhalde.

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğin mantıklı bak mesela o reklam firefox reklamı olursa (1 usd diyorlar 10 cent diyeni de var :) ne kadar doğruysa) 50 cafe gezsen açılış ücreti 300 ykr olsa iyi para sabah 6 da açılan cafe var mıdır ? :D

o çok hanzoca olur artı ben okuyorum valla şimdi çıkıp bana adam gibi site yap demeyin verin para server alayım dedicatedından hepten kaldırayım adsense i :)

ben ayda 3000+ alıyorum diyen kimsenin legal yoldan aldığını düşünüyorum bu bölümde var bi anket 5 kişi 3000+ alıyor 3 kişi 1000 küsür alıyor 2 kişi benim gibi gariban takılıyor :)

ayrıca benim sitemin sadece ana sayfasını indexleyen bir arama motorunun reklam programına böyle şeyler yapmak farzdır ki hadi ben vacip yaptım yine.

Majestic' Alıntı:
Olay modemlerden önce ETHERNET kartlarında bitiyor arklar.. Modemi değiştireceğinize alın 10 tane ethernet kartı her birinde format atın garantiyi almak için sonrada modemi resetleyin tamamdır bu iş
bunu da anlayamadım olayın ethernetle alakası ne ola ki ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi