İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'den Hangi Nedenlerle Atılınır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SagittariuS

Misafir
Aramızda şu sebeplerden atıldık yada şu sebeğlerden atılınır diyen arkadaslar..

M

Metalirik

Misafir
Gugil Melis, kocası ile kavga etmiş ise ve/veya Gugil Kemal eşi, sevgilisinden ayrılmış ve sen o gün e-posta ile soru/sorun iletmiş isen atılırsın.

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En başta Türk olmak direk rizikolardan birisi....
Yüksek gelir elde etmek 2. riziko..
iframe kullanmak, sürekli aynı ip den klik almak, kullanımı yasak alanlarda kod kullanmak v.s. .... ve daha henüz hiçkimsenin keşfedemediği belirsiz birsürü nedenler...

Atılmadan sürekli kazananlar yazsa belki bu sır çoğu insana ışık tutar.... Halen hiç atılmadan 1 seneyi aşkın birileri varsa....

M

messmedia

Misafir
statik ip'nin olmaması bile tehlike bu ülkede :) hesabını kontrol etmişsindir, sonra gider birisi o anda kontrol ettiğin ip'yi alır ve reklama tıklar :D küt! artık paranoylardayım kusura bakmayın :D neden atıldığı konusunda neden bulamayanlar bunu da bir düşünsün :p olmaz olmaz demeyin.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
abartmayın. ben de korkmaya başladım. adsense kurallarından, sitenizin aykırı olduğu yerler olduğunu düşünüyorsanız derhal düzeltin.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sebebini tam bilemezsin sana gelen mailde %90 Geçersiz tıklama tespit ettik derler kapatırlar hesabı mail atarsın yok ben tıklamadım falan diye açıklama yapmazlar neden; onları kuralıymış.
beni önce attılar başka bi hesaptan ilişkisinden dolay mail attım ne alaka benim başka bi hesabım yoktu diye 3-4 gün sonra mail geldi google dan.hesabınızı tekrar nceledik ve geçersiz tıklama tespit ettik dediler.
Kısacası bence fazla kazananı atıyo bu şerefsizler. :;)

R

rektum

Misafir
Kardeş ip'dende tespit etmek en basit yok olay ip de bitmiyo Stagenos kullanırsın ip olayını atlatırsın ama adamlar Direkt adsl modem fabrika çıkış nosunu kaydediyo sistemlerine... Olay adsl fabrika nosunda modemi değiştirmedikçe bu noyu değiştiremessin...

2.) bir sebep mesela internetten başka bi web sayfasıyla başvuru yaparsın onay alır site sen yolladıkları kodları Bi MP3 sitesinde kullanırsan ve biri seni ispitlerse anında hoplatırlar siteyi....

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
messmedia' Alıntı:
statik ip'nin olmaması bile tehlike bu ülkede :) hesabını kontrol etmişsindir, sonra gider birisi o anda kontrol ettiğin ip'yi alır ve reklama tıklar :D küt! artık paranoylardayım kusura bakmayın :D neden atıldığı konusunda neden bulamayanlar bunu da bir düşünsün :p olmaz olmaz demeyin.
Aynı ip den tıklar ama aynı bilgisayardan değil.Yani sadece ip belirleyici değil.Daha birçok belirleyici var.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
astraler' Alıntı:
Aynı ip den tıklar ama aynı bilgisayardan değil.Yani sadece ip belirleyici değil.Daha birçok belirleyici var.
madem oyle git internet kafeye tıkla reklamlarına her bilgisayar ile bir kere sonra bir bilgisayardan da login ol. bakalım atıyor mu atmıyor mu :D

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
webmasterrifo' Alıntı:
En başta Türk olmak direk rizikolardan birisi....
Yüksek gelir elde etmek 2. riziko..
iframe kullanmak, sürekli aynı ip den klik almak, kullanımı yasak alanlarda kod kullanmak v.s. .... ve daha henüz hiçkimsenin keşfedemediği belirsiz birsürü nedenler...

Atılmadan sürekli kazananlar yazsa belki bu sır çoğu insana ışık tutar.... Halen hiç atılmadan 1 seneyi aşkın birileri varsa....

Yaklaşık 14 aydır bu sistemin içindeyim. Hesabınızı kontrol ettiğiniz bilgisayardan kendi reklamlarınıza asla tıklamayın. Diğer bilgisayarlardan yaptığınız veya bir başkasının sizin reklamlarınıza yaptığı olağan dışı tıklamalar kesinlikle problem değil. (Bu durumda reklamverenin çıkarlarının korunması açısından bu tıklar ya iptal ediliyor ya da sadece 1 tanesi sayılıyor) Böyle bir durumla karşılaştım. Google 'a durumu bildirdim. İnceleyeceğiz, reklam yayınlarınızı teşvik ediyoruz diye döndüler.

Kısacası bir başkasının sizin reklamlarınıza tıklayıp sizi sistem dışına çıkarması mümkün değil!!! Açıkçası böyle diyenlere de inanmıyorum. ;)

M

messmedia

Misafir
bandirma' Alıntı:
Kısacası bir başkasının sizin reklamlarınıza tıklayıp sizi sistem dışına çıkarması mümkün değil!!! Açıkçası böyle diyenlere de inanmıyorum. ;)

yanılıyorsun arkadaş, sen ister inan ister inanma bu böyle.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
messmedia' Alıntı:
yanılıyorsun arkadaş, sen ister inan ister inanma bu böyle.

Kusura bakmayın. Ben bu forumda "Ben hile yapmadım. Ben de herkes gibi günde birkaç kez kendi reklamlarıma tıkladım" diyenler gördüm.:p

İddia ediyorum. Hile yapmayan hiç kimse bu sistemin dışına çıkarılmaz!

M

messmedia

Misafir
:) peki senin güzel hatrın için öyle olsun, burası tek bu forumdan ibaret değildir, böyle demen senin tecrübesizliğini gösterir, arkadaşımı suçsuz yere attılar, siteme saldıran hollandalının tekini de ben adsense'ten attırdım, yani bu işler buraya yazı yazmakla, yerli yersiz smiley kullanmakla olmuyor.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
messmedia' Alıntı:
:) peki senin güzel hatrın için öyle olsun, burası tek bu forumdan ibaret değildir, böyle demen senin tecrübesizliğini gösterir,

:p

messmedia' Alıntı:
arkadaşımı suçsuz yere attılar, siteme saldıran hollandalının tekini de ben adsense'ten attırdım, yani bu işler buraya yazı yazmakla, yerli yersiz smiley kullanmakla olmuyor.

:p

M

messmedia

Misafir
lol, kim ki bu acaba, bence forumdan atmışlar tekrar gelmiş, bilgi desen bilgi yok, akıl desen o da yok, merak ettiğim doğrusu, abicim bilgin yoksa oturacaksın, açmayacaksın ağzını, saçmalayarak sen rezil olursun ;) bizim işyerinde de bi çocuk var ne zaman lafı yese, rezil olsa gülmeye çalışır, tuhaf hareketler yapar :) adın erdem mi? ;)

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
messmedia' Alıntı:
lol, kim ki bu acaba, bence forumdan atmışlar tekrar gelmiş, bilgi desen bilgi yok, akıl desen o da yok, merak ettiğim doğrusu, abicim bilgin yoksa oturacaksın, açmayacaksın ağzını, saçmalayarak sen rezil olursun ;) bizim işyerinde de bi çocuk var ne zaman lafı yese, rezil olsa gülmeye çalışır, tuhaf hareketler yapar :) adın erdem mi? ;)

Tüh ya nasıl da anladın. Tüh, şimdi kimliğim ortaya çıktı. Bi daha gelemem ben buralara. Yazdığın yazıyı bir daha bir daha oku. Ben okuyup okuyup gülüyorum.

M

messmedia

Misafir
Neyse bişey yazıp işime döneceğim, bu tür tipler genelde 16-17 yaşlarında yüzü sivilceli gençlerdir, karşınızda olsa iki lafı bir araya getirip konuşamazlar, bir keresinde bir tanesi bişeyler yazıp duruyordu msn'de, adresini ver dedi, gelecem dedi, iyi dedim işyerinin adresini verdim :) geldi de. Beni görünce merhaba nasılsınız abi filan dedi, ezildi kaldı, sonra sen niye öyle yazıyorsun filan dedim; şey abi kem küm oldu ;) bak sen iki kelime etmekten aciz herif işyeri basacak ;) yani pc başında ona buna laf sokmaya çalışarak insanın değeri artmaz, neyse işim var eyvallah.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
messmedia' Alıntı:
Neyse bişey yazıp işime döneceğim, bu tür tipler genelde 16-17 yaşlarında yüzü sivilceli gençlerdir, karşınızda olsa iki lafı bir araya getirip konuşamazlar, bir keresinde bir tanesi bişeyler yazıp duruyordu msn'de, adresini ver dedi, gelecem dedi, iyi dedim işyerinin adresini verdim :) geldi de. Beni görünce merhaba nasılsınız abi filan dedi, ezildi kaldı, sonra sen niye öyle yazıyorsun filan dedim; şey abi kem küm oldu ;) bak sen iki kelime etmekten aciz herif işyeri basacak ;) yani pc başında ona buna laf sokmaya çalışarak insanın değeri artmaz, neyse işim var eyvallah.

Valla benim de seninle uğraşacak vaktim yok. Kabul ediyorum. Hatalı olan, yanlış yapan benim; senin gibi birisini muhatap aldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5