İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'te bin dolarları görmek

F

fenerli

Misafir
belki bana öyle denk gelmiş olabilir emin değilim ama epeyde denedim bunu
siteye genckart.net ve www.genckart.net olarak 2 farklı giriş arasında bile çıkan reklamlarda farklılık oluyor

M

maxxlist

Misafir
fenerli' Alıntı:
belki bana öyle denk gelmiş olabilir emin değilim ama epeyde denedim bunu
siteye genckart.net ve www.genckart.net olarak 2 farklı giriş arasında bile çıkan reklamlarda farklılık oluyor

evet aynı şeyler benim sitelerimde de oluyor... çok ilginç ama gerçek...

bu arada bilgi veren arkadaşlara sonsuz tşkler...

A

aborjin

Misafir
culpable' Alıntı:
adsense ing turkce den once giren ziyeretci onemli Turk ziyeretciler adsense nin ne oldugunu bile bilmiyor Birde cikan reklamlar cok alakasiz ornek
mediaplayer sayfasinda araba kiralama reklami cikiyor ne alaka
media player ile ilgili Bir sey ariyorsunuz kalkip araba reklami ilginizi cekip ona tikliyacaksiniz

Bence o araba reklamı dediğin kesin Car Hire ile baslayan bir cümledir :) O gündemin modası... Iframe'ciler cok kullanıyor :)

Turkiyede para kazanabilmek icin, gercektende sıkı bir download sitesi yapman lazım. Ama bazı siteleri görüyorum; adamlar resmen sadece download yazısı koymuslar hesapta tıklayıp, o programı indireceksin... İnmiyor ama işte!! Çünkü sahte bir link! Dönüp dolaşıp aynı sayfaya getiriyor seni! Ve bu adamlar yabancı, Türk degil!!

Bizimkilerde de var böyle icraatlar... Tamam sahtekarlık güzel bişey değil, ama herkese eşit muamele yapılmamasıda güzel bişey değil. Sırf ingilizce konuştukları için adamları kollamaları beni bazen zıvanadan çıkartıyor...

Atıyorum 10 bin sahtekarlık yapıp para kazanan Türk varsa adsense'de, 500 bin'de yabancı vardır Dünya'nın çeşitli yerlerinden...

Oturup hususi googleda arama yapıp 10 tane sahtekar site bulacagim kayıt edecegim ve şikayet edecegim. Bakalım o buldugum yabancı sitelerin kactanesi banlanacak. Size bulunca link'de/ listeyi'de buradan verecegim ve hepberaber göreceğiz inşallah muameleyi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi