İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense'te Son Iki Hafta Gelirleri

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mantar gibiler şerefsizler engelliyorsun, sürekli çıkıyorlar...
Bu işin cılkı çıkmaya başladı. Günde 2.5-3 $ geldiği zmn yakında göbek atmaya başlayacaz...

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dizi fanı.

Bazen çok güzel oluyor. Mesela 40-50 tıklamaya 2.5$ veriyordu. Dün 188 tıka 3.24$ verdi..

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
En fazla günlük tekilim 3.5-4k. Gerçekten tık oranları çok güzel. En kötü hitimde 100 tık oranı oluyor.

Şimdilik VPS taksidi çıksın yeter diyoruz. Fazlasın gözüm yok ama ben 1 cent kazanırken adamın 1 YTL gibi rakamlar kazanması çok koyuyor. :(

kubra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten onlarda bu tarz sitelere reklam veriyorlar, çok giren var şunları biraz sömürelim diyorlar... Aslında adsense şöyle birşey getirmeli, benim siteme "şundan" ufak rakamlarda reklam alma.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten onlarda bu tarz sitelere reklam veriyorlar, çok giren var şunları biraz sömürelim diyorlar... Aslında adsense şöyle birşey getirmeli, benim siteme "şundan" ufak rakamlarda reklam alma.

.info'culara kontörcülere çözüm bulmayan Adsense onu hiç yapmaz. :rolleyes: ;)

ersin89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bendede aksine artış vaR :) Nazar Değmesin :) 4 dolardan 6-7 dolara çıktı

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.info'culara kontörcülere çözüm bulmayan Adsense onu hiç yapmaz. :rolleyes: ;)

olacak üstadım vakti geldiğinde o arkadaşın dediğini de yapacaklar (çünkü aynı şeyin olması gerekliliğini bir tek arkadaşımız düşünmüyor)

zaman gelecek yayıncılara da çok hak verilecek; öncelikler ve sistemi kasmayacak olan opsiyonlarla ilgileniyorlar.

NeverCare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence doların değer kazanmasıyla alakalı bir durum.
Basit mantık.
Geçen ay reklamverenden reklamı alırken google dolar kuru atıyorum 1,30 du. Doların artmasıyla bizlere ödemeyi geçen ay atıyorum bunuda :D 1,55 den yaptı.
Ee yeni ay, yeni kurlar..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
benim ortalamam fena değil allaha şükür. 8-11 cent arasında değişiyor.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla benimde çok kötü değil. Sanırım sayfada sadece bir tane adsense reklamı olmasından kaynaklanıyor. Adsenseden hep uyarı geliyor sayfalarınızda birden fazla reklam gösterip gelirleri arttırın diye ama :) ziyaretçilerim için fazla reklam iyi olmaz diye düşünüyorum ve bu yüzden neredeyse her sayfada 1 reklam var bazı sayfalarda adsense reklamı bile yok mesela gerek görmediğim yerlere koymuyorum sanırım bu yüzden tıklamalara biraz daha iyi veriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5