İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adtech jeep cekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Aslında o lafın üzerine atmaya filan kalkışılmadı,
olayın r10 boyutu vardı ve emirx ile diğer yönetici arkadaşı bizzat ben atarım aşağıya sallandırırım sizi diye tehdit ettim, yapmayacağımı bilmiyorlarmı maksat muhabbet olsun, ama olayların farklı yönlere çekilmesinden nefret ederim. Ayrıca şaka yapmamızı ne hakla yadırgıyorsun ki, kaç senedir bizi tanıyorsun, muhabbetimiz hakkında ne kadar fikrin olabilir ki.

Bu arada ilk sayfadaki TOSUNCUK pek hoş değil (kilo olarak kendinle onun arasındaki farkı görebiliyormusun ki o göbekten ), hatta hiç hoş değil,
sizin Mustafa ile uzun zamandır arkadaşlığınız varsa, biz daha ne Mustafa varken nede siz (!) varken arkadaştık, bu sana yeterli sanırım.

"Dam ustunde saksagan gel bize bazi bazi" once ne yazdigimi adam gibi oku ondan sonra yorum yap. Her postumdan yarım yamalak kısımlar alarak cevap verdiğini düşünüyorsan aldanıyorsun. Kimse sizin şaka yapmanızı yadırgamıyor, emirin yaptığını doğru bulmadığımızı oradada dile getirdik buradada dile getirerek birilerinin gözünü açmaya çalışıyoruz, bu kokteyl sadece vesile oldu emiri tanımamıza, hepsi o kadar. Bizim tepkimiz daha öncesindede vardı ve konuyla ilgili kisilerede baskı yapıyorduk buna son verdirmeleri icin..

Tablonun gerçek tarafı sanırım gözünüzün bi tarafından hep kaçıyor yada sizde bu şebekeye resmen üyesiniz...

Biz burada emirin yüzünden kazançlarımızın tırtıklandığını söylüyoruz, buna dikkat çekiyoruz kendiside bunu inkar etmiyor zaten.. Benim hakkım burada yeniyor ama seninki yenmiyor demekki, ucu size dokunsa görürdüm hepinizi.

İşin sonunda bu hepinize dokunacak ama. Google, savundugunuz adamin yuzunden Turkiye'ye bir ban koyarsa, sedo da oldugu gibi Turk IP lerinden uye olmak isteyenlere izin vermediginde anlayacaksiniz ne demek istedigimizi. Bekliyorsunuz ki başımıza bunlar gelsin ondan sonra tepki gösterelim, yok arkadaş öyle şey! Hep hile hep hurda, ne bu ya adımızı dünyaya hile ile yalan-dolan ile yazıyorsunuz.

Kimse, Türk Webmasterlarının kazançlarını tırtıklayan bu piyasaya "biraz daha fazla kazanmak" uğruna darbe indiren adamın yaptığına bişey demiyor ama bizim bu adamı eleştirmemizide "doğru" bulmuyor. Şunu çıkarıyorum bu postlardan ben, size herşey müstehak.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar kırmayın birbirinizi artık,

Bak AdSense de çözüm buldu AdWords'cülere :)

Herkesin kendince haklı olduğu yerler vardır, önemli olan ortak noktalarda buluşabilmek :)

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Dam ustunde saksagan gel bize bazi bazi" once ne yazdigimi adam gibi oku ondan sonra yorum yap. Her postumdan yarım yamalak kısımlar alarak cevap verdiğini düşünüyorsan aldanıyorsun. Kimse sizin şaka yapmanızı yadırgamıyor, emirin yaptığını doğru bulmadığımızı oradada dile getirdik buradada dile getirerek birilerinin gözünü açmaya çalışıyoruz, bu kokteyl sadece vesile oldu emiri tanımamıza, hepsi o kadar. Bizim tepkimiz daha öncesindede vardı ve konuyla ilgili kisilerede baskı yapıyorduk buna son verdirmeleri icin..

Tablonun gerçek tarafı sanırım gözünüzün bi tarafından hep kaçıyor yada sizde bu şebekeye resmen üyesiniz...

Biz burada emirin yüzünden kazançlarımızın tırtıklandığını söylüyoruz, buna dikkat çekiyoruz kendiside bunu inkar etmiyor zaten.. Benim hakkım burada yeniyor ama seninki yenmiyor demekki, ucu size dokunsa görürdüm hepinizi.

İşin sonunda bu hepinize dokunacak ama. Google, savundugunuz adamin yuzunden Turkiye'ye bir ban koyarsa, sedo da oldugu gibi Turk IP lerinden uye olmak isteyenlere izin vermediginde anlayacaksiniz ne demek istedigimizi. Bekliyorsunuz ki başımıza bunlar gelsin ondan sonra tepki gösterelim, yok arkadaş öyle şey! Hep hile hep hurda, ne bu ya adımızı dünyaya hile ile yalan-dolan ile yazıyorsunuz.

Kimse, Türk Webmasterlarının kazançlarını tırtıklayan bu piyasaya "biraz daha fazla kazanmak" uğruna darbe indiren adamın yaptığına bişey demiyor ama bizim bu adamı eleştirmemizide "doğru" bulmuyor. Şunu çıkarıyorum bu postlardan ben, size herşey müstehak.

ne Adsense'den bahsettim nede Adwords'den :) yazını tamamen o kavramlar üzerine kurmuşsunda daha postu okumamışsın.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
loi ilk mesajının arkasında durmuyormusun. biz senin emirin adwordsunden ne çektiğinle ilgilenmiyoruz. sodomda ona adwordsle hepimizin kazancını etkiliyorsun dedi orada. bizim söylediğimiz bu değilki

"o tosuncukta oradaydı domainlerinden illalah ettiğimiz gibi çenesindende illallah ettik" tarzı konuşmaların burayı geren konu.

koca karılar bile bu tarz konuşmalar yapmıyor artık.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biz senin emirin adwordsunden ne çektiğinle ilgilenmiyoruz.

Ben ilgileniyorum ama senin savunduğun kişi dansözün teki, delikanlı adamlarla takıl.

2 dakika önce sitemi açtım baştan aşağı infolu kontör reklamı dolu, ana avrat sövdüm. İlgilenirseniz.

Tosunda der, dansözde der.

Ayıp ulan ayıp, şu ana kadar tek bir ingiliz yada amerikan müşterim tarafından dolandırılmadım. Dolandıranlar hep türk yada hindu.
Yabancı sitelerimde tek bir reklam çıkmıyor böyle, hep türkçe sitelerimde böyle.
Türklerin adını kirletiyor dansözümüz.

Mesaj çok ağır oldu biliyorum, bundan sonra gelene gider.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
loi ilk mesajının arkasında durmuyormusun. biz senin emirin adwordsunden ne çektiğinle ilgilenmiyoruz. sodomda ona adwordsle hepimizin kazancını etkiliyorsun dedi orada. bizim söylediğimiz bu değilki

"o tosuncukta oradaydı domainlerinden illalah ettiğimiz gibi çenesindende illallah ettik" tarzı konuşmaların burayı geren konu.

koca karılar bile bu tarz konuşmalar yapmıyor artık.

iyide seni ne diye geriyor, gerilmesi gereken gerilmiş ve cevapta vermiş. Ben yasadigim gunle birlikte bu şahıstan rahatsız olduğumu dile getiriyorum, diger webmasterlarinda getirmesini ve nicin getirmesi gerektigini yaziyorum. Az sakin, sessiz ol diyerek uyarildiginda "KES LAN" diye cevap veren birine TOSUNCUK demişim az bile, bumudur seni rahatsiz eden? Koca-Kari muhabbeti koca-karilar arasinda olur, ben buraya bunlari herkes okusun diye yazmisim, bu ne dedikodudur nede kocakari muhabbetidir.. Bu vesileyle ilgili her sahis, .info domainleri ile adsense gelirlerini mahveden sahisin emirx oldugunu ogrenmis oldu. Biseyler boyle seffaf olmali "bence".

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte bu lafları o kişinin suratına edemeyip burada etmeyeceksin delikanlı olacaksın. başkada bişey yazmaya gerek yok.

klavyeden size laf yetiştirmek mümkün değil.

o kişiyle bizim ordaki muhabbetimiz seni nasıl illalah ettirdi ise senin bu mesajında bizi gerdi. çünkü orada muhabbette bizlerde vardık.

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu vesileyle ilgili her sahis, .info domainleri ile adsense gelirlerini mahveden sahisin emirx oldugunu ogrenmis oldu. Biseyler boyle seffaf olmali "bence".
senin yaptığın tek hedef göstermek,

madem bu kadar şeffaflık istiyorsun, neden diğer 7 infocuyu araştırma gereği duymuyorsun ?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
senin yaptığın tek hedef göstermek,

madem bu kadar şeffaflık istiyorsun, neden diğer 7 infocuyu araştırma gereği duymuyorsun ?

Nerden biliyorsun arastirmadigimi, ben buldugumu yaziyorum bulmadigimin nesini yazicam. Lutfen boyle sacma sorular sorma biraz dusun oyle yaz. Bak sen 7 tane olduklarini bile tespit etmişsin. Demekki bu işin içindesin, neden emiri korudugunda cikti ortaya. Varmi baska?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
işte bu lafları o kişinin suratına edemeyip burada etmeyeceksin delikanlı olacaksın. başkada bişey yazmaya gerek yok.

klavyeden size laf yetiştirmek mümkün değil.

o kişiyle bizim ordaki muhabbetimiz seni nasıl illalah ettirdi ise senin bu mesajında bizi gerdi. çünkü orada muhabbette bizlerde vardık.

Yahu once diger postlari oku, yuzunede dedik, elinden geleni ardina koyma dedi. off ya okumadan yaziyorsunuz hepinize laf mi yetistircez birbir okuyun oyle muhalefet olun.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
loi emirx sanki 007 zaten adamın adwordsçü olduğunu gizlemek gibi bir amacı yokki.

ne oldu ne yapacaksınki emirxe googleye r10daki nickinimi yollayacaksın komik olma ya.

google emirin yaptığından haberi yokmu sence işine gelmese yayınlatırmı o reklamları. haa sen o reklamlardan hoşnut değilsen kullanmazsın olur biter.

ban adtech clik var ne güzel kullan işte

googlenin derdi yüzünden gerilme fazla

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nerden biliyorsun arastirmadigimi, ben buldugumu yaziyorum bulmadigimin nesini yazicam. Lutfen boyle sacma sorular sorma biraz dusun oyle yaz. Bak sen 7 tane olduklarini bile tespit etmişsin. Demekki bu işin içindesin, neden emiri korudugunda cikti ortaya. Varmi baska?
sata güzelim kime laf anlatmaya çalışıyoruz ki, çık konudan boşver,

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sata mesajını silip konudan çıkarmısın ?
2 ay sonra kokteyl var,arkadaşı çağırırlarsa tüm adwordsculerle tanıştırayım kendisini,
oda gelip etmediği lafları tek tek sayar burdan :)

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beni sadece sata anlamış.

Buluşmadan 1 gün önce Emir'e dedim kupon giriyorsun. 18 yaşından küçüklere yönelik içeriğimde de aşk metre çıkıyor, biraz özen gösterirsen sevinirim. Zaten bu hitten gelen tıklamalardan üye çıkmaz. Hem sana boş, hem bana boş reklam oluyor dedim. Buluşmada da söyledim tamam dedi. Bu şekilde reklam yayınlanmasına bende karşıyım. Hatta Google'ye sitelerimde info domain yayınlanmasını istemiyorum diye mail atmayı dahi düşündüm.

Ama olaya geniş açıcan bakınca bu şekilde reklam yayınlamak onların hakkı. Sonuçta illegal birşey yapmıyorlar. Aracı firma kim? Google. Bunun cevabını Google ile konuşup çözmeniz lazım. Kupon girene engel olamazsınız.

"o tosuncukta oradaydı domainlerinden illalah ettiğimiz gibi çenesindende illallah ettik" tarzı konuşmalarınla buraı gereksiz yere gerdiğini ve herşeyin ondan dolayı olduğunu düşünüyorum. Hakkatten sokakta elinde çööördek, ağzında sakız, cak cak cak diye milleti çekiştiren koca karılar dahi masum kalıyor yanında Loi. Haylen daha birşey yaptığını sanıp millete laf yetiştirmeye çalışıyorsunya. De yeter diyorum sadece.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Lütfen kullandığınız kelimelere özen gösteriniz. Kaba, aşırı negatif yada aşağılayıcı nitelikte uygunsuz dil kullanmak yasaktır.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sata mesajını silip konudan çıkarmısın ?
2 ay sonra kokteyl var,arkadaşı çağırırlarsa tüm adwordsculerle tanıştırayım kendisini,
oda gelip etmediği lafları tek tek sayar burdan :)

Ben işim olmazsa gelirim, beni tanıştır.
Ama adtech kullanmıyorum beni alırlarsa tabi yada bir cafede oturur konuşuruz.
Orada siz nasıl konuşmak isterseniz öyle konuşuruz.

Loi yi tanımam etmem, onu savunmuyorum.
P.M ile bana bildirirsin zamanı.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
"o tosuncukta oradaydı domainlerinden illalah ettiğimiz gibi çenesindende illallah ettik" tarzı konuşmalarınla buraı gereksiz yere gerdiğini ve herşeyin ondan dolayı olduğunu düşünüyorum. Hakkatten sokakta elinde çööördek, ağzında sakız, cak cak cak diye milleti çekiştiren koca karılar dahi masum kalıyor yanında Loi. Haylen daha birşey yaptığını sanıp millete laf yetiştirmeye çalışıyorsunya. De yeter diyorum sadece.

Tarafli mesaj yazmayi birak, ben birsey yapip yapmadigimin farkindayim. Senin aksini dusunmen benim icin birsey ifade etmiyor, belliki emir arkadasinmis bu işi onun yaptigini biliyormuşsun ve gidip söylemişsin. Baskasi yapsa bunu gorurdum ben hepinizi.

Adamin yaptigi etik degil bunu tartismiyor, benim adama tosuncuk dememi tartisiyorsunuz. Soylesene sen bana bu kadar cok adwords kuponu nasil elde ediliyor. Azıtmış durumdalar ve bu işin faturası ileride Türk Adwordsculerine kesilecek. Sadece adwordsculer zor durumda kalmayacak, suanda bizim oldugumuz gibi bir cok adsenseci de zarar gorecek..

Tartisilmasi gereken bunlar..

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ilgileniyorum ama senin savunduğun kişi dansözün teki, delikanlı adamlarla takıl.

2 dakika önce sitemi açtım baştan aşağı infolu kontör reklamı dolu, ana avrat sövdüm. İlgilenirseniz.

Tosunda der, dansözde der.

Ayıp ulan ayıp, şu ana kadar tek bir ingiliz yada amerikan müşterim tarafından dolandırılmadım. Dolandıranlar hep türk yada hindu.
Yabancı sitelerimde tek bir reklam çıkmıyor böyle, hep türkçe sitelerimde böyle.
Türklerin adını kirletiyor dansözümüz.

Mesaj çok ağır oldu biliyorum, bundan sonra gelene gider.
Kimsin aslanım sen? Tanıyor musun benide konuşuyorsun? Sana delikanlılığın kralını gösterip dansözlük neymiş öğretmek isterim istanbul taksimdeyim. Sen kim oluyorsunda benim hakkımda ileri geri konuşuyorsun bana burada klavye erkekliği yapma. Sana dansözlüğü öğretecem ben rahat ol sen. (100 kontör reklamları adtechin değil cepmasterın reklamları ben aşkmetre giriyorum)
iyide seni ne diye geriyor, gerilmesi gereken gerilmiş ve cevapta vermiş. Ben yasadigim gunle birlikte bu şahıstan rahatsız olduğumu dile getiriyorum, diger webmasterlarinda getirmesini ve nicin getirmesi gerektigini yaziyorum. Az sakin, sessiz ol diyerek uyarildiginda "KES LAN" diye cevap veren birine TOSUNCUK demişim az bile, bumudur seni rahatsiz eden? Koca-Kari muhabbeti koca-karilar arasinda olur, ben buraya bunlari herkes okusun diye yazmisim, bu ne dedikodudur nede kocakari muhabbetidir.. Bu vesileyle ilgili her sahis, .info domainleri ile adsense gelirlerini mahveden sahisin emirx oldugunu ogrenmis oldu. Biseyler boyle seffaf olmali "bence".
Koca karı muhabbetlerine devam etme aslanım orada gelip benim yüzüme söyleyecektin benim dilimden bıktığını sonra gelip burada klavye erkekliği yapmayacaktın. Daha fazla uzatma bu konuyu yürü git kime istiyorsan oraya mail at sanki tek adwords yapan benim anasını satayım.

Tarafli mesaj yazmayi birak, ben birsey yapip yapmadigimin farkindayim. Senin aksini dusunmen benim icin birsey ifade etmiyor, belliki emir arkadasinmis bu işi onun yaptigini biliyormuşsun ve gidip söylemişsin. Baskasi yapsa bunu gorurdum ben hepinizi.

Adamin yaptigi etik degil bunu tartismiyor, benim adama tosuncuk dememi tartisiyorsunuz. Soylesene sen bana bu kadar cok adwords kuponu nasil elde ediliyor. Azıtmış durumdalar ve bu işin faturası ileride Türk Adwordsculerine kesilecek. Sadece adwordsculer zor durumda kalmayacak, suanda bizim oldugumuz gibi bir cok adsenseci de zarar gorecek..

Tartisilmasi gereken bunlar..

Etik olmayan birşey yaptığımı düşünmüyorum google adwords denen bir hizmet var bizde elimizdeki googleun hediye ettiği kuponları kullanarak adwords hesap açıyoruz ve yayına sokuyoruz. Adwordsde reklamları yayınlıyor eğer çıkan reklamlardan rahatsızsan google adsense kullanmazsın yada gider google adsense yetkililerine durumu tekrar tekrar bildirirsin. Bunun tartışılacak bir yanı yok etik olmayan birşey olsa google zaten buna bir çözüm bulurdu. Adwords kuponu dağıtan kendisi yayın yapan biziz.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Senin cenenden biktigimizi Mustafa sana soyledi, sende Mustafaya "kes lan" diyerek seviyeni belirttin zaten. Adwords denen bir hizmeti nasil manipule ettigini kendi agzinla soyledin, modemi gunde kac kere resetledigini, 2-3 ayda kac tane modem aldigini felanda.. simdide gelmiş "ETİKMİŞMİŞ" muhabbeti yapiyorsun, dansöz kim bi daha düşün istersen, delikanlı seni.. Yalan söylemekte marifet istiyormuş baksana, ne söylediğini unutmamayı gerektiriyormuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5