İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adtech Para Göndermiş

X

Xman

Misafir
Bi ara siteye adtech reklamı koymuştum bugün bi baktım hesabıma 1.02 ytl gelmiş açıklama adtech :) üst limit yokmu adtechde kaç lira birikirse ay sonu yolluyolarmı diycem bugün ayın 12 si ne iş anlamadım.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Her hafta başı gönderiyor normalde ama genelde sarkıyor.Bana daha gelmedi.

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayın ilk günü işleme geçer engeç 15 ine kadar da mutlaka yatar adtechte.Herhangibir alt limit yok yatırıyolar ne olursa olsun hesabında.benimde yatmış :)

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teknik sorunlar oluyor ki buaralar yoğunlukta onlar olmasa bence engüzeli.Öyle banlanma vs derdin yok yok 3 kişi tıkladıda ban yedim yok içerikte şu vardı da ban yedim olayı yok.ne birikirse ödemeside yapılıyor ay başı 15 ine kadar engeç.

İşte tek sorun teknik sorunlar.Onlara bir çözüm üretseler site zaman zaman ağırlaşmasa tıklamaları saymada sorun yaşanmasa gayet iyi :)

X

Xman

Misafir
Benim tıklanma sayım zaten 50 yi geçmez günlük, ayda 25-30 ytl gelse sunucu paramı çıkartırım :)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla arkadaşa 0.10 gibi bir rakam göndermişlerdi bana da gelmiş bugün bir ara koymuşum 7 6 ytl olmuş net 4.32 yattı limt olmaması çok güzel. tıklarda sayım hatası yapıldı mı belirli bir orana göre yine de para ekliyorlar hesabınıza

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım ekliceklermiş 7-9 kasım arasındaki kaybı merakla bekliyoruz :)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben şu an adtech kullanmıyorum bir projem için tüm sitelerimden vazgeçtim reklam dönmediği halde adtech hata oluştuğunda para ekledi tebrik ediyorum

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayın 1 inde ödemeler işleme geçiyor.15 ine kadar yapıyorlar en geç.Belli limit yok her ödemeyi yapıyorlar .

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzelmiş ya limitin olmaması. Helal olsun. Ben daha denemeye fırsatım olmadı :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bura hep böylemi yaw :(
bir sayfama ekledim denemek için ama sayfam reklamlar yüzünden açılmıyor çok ağır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5