İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADTECH sahibi Selim Bilgeç’i kaybettik

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CETECH ve ADTECH şirketlerinin kurucu ortağı Selim Bilgeç’i talihsiz bir şekilde kaybettik....

Ailesine, yakınlarına ve iş arkadaşlarına başsağlığı dileriz...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
allah rahmet eylesin

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ölümle yaşam arasındaki kücücük pamuk ipligi.
14 subatta evden cıkarken başını merdivene carpmış. daha 37 yasında webmasterler icin kazanc kapısı olan selim bilgec artık aramızda degil. büyük bi kayıp

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Selim.. Okuyunca şok oldum.. Yaklaşık 1 aydır görüşemiyorduk ve gerçekten de sanki ailemden birisini kaybetmiş kadar üzüldüm :( Allah ailesine sabır versin.. Gerçekten de çok büyük işleri başaracağına inandığım birisiydi.Bu erken gidişine çok üzüldüm :(

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
12 Şubatta, saat akşam 9 gibi geç bir saatte gitmiştik adtech'e, kendisini görememiştim o kadarda o an görmek istemiştimki abiyi, bilemezdimki bir daha göremeyeceğimizide..

İnsanlar hayatlarında çok kısa bir zaman görüp her zaman takdir edecekleri, gerçekten "baba" adamlar çok azdır. Böyle bir insanı tanıdığım için çok şanslıyım.

Kendisiyle adtech'deki dostlarımız vasıtasıyla tanışmıştım, ve ilk defa bile tanıştığı birisi olsamda o kadar tatlı ilgili alakalı birisiydiki anlatılmaz yaşanır nitelikte bir insandı. Kendisiyle seyahat etme şansıda bulmuştum ve gerçekten tatlılığını, o güzel karakterini tanıma fırsatını bulmuştum.

Bir insan abisi kadar sevdiği birisinin sağlık durumunu soramazmı, ya evet onu çok sevdiği zaman kaybetmekten çekindiği korktuğu zaman soramazmış. İletide gördüm hep ama soramadım !

Çok tatlı bir insandı, hayatımın hiçbir döneminde utunamam kendisini, gerek karakteri gerekse yöneticilik vasfı olarak... ve hala "şaka" gibi geliyor. nasıl olur allah aşkına yav. o nasıl bırakıp gider.

Mekanın cennet olsun abi. Seni nasıl Zincirlikuyu'ya bırakıp gelebildik hala inanamıyorum ya...

-Haymac

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ALLAH rahmet eylesin..günahlarını affeylesin..ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyorum..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Allah Rahmet Eylesin Kalanların başı sag olsun.. Ölümden başka hiçbir şeye çare yok hayatınızın kıymetini bilin...

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Allah rahmet eylesin. Aile ve yakınlarınada sabırlar versin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5