İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adtech yeni sistem geliştirdi.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Detaylı bilgi; http://www.adtech.com.tr/gunlukfirsatlar/

Şu dikkatimi çekti;

"Turkiye’de ayda 600.000 yeni cep telefonu satildigi ve bunun %32’sinin internet uzerinden gerceklestigi goz onune alinirsa, onumuzdeki potansiyel daha iyi anlasilacaktir. Tum degerli yayincilarimizi bu buyuk pastadan pay almaya davet ediyoruz."

Türkiye'de ayda nerde 600.000 telefon satılıyor çok merak ettim. 10 ayda 6.000.000 telefon yapar. Acaba ellerinde belge varmı :)

iLgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adtech kullanıpta suça ortak olmayın bence işledikleri suç bedava diyorlar milleti dolandırıyorlar!

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
adtechin yeni sistemi asıl passo.mobi anladığım kadarıyla
artık kendi sitenizdeki belirlediğiniz sayfalara kontorle giriş yaptırıp para kazanılıyor. kontor miktarını kendileri belirliyorlar ve aklıma gelen yeni aşk ölçme siteleri adlt arkadaşlık siteleri gleiyor

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adtech tıraş ya. hem böyle saçma sapan kampanyalar düzenliyor.

1.000.000 üye getirene cip vericeklermiş şimdide.

Ulan ben 1.000.000 üyeyi çekebilsem adtech le ne işim olur.

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adtech bu ; gönderdiğiniz tıklar hariç herşeyi sayar :)

Sayiyorlar ama kirpiyorlar :)) Ama kirpma isini cok abartiyorlar. 30K sitemden bir gunde bir tane tiklama bile olmadiya ben ona yanarim. Toplam 200K ya yakin gosterim oldu, bir kisi bile yanlislikla reklama tiklamamis. Tabi yersen...

Bosuna adtech ile zaman harcamamak lazim.

hsnac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar bnm bi sorum olacaktı 2 gün önceye kadar adtech panelinde 9 ytl ödenmemiş kazanzınıc var derken şimdi baktığımda ödenmemiş kazancınız 0 ytl diyor banka hesabıma baktım orayada yatmamış bu para nereye gitti:S

cenkp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar bende adsense diyorum. Uzun zamandır kullanıyorum
bir sorun yaşamadım. Dürüst olursanız sorun olmaz.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar bnm bi sorum olacaktı 2 gün önceye kadar adtech panelinde 9 ytl ödenmemiş kazanzınıc var derken şimdi baktığımda ödenmemiş kazancınız 0 ytl diyor banka hesabıma baktım orayada yatmamış bu para nereye gitti:S

eylüle girdiğimiz için geçen ayın kazançları kısmına aktarılmıştır :D

mirckeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adtech kadar dolandırıcı bir sistem görmedim, bu site sahipleri Türk'te olamaz. bence yabancı bir kuruluş destekli çünkü tamamen Türk halkının bilinçsiz kısmını dolandırarak geçiniyorlar.

bu Dünya hayatına kanmış, ahireti düşünmeyen kişiler.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
bende yeni deneme için koydum tıkları görüyorum ama çok saçma geliyor banada. yanlışlıkla olsun insan yine tıklar ama bunlarda öyle bişi yok.

adsense de eğer kazancın fazla olursa bakıyor bununla baş edilmez deyip banlayıp atıyor ve adam gibi bir açıklama bile yazan yok. herkese aynı hikayeleri gönderip duruyorlar.

bu tür sistemlere yeni bir kan gerek ama bakalım nasıl olacak. ben de bir hafta daha deneyip bunu kaldırmayı düşünüyorum. siteye reklam almak daha mantıklı geliyor bana.

hayırlı ramazanlar diliyorum herkese.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aaaa olur mu öyle şey?

Adtech ülkemizin medari iftiharı, 1 ayda adtechden kazandığı parayla araba alan bile var.
Tdk'yada büyük katkıda bulundular, hediye, bedava kelimelerine farklı anlamlar getirdiler.

Kendilerini tebrik ediyor, en küçük bir eğilmelerinde yada küçük bir açıklarında ölene kadar öpeceğime söz veriyorum.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki adtech odeme alan var mi bu forumda arkadaslar ?

ben onu merak ediyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi