İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adtechmi ? Gittigidiyor mu?

Adtechmi? Gittigidiyormu?

• Adtech

Kullanılan: 2 7.4%
  • Gittigidiyor

Kullanılan: 25 92.6%

• Kullanılan toplam oy
    27

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Adtechmi ? Gittigidiyor mu?
Anket Yaptım Açık Bir Konu Aslında Adtechmi Daha İyi Gittigidiyormu?
Bazı Arkadaslar Adtech Gününde Ödeme Yapıyor Diyorlar Ödemeleri Düşük Diyorlar
Bazı Arkadaslar ise Gittigidiyor Daha İyi Diyor Fazla Veriyor Ama Ödemeleri Sarkabiliyor Diyorlar
Sizce Hangisi?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Gittigidiyorun hiçbir zaman ödemesini sarktığını görmedim. Yıllardır kullanıyorum.
Hiç kimseninde benim gittigidiyordan ödemem geç geldi dediğini de duymadım.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
x bir sitede o şekilde gördüm o yüzden öyle yazdım adam isterseniz kaynak gösterebilirim

adtechi kaldırayım ozaman en iyisi ben gg ile devam edeyim 50tl olunca yapıyorlar ödemeyi en kötüsü 50 olunca istediğin zaman alıyorsun adtech tık saymıyor düşük veriyor tıklar cogaldıkca artısta oluyor gg'da bakalım ankete takılcak yada yorumluyacak diğer arkadaslarıda bekliyorum yılların tecrubesini yasamış kişiler var nede olsa aramızda 2 satır bilgi paylaşırlar umarım bizle

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Rica ederim, ben size yalan söylüyorsunuz giib ifade kullanmak istemedim.

Birde yanlış bilgilere sahipsiniz. Artık gittigidiyor alt ödeme limitini 100 TL'ye çıkardı. Ödemeler her hefta cuma günü yapılmaktadır. Eğer kazandığınız miktar Cuma gününden önce 100 tl'ye ulaştıysa en geç Perşembe günü ödeme talimatı vermeniz halinde cuma günü hesabınıza ödemeyi alabiliyorsunuz.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
bu bilgiler güzel oldu işte gg ile çalışmadığım için takip bile etmedim yani koydum reklam öyle kaldı adtech'in üzerine düştüm daha cok tık olarak arttırma yolları vs. vs. o zaman gg kullanmakta yarar var teşekkürler aydınlattığın için

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana sorarsaniz ikiside yaramaz niye derseniz. Adtech tiklari saymiyor. Ben bir dogru saydigini gorsem. sasiracagim ama yok yani saymiyor.

Gg gelirsek kac sefer basvurdum kabul etmiyorlar. Cok degisik sitemde denedim olmaz diyorlar adamlar herhalde veya siteler onlarin kalitesine gelemedi. (guncel icerik ve hitti yuksek siteler)

O yuzden ne adtech ne de gg ..

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ben sanşlıyım o konuda o zaman bende adsense kabul ettiremedim gg a bir kere baş vurdum hemen kabul ettiler

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Adtech işe yaramaz. Gittigidiyor'a 2 defa başvurdum kabul etmediler, bişey diyemicem onlar hakkında.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adtech bugün 0.56 cent vermiş tık başına. vergiler dahil bir de bu :(

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gg cok güzel bence eger ziyaretci potansiyelin iyi ise iyi kazandırıyor ve para aksatmıyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki yayın politikaları nedir bilgi verebilirmisin örnek olarak adtech gibi her yere koyabiliyormuyuz vs. telif hakları vs sorun oluyormu...

yayın politikası her reklam agının oldugu gibi illegal içerik ve kanunlara aykırı içieirk harici ehr sitede yayın izni var zaten onay sürecinde kendi belirledikleri kriterlere bakıp onay veriyorlar.

her sayfaya 2 reklam kodu ekleniyor dige siteler gibi yine teşvik vss gibi şeyler yasak..

tabi şartı ise üye ile tıklama orantı istiyorlar günde 1000 tık alıyorsan 1-2 üye yapıyorsan onalrın kitlesine uygun görülmüyorsun ve paranı ödeyip üyelikiptaine gidiyor.

O

Orion

Misafir
gg de binlerce gösterim oldu ama hiç tık alamadım ilginç, reklamları kaldırdım hiç tık olmaz mı ya:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi