İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adwordspartner.com nedir ne değildir?

digweed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwordspartner.com adlı sitede bir çok kampanya sunmuşlar, şu kadar adwords alırsanız şunu veriyoruz, bu kadar alırsanız bunu veriyoruz falan, bayağa cazip hediyeler.
Nedir, ne değildir bu site? Dolandırıcı mıdır sağlam mıdır, kullanan var mı, gerçekten vaad ettiği hediyeleri veriyor mu?
Var mı bilgisi olan ?

YenibirWeb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizde kendileriyle çalışacaktık daha sonra şüphe duyduran şeyler takıldı aklımıza vazgeçtik bilemeyeceğim ama 3 kez düşünün :)

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
adamlarla çalışacağım için daire vereceklerine bi inansam, direk atlarım 2,500 TL'lik pakete..kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyelim :) Lakin site bana göre "title" dan kaybetti. her telden çalan siteler gibi "title" eklemişler ki, biraz bilgileri olsa idi eğer "title" uzunluğunun 70 karakterden az olması gerektiğini bilirlerdi.. :eek:lmadı::eek:lmadı:

digweed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de çok temkinli yaklaşıyorum zaten, telefon açtım cevap veren olmadı, 100 tl lik deneme hesabı açayım dedim KK ile , adamların pos sistemi deaktif olmuş alamadım falan. o yüzden vazgeçtim gibi

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Şu 500.000 Tllik reklama araba verenlermi :)
Eğer o ise Başka bir forumdada yazdım bunu bana hesabımda tam 500.000 tl göstersin ben onlara 650k vereceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5