İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afternic Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Airborne

Misafir
Selam Iyinet Sakinleri,
afternicten bugün Mayis ayi nin ödemesini kabul ettiklerine dair bir mail attilar. PayPal hesabima para ne zaman gecer bir bilginiz var mi?
Simdiden yardimlar icin tesekkürler

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ödeme ile ilgili mail az önce geldi
ödeme yarın gelir ;)

A

Airborne

Misafir
Herkes ödemeyi bekliyormus :) Bir ay boyunca ödeyecek mi ödemeyecek mi diye düsündüm durdum. Öfff yaa acayip stres yaptim stres yaptim. Ama degdi dogrusu

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Herkes ödemeyi bekliyormus :) Bir ay boyunca ödeyecek mi ödemeyecek mi diye düsündüm durdum. Öfff yaa acayip stres yaptim stres yaptim. Ama degdi dogrusu
ben beklemiyordum bile gelirse iyi gelmez se canlari sagolsun :}

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kullanırım herkes banlanır, kullanmadığım ay herkes ödeme alıyor :D bende bi sorun var herhalde ...

A

Airborne

Misafir
dnturkey' Alıntı:
evet doğru söylüyorsun. hiç editlemeye gerek yok her şey ortada.
Hasta misin sen? Adana da sicak tepene vurdu sanirim. Burada Afternic ten bahsediyoruz senin söyledigine bak. Seni asil yüzünü herkese gösterdim diye girecek delik ariyorsun. Eee tabi bundan kurtulmak icinde camur atiyorsun. Günes balcikla sivanmaz.

D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:
Hasta misin sen? Adana da sicak tepene vurdu sanirim. Burada Afternic ten bahsediyoruz senin söyledigine bak. Seni asil yüzünü herkese gösterdim diye girecek delik ariyorsun. Eee tabi bundan kurtulmak icinde camur atiyorsun. Günes balcikla sivanmaz.

hayır benim hiç bir şey yaptığım yok. baktım çok stres yapmışsın afternic den gelecek para için. bende senin bana verdiğin tarzda cevap verdim.

ayrıca dikkat edersen hiç bir yorum yapmıyorum. onun için çamur attı, şu bu diyemezsin boşuna her şey ortada...

A

Airborne

Misafir
@dnturkey
forumu gereksiz yere isgal ediyorsun. Burada afternic ten konusurken konuyla alakasi olmayan seyler yaziyorsun. Bir derdin varsa benimle halledersin. Forumu sacma sapan mesajlarinla doldurma. Herkes senin gercek niyetini ögrendi iste. Sen kendi cikarlarin icin baskalarin para kazanmasina engel olan bir kisisin. Bunu yüzlerce kez dedim ve diyorum
Parked i tanittigim icin bana -rep verdin. Sebebi banlanirsa para alamayacaksin diye. Bu böyle biline
dnturkey in gercek yüzü bu iste

D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:
@dnturkey
forumu gereksiz yere isgal ediyorsun. Burada afternic ten konusurken konuyla alakasi olmayan seyler yaziyorsun. Bir derdin varsa benimle halledersin. Forumu sacma sapan mesajlarinla doldurma. Herkes senin gercek niyetini ögrendi iste. Sen kendi cikarlarin icin baskalarin para kazanmasina engel olan bir kisisin. Bunu yüzlerce kez dedim ve diyorum
Parked i tanittigim icin bana -rep verdin. Sebebi banlanirsa para alamayacaksin diye. Bu böyle biline
dnturkey in gercek yüzü bu iste

forumu gereksiz yere işgal ettiğimi veya saçma sapan mesajlar yazdığıma sen karar veremezsin.
her mesajında aynı şeyi söylüyorsun ama bi türlü üste çıkmayı başaramıyorsun.

lütfen konuya daha fazla mesaj yazma. ve konuyu okuyan kişiler de neyin ne olduğunu kendileri okuyarak karar versinler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5