İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ağustos'ta tatile gideceğim para lazım

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Okulda bitti rahatım / veya tatil zamanı boş vakitlerim var
Nerde bu w-a-rez templateler?
Off iki saat kim editliycek bunları..
Bi iki image çalayım bari, imageler yabancı oldu ama olsun salla
Domain almak lazım şimdide, cjb.net olmaz mı ya :( Dur bakayım en ucuz domain nerede.. aa en ucuzunu türk bir şirket satıyor 5 dolara hemen alayım (hostcini)
reseller mi vps mi şimdi nasıl kurcam bunları ayarlıycam amaan uzun işi ama olsun.
reklam vermek lazım şimdide var kenarda köşede ufak meblağlar hostbul sende olmasan var ya.
tamamdır herşey haydi bakalım
mehmet olm siteni hostliyim ver hostbula iyi yorum yaz ama ona göre hepsi 5 yıldızlı olsun olm bide forumlara gir beni öv pls okiş? "tamam abi"
abi iki kolpa yapmak lazım böyle müşteri gelmiyor, heh buldum "1 YILDIR SEKTÖRDEYİZ" domaini yeni kaydettik ama olsun kim anlar.
Kalite, geri ödeme garantisi iki üç cukka laf yazim bari siteye.
Şu siteyi bide topliste ekliyim belki ordan müşteri gelir, toplist logosuda sol tarafa kaydı ortaya alamıyorum neyse kalsın öyle kim takar
$4.99'a domain alıp $3.99 a satıyorum ben bunu nasıl yapıyorum ya helal bana, i love myself.
Forumlara girim ya bide, acaba güzel türkçemi kullansam yoksa delikanlı kırmasımı olsam? delikanlı olim korksunlar benden, heuytt "aman abi"

www.surkenthost.com

Artık hep yazacağım, kimse kusura bakmasın.

S

Surkent

Misafir
Beyfendi Bizim Sadce HostBulda Reklamımız Yok Bayağı Sitede Reklamımız Var. 1 Yıldır Host işindeyiz En Güzel Örneği www.surkenthost.com/sicils.jpg
Domainlerimizi 5.99 $ veriyoruz bunuda usget adlı fırmadan alıyoruz yetkilileri ile görüşebilirsiniz. herhangi bir sakıncalı iş yapmıyoruz sitenin templat olması onemlı deıl onemlı olan iyi hizmet turkticaret.net en kral site yapısına sahip ama destek yok ilgi yok. onemli olan ilgi. daha once com.tr ile iş yapardık şuanda tekrar başvurduk hafta içi tekrar onunla iş yapmaya çalışacaz reklam vermeden once kimse bilmez surkenthost var reklam verdikten sonra mı Firmalar kötü oluyor. Şimdiye Kadar Kimseyi Dolandırmadık Dolandırmayada Niyetimiz Yok Eğer 3-5 Kuruşu Kazanıyorsak Bunada Mani Olmayın. Siz Boyle Yaptıkca Host Firmaları Kapanacak Ama Surkenthost Kapanmaz Siz Bizden Ürün Almadınız Ürün Alın Daha Sonra Bizden Ve Diğer Host Firmaları Hakkında Yorum Yapınız. Bu Ülkede Düzgün Sağlam İş Yapmak Yasakmı.

Yanlış Düşünce İçindesiniz.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Surkent' Alıntı:
Beyfendi Bizim Sadce HostBulda Reklamımız Yok Bayağı Sitede Reklamımız Var. 1 Yıldır Host işindeyiz En Güzel Örneği www.surkenthost.com/sicils.jpg
Domainlerimizi 5.99 $ veriyoruz bunuda usget adlı fırmadan alıyoruz yetkilileri ile görüşebilirsiniz. herhangi bir sakıncalı iş yapmıyoruz sitenin templat olması onemlı deıl onemlı olan iyi hizmet turkticaret.net en kral site yapısına sahip ama destek yok ilgi yok. onemli olan ilgi. daha once com.tr ile iş yapardık şuanda tekrar başvurduk hafta içi tekrar onunla iş yapmaya çalışacaz reklam vermeden once kimse bilmez surkenthost var reklam verdikten sonra mı Firmalar kötü oluyor. Şimdiye Kadar Kimseyi Dolandırmadık Dolandırmayada Niyetimiz Yok Eğer 3-5 Kuruşu Kazanıyorsak Bunada Mani Olmayın. Siz Boyle Yaptıkca Host Firmaları Kapanacak Ama Surkenthost Kapanmaz Siz Bizden Ürün Almadınız Ürün Alın Daha Sonra Bizden Ve Diğer Host Firmaları Hakkında Yorum Yapınız. Bu Ülkede Düzgün Sağlam İş Yapmak Yasakmı.

Yanlış Düşünce İçindesiniz.

en altta kahveciler odasi baskanligi yaziyor sicilde ben pek çözemedim bu isi:)

S

Surkent

Misafir
Eğerki Firmanın Sahibinin Asıl İşi İnternet Cafe İşletmecisise İnternet Cafe İle İlgilenen Odalardan İzin Alması Lazım.Çünkü 2. Vergi Levhası ve 2. Ticari Sicil Kaydı Çıkıyor. Bunun İçinde Daha Onceki İşindeki ve halan yapmış olduğu işten Sağlamlığını Kanıtlaması Lazım. Aksi Taktirde 2. İşi Yapmasına Diyarbakır Vergi Dairesi Ve Esnaf Sanatkarlar odasından izin Verilmez.Eğerli 1 Yıldır Yaptığımız Host İşinden Dolandırılan Veya Kötü Hizmet Alan Varsa Memnun Olmayan Varsa Forumda Belirtsin.

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden meyve veren agac taşlanıyor anlamadım Bu forumda birseyler tersmi gidiyor aceba cekememezlikmi var :) @Surkent başarılar arkadasım umarım devamını getirirsin

S

Surkent

Misafir
Milletin Host Firması Kalitesiz Güven Yok. Destek Yok Reklam Yok. Dur Bari İşini Düzgün Yapanlara Mani olalım Diyip Firmaları Karalıyorlar.Anlamadım Gitti.

S

samedmz44

Misafir
surkent milleti çevirip kaçtıktan sonra güzel bi hatıra olmuş bu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5