İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Akbank artık google çeki bozmayacağını söyledi!

M

MkNet

Misafir
Akbank değil hERHANGİ BIR BANKANIN böyle bir şey yapma Lüksü Yoktur.Orada bulunan ve sana bunu soyleyen yetkılıyı Dılekçe İle O şUbenın genel mudurlugune Şikayet et.Sonra olanları buraya yaz.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Evet arkadaşlar TEB ilede görüştüm.Adamlar hemen hesabınız varmı dediler.Olmasada hemen açarıs dedim.Nakit yatırabiliriz çekten önce falan filan.Ama nafile.Adamlar müşterilerine özen gösterior.AKBANK da bu politikaya giriyor demekki.Ama ben hala AKBANK diyorum.ne bileyim 6 yıllık göağrım bu işlerde :) . Ha FORTIS girdi yeni piyasaya.Belki yeniyiz bi bunu yeriz gibisinden atlayabilirler olaya.Denemekte fayda var.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha bende kasım ayının 1 de vermistim cekleri hala bozulmamıs bugun aradım sanırım akbank gercekten bozmuyor google ceklerini p.tesi gidip bakcam bankaya

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
timsah' Alıntı:
bu arada bisey sorucam bu cekler isminizemi geliyor yoksa isimsizmi eger isme gelmiyorsa ben yurtdisindan bu ceklerin bozdurulmasi icin destek vermeyi dusunuyorum.

Onu ben yaptim zamaninda sicilime gecti aklinda bulunsun. Tr degil buralar. Baskasinin ceklerini bozduruor die kaydim var..

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
turkcerap' Alıntı:
vallaha bende kasım ayının 1 de vermistim cekleri hala bozulmamıs bugun aradım sanırım akbank gercekten bozmuyor google ceklerini p.tesi gidip bakcam bankaya

bende 1 KASIM da verdim çeki akbank a. cuma günü gittim bankaya, hesaba geçmemiş diye. eleman DIŞ işlemler grubunu aradı.

Salı gününe kadar geçmezse tekrar arayın demişler elemana. bakalım bekleyip göreceğiz. inşallah geçer hesaba.

yoksa bu iş değil çeki 1 ay beklet. "sonra bozmuyoruz" de, üstelik 1 ay boyunca haber verme sonra geri ver çeki. walla bilmiyom öle bişi derlerse yandık...

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun bankadan geliyorum carsamba gunu para hesabımda olcakmıs

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akbank google a gıcık mı oluyor arkadaşlar niye bozmasın ?
olabilir mi böyle bir şey.
Akbank bozar ama şubedekiler, memur, şef daha öncelikli olarak şube müdürü uğraşmak istemez.

Olay budur.
büyük bir şehirde iseniz başka bir Akbank şubesine gidin.
küçük bir yerde iseniz önce başka bankaya, sonra olmuyorsa, yakındaki büyük şehire gidin.
şehrinizde bozamıyorsanız ve çek çok küçükse büyümeden çek istemeyin.

Saygılar

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange
haklısında benim normal cekler 21 gunde gelirken bunda 1 anarmollik oldu bugun 35.gun bende bir sorun oldugunu dusundum

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün çekimi vermeye gitmişken sordum ve çek almama ya da geri iade gibi bir durum olmadığını söylediler.

Ayrıca yaklaşık 6 yıldır Akbank ile çalışıyorum ve yüklü çekler veriyorum. 5 yıldır 1 kuruş masraf ödememişti. 5-6 ay önce çek masrafı vb. kesintileri için yüksek fiyat istemişlerdi. Ben de Access CCmi iptal edip artık Garanti Bankasıyla çalışacağımı söyledim. Hemen çark edip minimum kesintiyle işlem yapmaya başladılar.

N

n0kta

Misafir
uslanmaz' Alıntı:
bugün çekimi vermeye gitmişken sordum ve çek almama ya da geri iade gibi bir durum olmadığını söylediler.

Ayrıca yaklaşık 6 yıldır Akbank ile çalışıyorum ve yüklü çekler veriyorum. 5 yıldır 1 kuruş masraf ödememişti. 5-6 ay önce çek masrafı vb. kesintileri için yüksek fiyat istemişlerdi. Ben de Access CCmi iptal edip artık Garanti Bankasıyla çalışacağımı söyledim. Hemen çark edip minimum kesintiyle işlem yapmaya başladılar.

Sonuçta bişeylerden çalmaya çalışıyor herkes. Bankaları hortumlayanlar bunlar işte... :D şeytan diyo ghit kendi bankanı kur ... :p

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla kasım 1 de verdim AKBANK a çeki, 30 Kasımda Hesabımda oldu Para. Bide Akbank kesintisiz yatırıyor parayı. Ücret Masraf almıyor ilk ay bozduğumda 20 $ almışlardı. Şimdi Para birebir hesapta. Ama Ben parayı akbank üzerindne kullandığım için adamlar bu süre zarfında değerlendiriyor parayı. şap diye paranın hepsini çekmiyorum. Buda onların işine geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi