İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Akbank ekim çeki ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar akbank tan ekim çekini alan varmı ceki kasım 1 de bankaya verdim ama halen ödeme alamadık ve söyledikelrine göre araya bayram tatili girdi ve kasım 7 gibi işleme girmiş dediler ama halen ödeme yok bu gene bir sorunmu yoksa sadece belirli yerler içinmi ?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynı durumdayım.

geçen hafta, salı günü dediler yani dün için hesapta olur dediler. bu sabah (çarşamba) gittim bugün geçecek hesaba dediler. hala yok saat 17:15. bakalam yarın yine şube yolları gözüktü.. (bu akşam hesaba geçmezse)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya iyice sallamaya başladılar başka banka bayram bile olsa işlerini zamanında yapar bizim bu akbank bayramda tatail yapar. diger bankadakiler gecen hafta cuma aldı harcadıalr bile..

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bundan sonra bende Türk Lirası isteyip Citibank ta bozdurmayı deneyecem

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ayni durumdayim bunun haricinde başka sorun yaşamadim akbankla
birde ceki teslim etme tarihimiz önemli degil onlarda dış şube işlerimi ne oraya yolluyorlar onun ceki işleme tarihi önemli

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sport' Alıntı:
aynı durumdayım.

geçen hafta, salı günü dediler yani dün için hesapta olur dediler. bu sabah (çarşamba) gittim bugün geçecek hesaba dediler. hala yok saat 17:15. bakalam yarın yine şube yolları gözüktü.. (bu akşam hesaba geçmezse)
banada sali dediler :) bende gittim yok yanlız
internetten bakiyorsan hesabina cek tahsil edilmiş olsa bile orda görünmez .

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
nasıl hesapta görünmez, her ay max. çeki verdikten 30 gün sonra hesapta gözüküyordu. bu sefer 40 güne yaklaştı.

zaten bu çekler bugün yada dün felam tahsil olmuş değil. çok önceden oluyorda bu ipnalar parayı bekletiyor.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim işlemleri yapan kişiye sordum gecmez dedi önce bizim ekrana gelir dedi farkli işlemlermi yapiyorlar acep ..

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tamam elemanda bana aynısını dedi. banka kapandıktan sonra çoğunlukla EKRANA düşüyor , yani akşam saat 19-20 ye kadar yolu var dedi. (sanırım elemanlar banka kapandığında hemen çıkmıyor. fazla mesai olayı felam)

şimdi önceki ayların çeklerinin hesaba yatma ayrıntılarını inceledim biri dışında hepsi 18-21 saatleri arasında yazıyor.

neyse ya gelsede kurtulsak şu dertten...

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden akbank ?
masraf falan ne alıyor kaç günde bozuyor ?

ben ykb de bozduruyom en geç 25 günde bozuyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
xfatihx' Alıntı:
benim işlemleri yapan kişiye sordum gecmez dedi önce bizim ekrana gelir dedi farkli işlemlermi yapiyorlar acep ..

sen çeki şubene verdinmi şubenin yetkisi orada bitiyor yanai artık muatabın dış işlemler yanai paranın dış işlemlere ehsabına aktarıyor subene gelmiyor paran.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
DeviLLe' Alıntı:
neden akbank ?

bu ay haric 29-30 günde hesapta paran + paran ne olursa olsun 20$ kesiyor sadece

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
DeviLLe' Alıntı:
neden akbank ?

esasında özel bir nedeni yok. ilk çekimi oraya verdim...

10-20 usd komisyon alıyor. max 30 gündü, ama bu sefer 40 a yaklaştı.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar param şu an için hesapta gözüktü :D :D

darısı başınıza...

Karşı Şube : 999-DIŞ İŞLEMLER GRUBU / TARİH 07.12.2005 SAAT 18:35:25

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de para hesabıma geçmiş fakat hesabım BLOKE edilmiş. yani online olarak döviz bozamıyorum şu an. ya da hesapla ilgili başka bir halt yiyemiyorum. kredi kartı borcumu ödeyemiyorum vs. vs. vs.

aynı şeyi yaşayan var mı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi