İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Akıl dolu haraket.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla süper. forex smssi yolladım ben baya bi. herkese tavsiye ederim. 20şer 30ar yollayın... cezasız kalmasın

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne forexmiş be eskimedi gitti... bu keyword hala eskisi kadar kazandırıyo mu acaba

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google amcayada söyledim "google amca google amca gel burdan sms yolla" . inşallah yakında bu siteden google da sms yollar :D

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google amcayada söyledim "google amca google amca gel burdan sms yolla" . inşallah yakında bu siteden google da sms yollar :D

kurallara uymayan herhangi bir şey yok zannımca. eğer adsenselerin üstüne bedava sms yazsaydı farklı olurdu tabii.

ha yaptığı iyi bişi değildir o ayrı tabi

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kurallara uymayan herhangi bir şey yok zannımca. eğer adsenselerin üstüne bedava sms yazsaydı farklı olurdu tabii.

100 kişiden en az 50 tanesi o forex linklerin bedava sms yollayabileceği bir sayfaya açılacağını düşünecektir. zaten adamın yapmak istediği de bu.
artı kurallar çok esnek, önemli olan kurallar listesinde ne yazdığı değil, google ın kendi yorumu. yani sen işi kitabına uydurarak, kurallardaki açıklardan ve kelime oyunlarından faydalanarak hile yapmaya kalkarsan banı yersin. (unutmayın, en önemli kural "google ödeme garantisi vermez" )

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar bu bu şahısıda googleye rapor edin adam çok yemiş galiba googlenin parasını en sonunda bize söylüyor..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forex reklamını iframe yapması yeterince kural dışı zaten başkasına ne gerek var.

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

yanıltıcı bilgi vermek burada kurallara aykırı olan. bedava sms linkiyle veriyorsunuz ve kaşınıza çıkan sayfada bedava sms ile ilgili bi şey yok. yalnızca google adsense reklamları çıkıyor.

buda penaltı sebebi

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam uyanmış sanırım tüm sayfaları silip domaini başka adrese yönlendirmiş

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eee şimdi nolacak arkadaşlar bütün sayfalar silinmiş

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam tam çakal 1 ay sonra gene bedava sms gönderin kampanyasına gene pahalı keywordler ile kaldığı yerden devam edicek

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam uyanmış sanırım tüm sayfaları silip domaini başka adrese yönlendirmiş

O adam benim yaw. :) O bedava sms olayı 5 ay önce konulmuştu. Pek bir kazancı ve ziyatercisi olmadıgı için unutmuşum o şekilde...

Uyarınız ve şikayetiniz için teşekkürler.... Buraya yazmasanız daha aklıma bile gelmezdi kapadım şimdi!

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay vay abi kim ne derse desin bu tür işleri yapanların çoğu bu forumları çok iyi okuyor hatta bazılarıda şekil a daki gibi aramızda ister kız ister kızma kendi adıma ben şikayet ettim zira bu tür haksızlık yapılarak insanları kandırarak bu sistemden elde edilen kazanca ortak olmalarını istemem.

bu tür olaylar ziyaretçiler üzerinde çok çirkin bir etki bırakır ve daha sonra başka bir sitede hile yapmadığı halde bu reklamı gören ziyaretçi kesinlikle tıklamiyacaktır (sms göndericem diye hiç adını duymadığı forex diye birşeyle ilgili bir siteye gittiği için) dolayısıyla bu tür uygulamaları herzaman protesto etmişimdir ve bundan da gocunmam en azından hakkımı bir yerlerde aradım derim :)

not: forumda ki insanların bu tür uygulamalara karşı tepkisini çok sık görmenize rağmen forum üyelerinden bu tarz uygulamalar içine giren arkadaşların hala çıktığına çok şaşırdım!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5