İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aktivite önerisi (genel)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar,

Kış aylarının gelmesiyle bilgisayar başında ki zamanımız artıyor (işimiz dolayısıylada bu zaman oldukca fazla) dolayısıyla vucudumuz çalışmıyor sadece oturuyoruz ve yazıyoruz.

Size bir tavsiyede bulunuyum.. Spor salonuna giderek body veya diğer alanlarda spor yapın.. Kendinize yatırım yapın..

Bunuda yaparken aynı illerde ki arkadaşlar birleşip herkes aynı salona gitsin. :) Böylece farklı bir aktivite ve eğlence doğmuş olur.

Ben yaklaşın 1 haftadır spora zaman ayırıyorum ve çok daha dinç hissediyorum kendimi. Sizede tavsiye etmekte fayda gördüm..

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kickboxu öneririm.bıraktım ama giderken çok dinçtim.bıraktım pufff oldu

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun zaman çeşitli sporlar yaptım ama yaş ilerledikçe insan uzaklaşıyor nedendir bilinmez galiba hayat şartlarından sorumluluklardan.
herşeye rağmen biraz da olsa zaman ayırmak lazım.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben wing tsun istiyorum ama bulunduğum şehirde yok. vücut geliştirme işi ise belirli bi süre yapılıp bırakılmamalı, 2 ay gideyimde şu göbeği eriteyim diyen, vücut çalışıyorum deyip salondan sonra 3 bira içenleride görüyoruz. Diş fırçalamak kadar önem vermeliyiz bence. bende bi kere başlayıp bırakanlardanım, tam formu yakalamışken bırakınca çevremdekilern uzun zayıf çocuk diye tarif ettikleri ben bile dobi, ayı, yarma gibi lakaplarla anılır oldum... :D

X

Xman

Misafir
ben haftada 4 gün düzenli olarak spora gidiyorum bizim klüp biraz pahalı ama oldukça elit, fitness, sauna, açık kapalı havuz, tenis kortları herşey mevcut.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayatımız google click yok gösterim yok pagerank derken pc başından kalkmak zor oluyor bugun sunu yapayım bugun bunu derken. spordan uzaklaşıyoruz bende yapmayı çok istedim ama yapamadım belkide soguk havalardan dolayı kapalı yerde spor yerine acık havada sporu daha tavsiye ederim.

koşu- yürüyüş- yüzme vs.. gibi

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence part time bir iş bulunmalı bu iş size erken kalkmayı yada belirli yerlere gidip gelmeyi yani artık bir düzene girmeyi gerektireceği için bu gerçekten bir yararlı oluyor..

yani mecbur kalıyorsunuz dışarıya çıkmaya bir yerlere gitmeye

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi