İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alah rızası için yardım

forum-guzel.tk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkaşalr ben smf 1.1.13 kulanıyom yanlışlıkla rc.2.0 mı ne işde ona uuymlu tema yüklemişim yanlışlıkla şimdi ana sayfaya girince bakın şöle gözküyor link http://forum-guzel.tk/ iletilerim yazıyor onun altı boş ne yapıcam aicll yardım edin

forum-guzel.tk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkalar o vbuletin tema vbueltin tema kruyodum smf için vbuletin tema kuryodum admin paenlinin link var bende gir diyom orda vbueltin logosunun altındaki iletiler yazısı varya onun altı gözkmüyor ordada

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam lisanssız diye dosyalar var çogalıyo durmdan

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
catsvp.jpg

hocam lisanssız diye dosyalar var çogalıyo durmdan

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sil forumu veritabanının üstüne yenisini kur.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
anlamadım .
http://www.forum-guzel.tk/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/lisanssız/

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Smf foruma Vbulletin temamı kurmaya kalktın..

Son yükledigin temayı ftp'den sil

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşım okursan problemin çözülür. anlatmışlar ne güzel.

en güzel yapacağın şey ftp deki tüm dosyalarını silip, forumunu yeniden kurman. veritabanına bişey olmaz merak etme.

aynı veritabanı bilgileriyle tekrar kur. eğer forumu nasıl tekrar kuracağını da bilmiyorsan. açıkça söyle vaktimiz olduğunda yardımcı olalım.

forum-guzel.tk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş veritabanı yedeki elimde yok şuan yedekelrsem veri tabanını bu yedekledim ver tabanını kurarsam bu benim hatalı temayı arıcak siticek o var elimde eski dzügün bir yedek yok

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
smf mi vbulletin mi arkadaşım ayrıntılı yaz lütfen.
mümkünse pm le ftp bilgilerini ver bakayım. yok vermem dersende saygı duyarım.

bende profesyonel değilim ama kurduğun forumun lisans problemi olduğunu düşünüyorum. senin iş tema olayından öteye gitmiş gibi g örünüyor.

ftp silmenle veritabanına birşey olmaz. aynı versiyonu yeniden kurarsan problem düzelir .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5