İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fullegal: sitenin photoshop dersleri kısmında ki resimler imageshack üzerinden silinmiş bakmanda fayda var.

repliksitesi: senin sitene bayılıyorum hem tasarım hemde içerik bakımından cok iyi ee tabi filmlerin o unutulmaz replikleri siteni bu kadar güzel kılıyor bunu da göz ardı etmemek lazım :)

banko iddda kuponum: hocam onca macı analiz etmek zor olmuyor mu eskiden bende oynardım ama eskisi kadar oynamıyorum ayda yılda bir

promosyon gazetesi : cidden sende cok yararlı bi iş yapıyorsun belki işimize yarıyan bi promosyan yakalarsak bizde yararlanırız :)

sitenin hitini arttir: senin site biraz karışık geliyor bana bide yazılar daha agırlıkta bi kac görsellik olsa daha hoş olabilir görsellikten kastım ne bilim resim vs.işte umarım ukalalık etmemişimdir.

ozde.org: sağlıklı günler ,) güzel yazılara yer vermişin sitende ciddden

petersemlak : inş rusyaya bigün bizde geliriz .p ruslarla türkler iyi anlaşır ne alakaysa .p

ebruliyemekler : ya hocam o keşkek bitirdi beni arkadaşların dedi gibi aç karınla cekilmiyo :)

ozanti.net : sitene ilk baktıgımda abazanlar hakkında bi yazı gözüme takılmıştı .p güzel bi yazı olmus inş bende aklımdakileri bitirdikten sonra kendime özel sadece hobi icin bi kşisel blog accam icimden gecen herşeyi dökücem yazıya kimbilir belki iyi bir yazar olursam şirinleri bile görebilriim .P

şimdilik bu kdar benden sörf edilmiştir siteler he son olarak ilk grup a başlarken alexa değerim 21m di suan 2m belkide yarın 1 m olcak hadi hayırlısı :)

X

Xman

Misafir
Cumartesi pazar günde 2 şer saat dolaşıcam tüm sitelerde : alexa kafayı yiycek...

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kalendrm Yorumun icin tesekkurler ;)
Herkese iyi calismalar.
Surfe basliyorum.
Baska bi arzunuz :D ?!

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
kalenderm çok teşekkürler üstadım güzel sözlerin için :)

Surf başlasınnnnnnnnn :D:D

X

Xman

Misafir
Promosyon gazetesi sabah gazetesininki bugünkü promosyonu sitende yok haberin olsun :)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Bende açıldı replik sitesi bu arada size birer adet hediye bıraktım :)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
+1 opsiyonunuz varsa bende katılmak isterim.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Saat 9.30 gibi sorfe başlıcam ve 10.30a kadar sitelerinizde kalıcam arkadaşlar, bugün geciktim azcık :)

Alexa değerim 2 günde 10milyon düştü :eek:ha:

Süper valla 16m iken 6m na düştük, bakalım daha ne kadar düşcez önemli olan buralardan sonrası zaten :)

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hediye ne hediyesi ya??? bu arada sorfe başlıyorum gündüz dışarda olduğum için gezemedim gece telafi yaparım artık!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5