İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar size bir sayac önereceğim gerçekten harika :)

http://www.flash-counter.com/tr/

Belki daha önceden biliyorsunuzdur ama ben yeni keşfettim bir arkadaşımın tavsiyesiyle :)

Sitenize giren üyeler sıra ile hangi sayfaları gezmiş, her sayfada kaç sn kalmış, herşeyi görebiliyorsunuz, bu kadar detaylı bir sayac görmedim :)

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar size bir sayac önereceğim gerçekten harika :)

http://www.flash-counter.com/tr/

Belki daha önceden biliyorsunuzdur ama ben yeni keşfettim bir arkadaşımın tavsiyesiyle :)

Sitenize giren üyeler sıra ile hangi sayfaları gezmiş, her sayfada kaç sn kalmış, herşeyi görebiliyorsunuz, bu kadar detaylı bir sayac görmedim :)

gerçekten güzelmiş...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ben analytics kullanıyorum yıllardır :) vazgeçmem zor..

Üstad gerçektende bi dene derim, sitende ekstra bir logo, reklam vs. kullanmanada gerek yok zaten hem analytics çok kasıyor bence...

Birsürü özellik var ben sadece bir tanesini söyledim :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar yeni bir teklifim var ! bloxoo.com a herkes uye olsun orada birbirimize yorum yapalim. oylayalim v.s. googleda arama sonuclarina etkisi cok ve sitenizi tanitabilirsiniz !

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Google adsense bann sebebi değil mi?

Ben Henüz Karşılaşmadım Böyle Bir Bilgi İle

Benim Alexadaki Sıralayı Günlük Tutuyorum

Alexa Traffic Rank: 23,245,120 Sites / Tarih: 26-02-2011 / Saat : 14:12

Alexa Traffic Rank: 10,071,271 Traffic Rank in TR: 70,976 Sites Yaklaşık 1 Hafta Sonra Tarihi Tam Hatırlamıyorum

Alexa Traffic Rank: 9,256,333 Traffic Rank in TR: 64,908 Sites / Tarih: 11.Mart.2011 / Saat : 00:11

Alexa Traffic Rank: 8,814,854 Traffic Rank in TR: 61,756 Sites / Tarih: 11.Mart.2011 / Saat : 16:00

Alexa Traffic Rank: 8,827,081 Traffic Rank in TR: 61,751 Sites / Tarih: 12.Mart.2011 / Saat : 21:55

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar yeni bir teklifim var ! bloxoo.com a herkes uye olsun orada birbirimize yorum yapalim. oylayalim v.s. googleda arama sonuclarina etkisi cok ve sitenizi tanitabilirsiniz !
Ne diyorsunuz arkadaslar ? bence yapalim ise yarar ya kaybimiz olmaz !

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bloxoo nedir arkadaşım onu bi açıklayabilir misin...

Abi bloxoo.com alexa gibi Turkce web sayfasi olanlarin tanisdigi kaynasdigi yorum yaptigi bir yer, site oylamasi, arac, sayac gibi seyler var.
Ordan sitene kullanici akisi saglayabilirsin ;)

-Xman, abi senin bloxoo linkini versene yorum yapayim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
OzanTi: http://www.ozanti.netreklamlara tıkladım gezdim tozdum
Xman: www.ebruliyemekler.comfacebookunu beğendim ve facebookuna üye insanların sayısını görünce dibim düştü ve sörfü de unutmadım
cankurt07: www.petersemlak.comfacebookuna kaydoldum, reklamlarına tıkladım sörf yaptım
PauLSharK: www.ozde.orgreklamlarına tıklayıp sörf yaptım
seocu: www.sitenin-hitini-artir.blogspot.comsadece gezdim
daniel1336: www.promosyongazetesi.comfacebookuna katıldım, reklamlarına tıkladım ve sayfaları gezdim
chalap: www.bankoiddaakuponum.blogspot.comreklamalrına tıkladım facebook hayranı oldum ve gezdim
endream: http://repliksitesi.comfacebookuna katıldım, reklamlarına tıkladım, bi kaç tane replik oludum
kalenderm: www.saglikdoktorum.comfacebookuna katıldım, reklamlarına tıkladım, gedim tozdum

Genel olarak bakacak olursak alexa saadet zincirimiz işe yarıyor arkadaşlar, alexası 10 k olan arkadaş var, 2 k ya yükselmiş alexası, ozanti.net inde alexası deli yükselmiş, benimde sitem iyi yerlere gelmeye başladı alexada, ayrıca adsense görüntüleme sayınız yüksek olucak, imacros çalıştırdım çünkü, hepimize hayırlı olsun, başarılarımızın devamını diliyorum arkadaşlar

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
OzanTi: http://www.ozanti.netreklamlara tıkladım gezdim tozdum
Xman: www.ebruliyemekler.comfacebookunu beğendim ve facebookuna üye insanların sayısını görünce dibim düştü ve sörfü de unutmadım
cankurt07: www.petersemlak.comfacebookuna kaydoldum, reklamlarına tıkladım sörf yaptım
PauLSharK: www.ozde.orgreklamlarına tıklayıp sörf yaptım
seocu: www.sitenin-hitini-artir.blogspot.comsadece gezdim
daniel1336: www.promosyongazetesi.comfacebookuna katıldım, reklamlarına tıkladım ve sayfaları gezdim
chalap: www.bankoiddaakuponum.blogspot.comreklamalrına tıkladım facebook hayranı oldum ve gezdim
endream: http://repliksitesi.comfacebookuna katıldım, reklamlarına tıkladım, bi kaç tane replik oludum
kalenderm: www.saglikdoktorum.comfacebookuna katıldım, reklamlarına tıkladım, gedim tozdum

Genel olarak bakacak olursak alexa saadet zincirimiz işe yarıyor arkadaşlar, alexası 10 k olan arkadaş var, 2 k ya yükselmiş alexası, ozanti.net inde alexası deli yükselmiş, benimde sitem iyi yerlere gelmeye başladı alexada, ayrıca adsense görüntüleme sayınız yüksek olucak, imacros çalıştırdım çünkü, hepimize hayırlı olsun, başarılarımızın devamını diliyorum arkadaşlar

Çok teşşekürler dostum ! İlgin için fakat kafama takılan bir konu var hangi reklamlara tıkladın *?? bende reklam falan yokki?
www.petersemlak.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5