İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitelerikarıştırmış olabilirim bi sürü reklama tıkladım çünkü, sen neden reklam koymuyorsun tıklardım/dık
Yaratici ;)

senin önerini dikkate alıp üye oldum sanırım yakın zamanda onay gelir. Şimdi ne yapmamız gerektiğini anlatsanda köfteyi çaksak!

Siteye uye girisi yaptiktan sonra Blog ekle ye bas, buna ;http://www.bloxoo.com/BlogEkle
sonra ekle ve linkini burdan paylas vee kofteyi cak :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bloxomu, allah korusun, ne bi yönetici var ne de aktiflik, backlink için uğraşmayın bence, yorum falanda yapmayın, bi süre sonra seni ezip en üste çıkabiliyor, güzel proje ama bitik durumda

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
replik sitesine giremiyorum ben dnsden kaynaklanıyor herhalde akşam evden denerim bir daha

X

Xman

Misafir
Millet bu face de beğen butonu koydı-um siteye ama ingilizce çıkıyor yazılar, sizin sitelerde hep Türkçe, bu ayarı nereden yaptınız?

X

Xman

Misafir
Hallettim sanırım. benim siteye girip bi denermisiniz çalışıyor mu buton, beğenebiliyormu sunuz?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hallettim sanırım. benim siteye girip bi denermisiniz çalışıyor mu buton, beğenebiliyormu sunuz?

Facebook eklentisini benim sitedeki gibide yapabilirsiniz üstadım, sayfa düzenleye giriyorsunuz, sonra "pazarlama" , ordanda internet sitene beğen kutusu ekle yapıyorsunuz, baya bi artış var bende, ayrıca twiends sitesinide tavsiye ederim bana forumdan bi arkadaş tavsiye etmişti.

Sayfanızı günde 500 kişi beğeniyor ;)

http://ermandogan.blogspot.com/2011/02/twiends-ile-facebooktwitter-ve.html

Bu arada sorfe başladım şimdi, 17.30 a kadar kalcam sitelerde bi aksilik olmazsa, replik sitesinde yine sıkıntı var galiba açılmadı yine. Oda açılırsa akşam gezerim onuda.

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sörf yapıldı face gruplar gördüklerimi bgendim görmediklerimi bişi yapmadım .p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5