İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah Rızası için tıklayın

S

sitemerkezi.net

Misafir
bıktım boş adamlardan, bu ülke halkı nasıl hakediyorsa o halde yaşıyor başka birşey söylemek boş

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende reklam çıkıyor.Vay be tıklayın diye bağırıyo.google amca buna kızmaz mı

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hiç inandırıcı gelmedi. Oyle bi olay olsa sanırım nette GOOGLE reklamıyla olmazdı :) hadi oldu diyelim marez sitesiylemi ?

Yalan oldugu asikar. emaillara gelen BU EMAILI 100 kisiye gonder msn patlar catlar hesap yanar fasafisoları gibi bi dumen.

icimden ufacık ses deseki bi dene tel.u arıycamda hic geerek yok. iyiliksever Yardımsever Yasal marezciler : ))

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet, benimde hotmaile geldi spam olarak ("internet kurdu yönetimi tarafından"........ ya bi de böyle kıçıkırık sitelerin bile yönetimi oluyor ya hasta oluyorum :D

I

IRCForum

Misafir
yazık valla ya böle siteler artmaya başladı.Artık adamlar milleti böyle sömürmeyi amaç edinmiş.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya o değilde o kadar acil bi durumsa zaten para gelene kadar kız gider...

sonraki aşama ise içler acısı zaten mezar parası filan.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bu adamın dediği şey doğru bile olsa bu iş için google alet edilemez...

Google alet edilirse yapılmış olan tek şey şudur :

Google a reklam verenlerin parasını çalmış olup hırsızlıkla kazanılan bir parayı bir hastaya harcamış oluruz....

Bu şuna benziyor.. qumarda kazanılan parayla zekat vermek gibi..

veya

on tane dükkandan para çalıp
bir tane dükkan açmak gibi..

haram parayla iyilik yapılmaz.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla inansak bi türlü inanmasak bir türlü zaten google a kesin biri şikayet eder bu durumu ve kapatırlar ama ne olcak ki tıklayalım... Ne kaybederiz..

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar kendilerini uyanık sanıyorlar herhalde. insanları tamamen enayi yerine koyuyorlar.

o herifin google hesabına her girişindeki surat ifadesini çok merak ediyorum.
(hehehe bugunde götürdük parayı vs.)

ama haftaya hesabına giremiyecek ;)

I

IRCForum

Misafir
masques' Alıntı:
yeni nesil robin hood :p

benzettiğin şey tam ollarak doğru sayılmaz.Şimdi ben zengin miyim ve bu kendini bilmez ne hakla benim paramı biyerlere kullanıyor?Ben google'a o parayı bana ziyaretçi göndersin diye veriyorum,bunun gibilerde benim paramı kullanarak beni mağdur ederek amaçlarına ulaşmaya çalışıyorlar.Saygılar Tiyreks :)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hayretler içerisinde izliyorum bu milletteki para hırsını allahım yarabbim niye bu kadar acındırıyorlar kendilerini alacağın 250 ytl para hadi onu geçtim 750 alsın bu duruma düşmeye değermi değmez... yazık artık yaa cılkı çıkmış bu işlerin...

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
varsa acil bişey.. böyle birşey doğruysa.. gerçekten zor durumda olsalar.. yazsaydı hesap numarasını öyle yardım edelim.. bu çok saçma.. olayın ..k unu çıkarmak bu olsa gerek..ama öyle bilgisiz insan varki gerçek olupta kendi kendine böyle çare bulmuş olabilir..

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
??

emirx' Alıntı:
Valla inansak bi türlü inanmasak bir türlü zaten google a kesin biri şikayet eder bu durumu ve kapatırlar ama ne olcak ki tıklayalım... Ne kaybederiz..

Emirx tıklasak ne kaybederiz ki demişsin.. Çok ama çok şey kaybedersin...
Google a reklam verenler bundan bir dönüşüm bekledikleri için reklam veriyorlar.. Sen yukarıda yazdıklarımı okumamışsın herhalde....

Sen o reklama tıklarsan benim google a verdiğim parayı benden alıp başkasına vermiş olursun.. Senin ne hakkın var buna ?

Bu resmen hırsızlıktır.. Bir hırsız ne kaybederse sen de onu kaybedersin...

Kimse robin hutluk demesin.
Robin hut u kimse izlemedi mi ?

Çocuk musunuz da iki saat robin hoot u anlatıcam size şimdi ?
O filmde halkı zenginler yönetiyorlar daha doğrusu sömürüyorlardı. Demokrasi yok kölelik vardı. Öyle olunca zenginden alıp fakire vermek değil zorbadan, halktan çalan kişiden alıp halka veriyordu robin hood.

Neyse.
Gereksiz bir site..
Gereksiz mevzular..

O reklamlara o yazıyı okuyup da tıklayan kişiler de ya aptaldır.. Ya da ..refsiz..

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ve işin bir başka boyutu bu tür sahtekarlar arttığı sürece google'un gözünde türk webmaster lar sabıka lı olacak ve bir gün nasıl cj.com ve diğerleri türkiye'yi dışarıda bıraktıysa, google da bizleri adsense den komple çıkartacak .

işte o zaman herhalde kendini uyanık sanan bu ve bunun gibi salaklara ancak kına yollamak dışında yapabileceğimiz hiç bir şey kalmayacak. benim esas korkum bu

son söz : "Allah akıl fikir versin!" :(

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google birgün tüm türkiye'yi bu kendini akıllı sananlar yüzünden atıcak.Hergün bi yenisi çıkıyor.Google bunun gibilerini tüm google hizmetlerinden mahrum bırakmalı.diycek laf bulamıyorum çok yazık!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi