İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altın ne olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

Line

Misafir
Borsa vs. denilmiş ama ben yinede sorayım dedim.Altında genel bi düşüş var şuan.Peki bu düşüş nereye kadar sürer , fırlaması mümkün mü?

WebLOADER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Düşsün walla benim işime yarıyor 2 ay sonra dügünüm var ne kadar düşerse benim için o kadar iyi :) yaz başına kadar düşer yazın artmaya başlar sonbaharda en yüksek fiyatı alır ;) her sene öyle olur.

T

trgy

Misafir
Geçen ntv'de dinledim altın ile ilgili yorumları. Orada birisi dediki altınlar yastık altında durmaya devam etsin 1 yıl kadar, Yunanistan'ın durumu netleşinceye kadar her türlü uzak durun demişti.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Altın konusunda bir spekülasyon vardı piyasada, şişirdi de şişirdiler. Patlar yakında.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
valla madenlerin hepsinde uçmuşluk var ben dipleyeceğini düşünüyorum hepsinin ,direnç noktalarına eriştiler

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Geçen ntv'de dinledim altın ile ilgili yorumları. Orada birisi dediki altınlar yastık altında durmaya devam etsin 1 yıl kadar, Yunanistan'ın durumu netleşinceye kadar her türlü uzak durun demişti.

Altın konusunda bir spekülasyon vardı piyasada, şişirdi de şişirdiler. Patlar yakında.

valla madenlerin hepsinde uçmuşluk var ben dipleyeceğini düşünüyorum hepsinin ,direnç noktalarına eriştiler

Herkese yorumları için teşekkürler.1-2 ay daha bekleyelim.Altın almayı düşünüyorumda.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kisa vadede duser uzun vadede su anki seviyesini de gecer. EUR sallantida, USD ise itibarini gecen sene kaybetti. Ic pazar icin en guvenli unsun yakin zamanda altin olacak gibi duruyor.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Hazirana kadar inişli - çıkışlı devam edeceği söyleniyor, haziran seviyesi bugünkünden düşük olur. Tabi Türkiye burası, siyaset piyasayı etkilerse tahminler tutmaz,

Tahminleriniz için teşekkürler.Mayıs'ın sonuna kadar bekleyip , sonra yapacağız bişeyler :)

volkantipi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu hortlamış gibi oluyor ama Nisan Mayıs'a kadar gram altın 110'u bulur mu sizce?

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Konu Kapanırsa İyi Olur 10 Şubat 2010'nun Konusu

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi