İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

amerikadanal.com

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ABD'den gelirken ihtiyacınız olan bir ürünü getirebilirim. Ürün fiyatına ekleyeceğim servis bedeli ürüne göre belirlenecektir. Ürün bedeli peşin, servis bedeli ürün tesliminde alınacaktır. Ekim ayında döneceğim. Mesajlarınızı bekliyorum.

Bu arada, dört adet Airties wireless ADSL modemi 1 YTL'den başlatıp değerinin altında sattığım şu açık arttırmaya katılmak isteyenler için adres:

Moderatör tarafında düzenlendi:

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
mesela 1000$ bir ürün için servis ücreti ne öderiz?

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana adidas superstar newyork limited edition ayakkabıyı ne kadar getirebiLirsin ?

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
servis bedelini ürünün hacmi, ağırlığı, gümrükten geçerken yarattığı risk gibi pek çok parametreye göre belirleyeceğim. ilgilendiğiniz ürünün servis bedelini öğrenmek için lütfen herhangi bir online mağazadaki url'sini verin.

blink, modem hepsiburada.com'da 158 YTL'ye satılıyor.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
servis bedelini ürünün hacmi, ağırlığı, gümrükten geçerken yarattığı risk gibi pek çok parametreye göre belirleyeceğim. ilgilendiğiniz ürünün servis bedelini öğrenmek için lütfen herhangi bir online mağazadaki url'sini verin.

Sattığınız modemin piyasa değeri nedir?

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir hafta içinde ürün için fiyat vereceğim leet.

blink, webden bulduğum fiyatı mesajıma ekledim, yukarıda.

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teknosa'da 729 YTL olan PSP'yi 450 YTL'ye getirebilirim:
ben tam olarak amerikada ne ucuz bilmiyorum, mesela cep telefonları fiyatları nasıl? ya da bilgisayar parçaları. biraz çok şey istemiş gibi olacak ama kabaca ucuz olan ürünleri yazabilir misin?

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,
ben tam olarak amerikada ne ucuz bilmiyorum, mesela cep telefonları fiyatları nasıl? ya da bilgisayar parçaları. biraz çok şey istemiş gibi olacak ama kabaca ucuz olan ürünleri yazabilir misin?

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dijital fotoğraf makinası , grafik tableti v.s. bu tür şeyleri de getirebilirmisiniz ?

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deeper, elektronik ve tekstil ürünlerin tamamı Türkiye'den daha ucuz dersek abartmış olmayız.

captainzap, ikisini de getirmek mümkün. fiyat almak için url vermen yeterli.

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maalesef yalnızca banka havalesi... ancak hem güvenlik, hem de kredi kartıyla taksitle ödeme imkanı isterseniz ürünü gittigidiyor'da size özel olarak satışa çıkarabilirim.

L

LifeNIC~

Misafir
maalesef yalnızca banka havalesi... ancak hem güvenlik, hem de kredi kartıyla taksitle ödeme imkanı isterseniz ürünü gittigidiyor'da size özel olarak satışa çıkarabilirim.

İşte bu harika olur.
Bu arada her ürün PSP örneğindeki gibi fiyat farkıyla olacaksa, hakikaten uygun rakamlar demektir..

Ben uzun zamandır yurtdışına çıkamıyorum ABD'den almak istediğim bazı şeyler var onların listesini yapayım PM göndereceğim :)

Bu arada 1, 2 adet telefon düşünüyorum ama, eskiden yurtdışından gelen telefonların SIM kilitlerini kırıp TR'de kullanıyorduk. Son kanundan sonra durum nedir bilgin varmı?

Teşekkürler~

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurt dışından aldığın cep telefonunun imei numarasını faturasıyla birlikte telekomünikasyon kurumu'na fakslıyorsun. imei numarası gsm operatörlerinin "kaçak olmayan imei numaraları" havuzuna giriyor ve böylece sorunsuz çalışıyor. bunu bir cep telefonu için yapabiliyorsun. ben türkiye'ye geldiğimde bu şekilde tk'ya bildirdiğim ve abd'den aldığım treo 650'yi kullanıyorum. yasa yürürlüğe girdikten sonra telefonu Türkiye'de sorunsuz kullanabildim.

2'den fazla telefon getirmek beni gümrükte zora sokar. bu yüzden telefon konusunda rezervasyonu erken yapan karlı çıkacak, üçüncü talebi karşılayamayacağım.

fiyat farkı, söylediğim gibi büyük ölçüde bavulumda ne kadar yer kaplayacağına bağlı :) herkesin iki bavul getirme hakkı var, elbette kendi eşyalarım da olacak. fiyat avantajı sağlayarak sürümden kazanmayı umuyorum, hatta belki yakında ABD'de okuyan ve Türkiye'ye girip çıkan gençlerden kurulu bir transfer network'ü kurabilirim :p

gittigidiyor'un sağladığı güvenlik ve taksitle ödeme olanağının %10'luk artış gibi bir bedeli var. bu, gittigidiyor'un satıcıdan her satış için aldığı komisyon... ama elbette yine de Türkiye'dekinden çok daha ucuza gelecek.

L

LifeNIC~

Misafir
İkisini araştırabilirsen sevinirim. Birde aşağıda birkaç sorum olacak yanıtlarsan sevinirim.

* Telefonu aldığımda bahsettiğin gibi basit şekilde kullanıma açtırabilecek miyim? Bunun garantisini verebilir misin? Kendi tecrübelerine dayanarak cevap verirsen sevinirim.
* Ürünler garantisiz oluyor sanırım değil mi? Gerçi bunu senin sorumluluğuna sokmak yanlış olur ama sadece bilgin varsa bu konuda diye soruyorum :)
* Gittigidiyor'dan almak yerine bir kısım kaparo üzerini gelince malı teslim alırken ödeyebilirim sorun olmaz bunu yapabilir misin?
* Ne zaman gidip ne zaman Türkiyede olacaksın yani ne zaman ürünlerimizi alabiliriz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5