İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ampul dendi balon çıktı.

R

reisabi

Misafir
çok çocukça hareketlerden başka bişey yok bu konuda.bilmem ne partiside ooo bunlar boş iş. :)

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten 6-12 yas zihniyetine sahip oldugunuz icin Türkiye ilerliyemiyor.

Amerikayi Kalkindirma Partisi ile ne dedigimi anlamaniz icin iq nuzun gelismis olmasi lazim ;)

Amerikayi Kalkindirma Partisi ; evet yeni iq testlerinde bunu soruyorlarmış..
ama 6-12 yaş aralarına:)
bunu anlamada ne var.. bu sadece ucuz siyaset denilen yani Deniz Baykal'ın yaptığı taktiklerden hiçbir farkı yok. bir de iq dan önce fikirler öne çıkar.. Varsa mantıklı fikrin tartışılır. yoksa basit bir cümle ile deniz baykal siyaseti yaparsan, İnönü derki " Hadi canım Sen de" ;)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten 6-12 yas zihniyetine sahip oldugunuz icin Türkiye ilerliyemiyor.

Amerikayi Kalkindirma Partisi ile ne dedigimi anlamaniz icin iq nuzun gelismis olmasi lazim ;)

Niye birbirimizin düşünceleri farklı olunca hemen alaycı ve hakaret vari bir tavır takınıyoruz ki.
Sözün bittiği yerde hakaret başlar unutmayalım.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ilginç yaa...herkes tuhafça sataşmalarda bulunmuş :)...
akp yanlısı olup düşünürsen hiç bişiyi bulamazsın tabiki açık bir dille TÜRKİYE yi satacağını ifade edende, içişlerinin canlı yayında pkk ile ilgili tuhaf! sözleride, henüz milletvekili iken (seçimden sonraki cezası nedeniyle başkan olamadı ya:)...) koşa koşa amerikaya gitmeleride...hatta ;
bir savaş sırasında ilk indirlmesi gereken stratejik noktalar olan haberleşmeyi satmaları, köprüyü satmak istemeleri gibi çok tuhaf konuları ile dünya çapında İLK lere imza atan bir yönetimin ne denli sağlıklı olduğu aslında tamamen ortada...
Ekonominin çok iyi olduğu söylenen yapay bir ortamda ne yazıkki çakma beyinlerin nasıl oluyorda bu tarz şeylere inanıyorlar anlam veremiyorum. Çoluk çocukta demiycem...Bugün benim kedinin önüne koyduğum yemeğin bile azmı çokmu olduğunu anladığı halde insanlar bunu nasıl anlamıyor gerçekten çok ilginç...Seçim zamanından bugüne x2 olan benzin fiyatı ortadayken soğan ve patatesi örnek olarak alıpta enflasyon hesabı yapanlar ve buna inanan bir halk var ortada.El değiştirmenin yatırım olarak gösterilmesi ve halkında buna inandığı bir toplumuz...
böyle bir durumda öğrenci gibi esprilerde çıkar ortaya, hala yönetimi savununlarda ;)

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Siz onların sevdiklerine küfretmeyinki onlarda döner sizin sevdiklerinize küfreder"
Söz Sultanı

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kimi Gizli Gizli Çalıyor. Kimi Göstere Göstere.
Kimi Gizli Gizli Yandaşlarına Devlette iş Buluyor.Kimi Göstere Göstere.

Ancak Birşey Var Ki Bırak Gizli Gizli Adının Bille Geçmesi İsyana Sürükler Bu Ülkeyi. Mevzu yasakpara Parti Bunu Kulaktan Kulağa Yapıyor. Ancak Herşeyin Cezası Vardır....

IQ,IQ diyodunuz Buyrun IQ dolu Bir Cümle.

Bu Arada Seçimden önce BOŞPARTİ yi Kuracağım. SLogan : Hiç birine oy atmak istemiyorsan Bize AT ..!

%30 ve Lider.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Niye birbirimizin düşünceleri farklı olunca hemen alaycı ve hakaret vari bir tavır takınıyoruz ki.
Sözün bittiği yerde hakaret başlar unutmayalım.

Eger bu hakaret ise sen hakaret görmemissin demekki. :)
Saatlerce sizlerle siyaset konusabilirim. Hükümetin basarisizligini anlatmaya günler yetmez. Ama kimileri at gözlügü takmislar görmek istemiyorlar.
Benim icin önemli olan ülke cikarlaridir. Ülkemi refah seviyesine cikaracaksa bu A partide olur B partide.
Ama bir parti ülkemi karis karis satmaya kalkarsa iste o zaman kimseyi savundurtmam.
Gerci hos, bunlari sizlere raporlariyla birlikte anlatsam siz yine görmek istediginiz seyi göreceksiniz.
O yüzden mümkün oldugu kadar forumlarda ve buna benzer ortamlarda bu tür diyaloglara girmemeye özen gösteriyorum.
Ve inanin, sizin gördügünüz sadece buz daginin görünen yüzü. Arkasinda olanlari sizde görseniz bana hak verirdiniz "belki".

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siyaset çok belalı bir hastalık bence, çünkü insanlar kendi siyasi fikrine muhalif kişileri karalıyor kötülüyor gerekirse iftira bile atabiliyor dolayısıyla bu hareketler o insanın kişiliğini olumsuz yönde etkiliyor.
Sigarayla birlikte siyaseti de bırakmak lazım ;)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Saatlerce sizlerle siyaset konusabilirim. Hükümetin basarisizligini anlatmaya günler yetmez. Ama kimileri at gözlügü takmislar görmek istemiyorlar.
Benim icin önemli olan ülke cikarlaridir. Ülkemi refah seviyesine cikaracaksa bu A partide olur B partide.
Ama bir parti ülkemi karis karis satmaya kalkarsa iste o zaman kimseyi savundurtmam.
Gerci hos, bunlari sizlere raporlariyla birlikte anlatsam siz yine görmek istediginiz seyi göreceksiniz.
O yüzden mümkün oldugu kadar forumlarda ve buna benzer ortamlarda bu tür diyaloglara girmemeye özen gösteriyorum.
Ve inanin, sizin gördügünüz sadece buz daginin görünen yüzü. Arkasinda olanlari sizde görseniz bana hak verirdiniz "belki".

Ben yanlış bulduğum senin bu yazdıklarının tamamı. Yani sende aynı hatayı yapıyorsun. Ben herşeyi doğru görüyorum ben herşeyi doğru biliyorum. Diğerleri pis kaka onlar hiç bir şey bilmiyor göremiyor. Bu yanlış herkes herşeyi doğru bilemez. Mesela ben de AKP'nin yaptığı bir çok doğru şey sayabilirim. Ama ben yaptığı yanlışları kabul ederken sen yaptığı doğruları sindiremiyorsan yanlış sendedir.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitlis'te 2 şehit ve Şırnak'ta da 1 şehit vermişiz konuşan yok, iş koltuğa gelince herkez meydanlarda. vah Türkiye'm vah... :(

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bu bakışınla bence susman daha iyi.
Ülkeyi kimler sattı bilmiyorsun. 28 şubatta 60 milyar dolar nereye gitti araştırmıyorsun. çalıp götürenler aynı zamanda yaygara koparanlar değilmiydi.
Bak bakalım muhafazaka hangi medyanın 5 milyar dolar 4 milyar dolar borcu var.
ama söyleyeyim aydın doğanın 4.5 milyar dolar, dinç bilginin 5.5 milyar dolar cem uzanı saymıyom zaten. bunların hepside senin kafadan değilmiydi.
bunlar ülkeyi satmadı ak parti satıyo öylemi. onların çaldığı ve dışardan aldığı kredi borçlarını kapatmak için adamlar ellerinden geleni yapıyo diye düşünemezmisin

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gülün geçin ya. Niye tartışıyorsunuz ki? Sizin resminizi mi çizmişler sanki. :)

Pollyanna mode on:
"Zeplin yerine koymamışlar en azından."

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya neyi tartışıyorsunuz? AKP'nin icraatleri mi burada konuşulan, yoksa DSP'nin reklamı mı? DSP'nin reklamı komedi olmuş. Bir önceki hükümet onlar değilmiş gibi, bu ülkenin çok büyük 2 kriz yaşamasına sebep olmamışlar gibi bir de çıkıp böyle bir ilan verebiliyorlar ya. Kendilerini komik duruma düşürüyorlar, başka birşey değil.

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya neyi tartışıyorsunuz? AKP'nin icraatleri mi burada konuşulan, yoksa DSP'nin reklamı mı? DSP'nin reklamı komedi olmuş. Bir önceki hükümet onlar değilmiş gibi, bu ülkenin çok büyük 2 kriz yaşamasına sebep olmamışlar gibi bir de çıkıp böyle bir ilan verebiliyorlar ya. Kendilerini komik duruma düşürüyorlar, başka birşey değil.

Yahu sevgili kardeşim burada amaç bence DSP MHP değil. AKP nin doğru işler yapmadığını, ipleri eline alıp bütün demokrasi organlarını(yasama,yürütme,yargı) işgal ettiğini, milleti kandırdığını, ülkeyi sattığını, PKK ya göz yumduğunu ve bunun gibi bir çok şeyi göstermek. Burada kimse DSP nin ülkeyi kurtaracağından bahsetmiyor.
Sadece artık demokrasinin gereklerini uygulamak gerektiğini -mitingler ve bunun gibi tepkiler vs.- insanları uyandırmak gerektiğini söylemeye çalışıyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5