İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anahtar Kelimelerde 1 Günde ilk Sayfaya Sitenizi Nasıl Taşıyabilirsiniz ?

• Konbuyu başlatan dreaministanbul
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hocam sazanlıkla alakası yok konunun mantıgını anlamadık gece gece abuk subuk konusmayalım.

Gayet basit adam istediği siteyi istediğin kelimede 1-2 günde kalıcı olarak ilk 10 sokarım diyor.Kendi yazmış üste bak.

yüzlerce çalışan mühendis, onca algoritma ,bi okadar para, sistem, yapay zeka ve arada raslantısal çıkarılan engelleri adam aşmışşşşş çözmüşşşşşş.Gelmişşşş burada seocuların ekmekleriyle oynamıyım diyip kelime bile olmayan sitenin aramasını koyuyor:D komedi dizisi senaryosu gibi :D

dreaministanbul bize ne anlatıyosun yok derneği geçicek diye bak verdim üste buyur madem kanıtlamak istiyorsun üste söyledik.Gel 2 gün sonra yaptım de.

D

dreaministanbul

Misafir
ekip'te 2 tane bilgisayar mühendisi var.
türkiyenin en iyileri.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
hocam tanıcan mı soruyosun :) BU en iyisi olup olmadıgına kimler karar vermiş bunlar değişir :)

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Gayet basit adam istediği siteyi istediğin kelimede 1-2 günde kalıcı olarak ilk 10 sokarım diyor.Kendi yazmış üste bak.

yüzlerce çalışan mühendis, onca algoritma ,bi okadar para, sistem, yapay zeka ve arada raslantısal çıkarılan engelleri adam aşmışşşşş çözmüşşşşşş.Gelmişşşş burada seocuların ekmekleriyle oynamıyım diyip kelime bile olmayan sitenin aramasını koyuyor:D komedi dizisi senaryosu gibi :D

Şahsen bende böyle bir yetenek olsa kazandığım paralarla şuan bu forumda değil Reina da olurdum :p

Bkz: Reina Club

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu konudaki yazilanlarin tümü hayal ürünüdür. Gerceklerle bir alakasi yoktur diyesim geldi. :) Hocam mathiaxbars bir mesaj yazmisti onu dikkate alarak sözde yapabildigin seyi gerceklestirebilirsen insanlar sana daha iyi inanacaktir. Diger türlü bu gösterdigin adreslerle hic bir seyi anlatamazsin.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hocam tanıcan mı soruyosun :) BU en iyisi olup olmadıgına kimler karar vermiş bunlar değişir :)

Yoo isim verince eğer başkasının ismini yalan olarak vermişse iş farklı bir boyutta dolandırıcılığa giriyorda ondan.

Madem türkiyenin en iyilerinden alalım isim di mi ;)

reina eskidi.
360'a takılıyoruz :)

Bırak şimdi , isim alalım biz .İsim atarsanda anlarım nereden mezunlarsa sordurucam çünkü ;)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
hocam tmm da Türkiye' nin en iyisi bile olsa biliormuyuz ki bir de bu düşünce var dimi. Bilmediğimiz halde sormakta saçma dimi?

D

dreaministanbul

Misafir
3.site
http://www.google.com.tr/#hl=tr&biw=1338&bih=547&q=best+model&aq=&aqi=&aql=&oq=&fp=80b78c9c95661804
best model 4.sıradaki site.
travesti kelimesinde 8.sırada.
izmir travestileri nde ilk sırada
travesti izmir ilk sayfa
samsun travestileri 4.sıra
yani travesti sitelerinin aylık link almak için ne kadar kaynak harcadıklarını tahmin edebiliyorsunuzdur.
rent a car,nakliye'den sonra en çok backlink ve seo'ya yatıranlar travesti siteleri.
bu site içinde bakabilirsiniz.
başka siteler varda onları yazmayayım. :)

D

dreaministanbul

Misafir
:)
şu yazıyıı okuyun
http://forum.iyinet.com/geyikhane/158437-escinseller-internet-ve-hek-ten-ne-anlar.html
neden eşcinsel siteleri
linkteki yazı alıntıdır.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hocam tmm da Türkiye' nin en iyisi bile olsa biliormuyuz ki bir de bu düşünce var dimi. Bilmediğimiz halde sormakta saçma dimi?

Ya olsun olmasın sen bana ikine mühendis söylesene .Bak üstedde sana ne söylendi buyur kanıtlamak istiyorsan yap.Ne boşa saçma poslar atıyorsun.

http://www.oyunover.com/ şu siteyi (kiminse artık bilmyiorum random seçtim)

oyun kelimesinde yani

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&source=hp&biw=1362&bih=622&q=oyun

Burada birinci yap öyle gel sayın ak saçlı dreaministanbul:D

Sazan arkadaşlarada diyecek lafım yok :peh:

D

dreaministanbul

Misafir
özür dilerim.
yaptıkları işlere bakarak türkiyenin en iyileri olduklarını düşünüyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İyi işte söyle adlarınıda yaptıkları işlere bi bakalım :şekil:

D

dreaministanbul

Misafir

dreaministanbul bize ne anlatıyosun yok derneği geçicek diye bak verdim üste buyur madem kanıtlamak istiyorsun üste söyledik.Gel 2 gün sonra yaptım de.
bilgisayar,internet,algoirtma
bunlar insan beyninin ürünüdür.
bu algoritmaları çökertebilecek ve çözebilecek gene insan beynidir.
insan allah'tan gelen ve allah'a geri giden üstün ve kutsal bir varlıktır.
zararıda kendisine veren insandır.
yararıda veren.

D

dreaministanbul

Misafir
D

dreaministanbul

Misafir
ismin ne gereği var.
ahmet mehmet mustafa.
önemli olan yapılan iş :)
reklam ajansı değilimki.
isimlerimizin reklamını yapayım.
reklama veya isimlerimizin duyulmasına ihtiyacımız yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi