İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AnatoliaHosting dan uzak durun

Bu konu hakkinda siz ne dusunuyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde diğer yorum yapan arkadaşlar bu şirketin sizle sorunu yok diye yüceltmenize gerek yok...!

Sizin başınızada gelseydi bu durum kuyruğunuz sıkışmış bi şekilde nasıl açardınız konuyu düşünemiyorum bile.

U

umurcan

Misafir
insanların emekleriyle oynamak bu kadar kolay mı soygun mu yapıyorsunuz yedekleri almak için 100 dolar istiyorsunuz madem büyük firmasınız yedekler için neden para talep ediyorsunuz büyügüz diyorsunuz ama para ko parmaya çalışıyorsunuz ne olursa olsun adama yedeklerini vermen gerekiyor

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
umurcan' Alıntı:
insanların emekleriyle oynamak bu kadar kolay mı soygun mu yapıyorsunuz yedekleri almak için 100 dolar istiyorsunuz madem büyük firmasınız yedekler için neden para talep ediyorsunuz büyügüz diyorsunuz ama para ko parmaya çalışıyorsunuz ne olursa olsun adama yedeklerini vermen gerekiyor

4. sayfayı okuyun lütfen.

Onlar bizim emeklerimizle oynuyor alın terimizle gece gündüz çalışıp kazanıyoruz biz paramızı haber vermezse müşteri kapanır gayet açık ödemesi yapılmamış hizmete neden devam edeyim?
+ 100$ olayı yok 4. sayfada yazıyor ücreti biz istemiyoruz datamerkez istiyor benmi ödeyeyim ilgilenmemiş haber vermemiş cezasını ben mi çekeyim?

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Beni tehtit ettiğiniz maillerde var bende dilerseniz Mahkemede çözelim ne dersiniz?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben dedicatedturk.com musterisiyim.
Mustafa Bey, yedekleme işlemini ekstra ücret ile yapıyor. bu güzel bir hizmet. hemen her firmada bu hizmet mevcut. ben de bu hizmeti alıyorum.
yani yedekleme için ücret ödedinizmi bilmiyorum ama ödemediyseniz eğer, bu tamamen DC ile alakalı bir problem. anatoliahosting'in sorunu değil bu. cenazeniz varmış başınız sağolsun ama bu gibi olasılıklar kimseyi bağlamaz kusura bakmayın. herkesin kendine göre planı programı var. madem o kadar önemsiyorsunuz sitelerinizi, verilerinizi, datalarınızı, ona göre önlem almalısınız işe başlamadan önce..

Mustafa Bey akıllıdır, iyi arkadaştır..Bu sorunu böyle çözemezsiniz barış bey..

gereken ödemeyi yapıp yedeklerinizi alabilirsiniz..

E

echo

Misafir
olay biraz fazla profesyonelliğe kaçıyor.bence biraz esneklik olmalı diye düşünüyorum.prensiplerden biraz ödün verilmeli.

ben bu gece son olarak şunu yazıyorum umarım anlamlı olur...

''müşterinin güvenini ve saygısını kaybetmektense para kaybederim daha iyi''

sanırım bosch söylemiş veya öle bişe tam hatırlamıom :D

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide ben yedeklemesini istemedim ondan ben makinenin kapabnmasına 2 gun kala geldim birde ne göreyim makine kapanmış 2 gun evvel kapanmasından dolayı şikayetciyiz vede yedekler için ya bir ay yada 100 dolar dedi şimdide yazmış 35 dolar istiyoruz neden ben magdur oluyorum hem suçlu hep güclü posizyonuna gecçiyor

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Son durum.
bu arkadaşlar bir aracı arkadaş vasıtasıyla bizden hizmet almışlardır arkadaşla yapılan görüşme sonucunda suçu olmamasına ragmen aracılık yapan arkadaş gerekli miktarı ödeyip yedekleri alacak ilk kez başıma gelen böyle bir olaydan dolayı rahatsızlık verdiğimiz insnlardan özür dileriz. (bahsi geçen arkadaş başka bir hosting firması sahibidir.)

Şununda bilinmesinden yanayız iyi niyetli olmasak hdd i 2 gündür formatlattırdık.

konunun kapatılmasını talep ediyorum

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide aracı oldugun kişide parayı benden talep etmektedir vede olaydan sıyrılmak istemektedir suçlu oldugundan maazaret aramaktadır bende burada insanların rahatsız etmekten memnun degilim herhalde ama hakkımı aramaya çalışıyorum vede sonuna kadar arıyacagım böle konuyu ört bas edemezsin

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne suçu yahu hala suç deniyor.. Ben kaç insanla çalıştıysm bugüne kadar değil son günü beklemek gerek yedek gerekse ödeme için aylar öncesidnen kafamda planları yapr hallederim.. Sen kalk son güne bırak ondan sonra böyle konuşulsun.. Hosting olsa haklısın diyeceğim yedekleri duruyorsa ücretsiz verilir ancak burda bahsi geçen olay bir sunucudur.. Anatolia Hosting neden senin yedeklerini alsın.. yedekler onda da değilmiş kendisi belirtiyor datamerkezde imiş.. Anatolia Hosting yine de iyilik yapmış yazışmalar yapmış ve bir süre daha tutmuş yedekleri... Dahası kendi sorumsuzluğunuz yüzünden ortaya çıkan bir durumda firmayı suçluyor olmanız..

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada host ve dedicated işi yapan çok insan var . hiçbir datacenter uzun süredir müşterisi olan bir firmanın sunucusunu gününde kapatmaz her datacenterin töleransları vardır .

Ikinci duruma gelince benden geçen ayın ödemesine dair belge istiyorsunuz . ben bu sunucuyu geçen ay kullandığıma göre size geçen ay yaptığım ödemenin dekontunu siz yayınlayın

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
baris' Alıntı:
burada host ve dedicated işi yapan çok insan var . hiçbir datacenter uzun süredir müşterisi olan bir firmanın sunucusunu gününde kapatmaz her datacenterin töleransları vardır .

Ikinci duruma gelince benden geçen ayın ödemesine dair belge istiyorsunuz . ben bu sunucuyu geçen ay kullandığıma göre size geçen ay yaptığım ödemenin dekontunu siz yayınlayın

başta süresinden önce kapattı diyordun, şimdi toleranstan bahsediyorsun. tolerans hizmet verenin insiyatifinde, kimse tolerans sağlamak zorunda değil sonuçta.

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi burada iyinet müşterileri olaylara bakmadan direkt kendi firmasını savunmakta kendi taraftarları gelip burada olaylara bakmadan farklı yerlerden algılayarak yorum yapmaktadır kendisi ne bir dekont sunmakta vede makineyi erken kapatım bir ay daha uzak makineyi ykosa açılmaz yada 100 dolar deyip insanları kullanıyor burada suç yok benim yazdıgım şeylerin köşesinden ucundan tutarak savunma yapıyorsunuz arkadaşlar sizden ricam realist olmanız tarafsız yaklaşmanız burada magdur olanın yanında olmazsanız yarın aynı olay sizin başınıza gelir haklı ve magdur durumdayım unutmayın ortada haksızlıga ugrayan biri var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5