İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Angelo hakkinda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Önerilerin için minnettarım, gerçekten. Ama hala yüzümde gülümseme yaratan sorun şu cancığım; Hadi bana üslup konusunda öğüt verme mesajı açtın, yapmaman gerekiyordu pm diye birşey var ama açtın diyelim, konumuz tatlı dil iken bu kendini bir halt sanan 8 yaşındaki cahil, dünyanını hiçbir yerinde kabullenmeyen sıfatı nasıl bir tatlı dildir yahu?

Kaldı ki, sevmediğin üslubun kralını yapmışsın. Kamu oyu araştırması mı yaptın bilmediğimiz bir yolla, nasıl birşeydir bu ya. Ben en azından yanlış birşey söylesem bile bir fikir hakkında söyliyim bırak da, sen insanı hedef alıyorsun. Burada bu yazıları yazan kanlı canlı bir adam var karşında.

http://img401.imageshack.us/img401/9040/rapfy6.jpg

İyinet kusura bakma ama bir şekilde direk kişiye saldıran yorumlar karşısında ben susup da çekilecek halim yok. Dilediğin an moderatorlugu alabilirsin, en ufak lafını da etmem. Ben bu forumda yazar olarak varım zaten, küfür etmeyen, kimseyi dolandırıp huzursuz etmeyenler dışında kimseyi ne banlıyorum, ne siliyorum. Çok değişiklik olmaz hayatımda. Zaten gördüklerimden sonra da çok şevkim kalmadı bir iki kelime yazmaya.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuya mesaj yazanlar forumda oldukça uzun zamandır aramızda olan arkadaşlar.

Yönetim olarak bu forumu hepimiz için rahatlıkla paylaşım yapabileceğimiz bir ortam olması için çalışıyoruz.

Moderatör arkadaşlardan şimdiye kadar hiç kötü niyetli bir arkadaşa denk gelmedik. Hepsi foruma ellerinden geldiğince fayda sağlamaya çalıştılar.

Bizim maç yöneten hakemlerden pek farkımız yok. Bazı maçları iyi yönetirken bazı maçlardan sonra dinlenmeye alınmamız gerekiyor ki bir sonraki görevimizde daha başarılı olalım.

Yönetim işimizi bugün çok iyi yaparken yarın farklı bir performans sergileyebiliriz. Böyle olunca biraz geri çekilip dinlenmek en iyisidir.
Aslında olay burada yönetici olmaktan ziyade, forumdaki konulardaki Angelo arkadaşın hitap şekli. Yani bunu bir yönetici değilde herhangi bir üyede yapabilir o nedenden dolayı yöneticileri baz alınmaması gerekir.

Angelo arkadaşımızın bir çok mesajını okudum. Hatta yukarıda belirttiğim gibi benim mesajıma cevap olarak yazdığı mesaj(lar) da var. Burada belirtmek istediğim BENCE kelimesi altında konudaki diğer yorumları eziyor. Belki bunun farkında değil belkide yapısı bu bilemiyorum. Ama insanlar bir konu hakkında bir mesaj yazıyorsa o konu hakkında az yada çok bilgi sahibidir demektir.

Şahsen benim bir mesajıma verdiği cevaptan yola çıkacağım..

Benim mesajım.
karaLi' Alıntı:
kaza yapmış sanırım peugeot lar kağıt gibi arabadır görünüşü seni cezbeder ama mazallah ufak bi kazada sende çim gibi biçilebilirsin

Arkadaşımızın cevabı.
Angelo' Alıntı:
Bu kağıt hurafesine rağmen (ilk Peugeot keywordu ortaya atılır atılmaz, kağıttır onlar diyen çok kalabalık bir grup var, acaba bunlar arabayı bir yerde katlayıp kesti mi, ya da aynı klasmandaki başka bir araba kazada daha mı dayanıklı çıktı, bu bilinmiyor) bu kadar çok satması ilginç.

Ben bu arabayı kullandım ve bir çok arkadaşım da hâlâ daha bu arabadan var. Buda bize mevcut bir bilgi sağlıyor. Gerek görsel olarak gerekse teknik olarak. Ama Angelo arkadaşımız konuyu direk hurafe olarak kesmiş.

Lütfen yanlış anlamayın ben demiyorum ki insanlar istedikleri yorumları yazamazlar elbette yazabilirler ancak diğer kişileri ezmenin yada konuyu direk silip atmanın bir mantığı yok.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
karali biraz espri anlayışı edin yahu kızacak ne var buna. gavur ne diyor "sense of humor". sen ciddiye almışsın mesajı. kızacak darılacak bir durum ya da kimseyi ezdiğim yok. Kime pejo desen ilk duyacağın laf "kağıt" değil mi? Bu insanların hepsi kaza yapmadılar dimi? Buna rağmen araba çok satıyor dimi? Hepsine cevabın evet dimi? Neye kızdın, neye bozuldun. Ben sadece kendime göre komik gelen birşeyi yazdım. Bundan sonra alta not düşerim "hayatta benim karşılaştığım örnekler, benim kendi arkadaşlarımdır, forumdaki arkadaşlar alınmasın, onlarla ilgisi yoktur" diye. hatta imza atiyim.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
angelocum hala diretiyorsun, benim ve bu insanlarin yazdigi sey senin yardimci olmaman gibi konular degil. genel olarak uslubun. bu bu kadar basit birsey niye uzattigini da hala anlamis degilim, kullanici olarak bana ters geliyor ve en azindan bana ozelden ulasan insanlar da bu sekilde dusundugu icin burda paylasmak istedim, kisisel derdim olsa. p.m atardim zaten bunu da daha once yazdim. ben tabiki de insani hedef alacagim, cunku hedef aldigim insan forumda mod gorevi yapan birisi. ve ben yoneticimden rahatsiz isem onun gecmisi gelecegi ne olursa olsun beni zerre ilgilendirmez ve alakadar etmez. ben rahatsizligi ilettim bu kadar basit. uzatilacak bi tarafi da yok ki. sen tavsiyeleri dinlersin ya da kulak arkasi edersin...

ya ayrica mesaji editlerken gordum :) benim de pejom var :D kagit lafini ilk kez bu forumda isitiyorum. o yuzden kime sorsan oyle der deme bencede.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karali biraz espri anlayışı edin yahu kızacak ne var buna. gavur ne diyor "sense of humor". sen ciddiye almışsın mesajı. kızacak darılacak bir durum ya da kimseyi ezdiğim yok. Kime pejo desen ilk duyacağın laf "kağıt" değil mi? Bu insanların hepsi kaza yapmadılar dimi? Buna rağmen araba çok satıyor dimi? Hepsine cevabın evet dimi? Neye kızdın, neye bozuldun. Ben sadece kendime göre komik gelen birşeyi yazdım. Bundan sonra alta not düşerim "hayatta benim karşılaştığım örnekler, benim kendi arkadaşlarımdır, forumdaki arkadaşlar alınmasın, onlarla ilgisi yoktur" diye. hatta imza atiyim.

Ben artık hangi mesajda bir espri yatıyor hangisinde bir mizah var yada üzerinde fazla durulmaması gereken birşey var algılayamıyorum. Herşeye aynı tepkiyi veriyorum.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arada olur bu şekilde şeyler. Bakın sohbet etmiş olduk.
Can eminim angeloyu tanıdığın için mutlu olmuşsundur sende.
Ayrıca konuşmak güzel.
Tartışmak daha da güzel.

İyinet userlarının diğerlerinden farkı, tartışmanın tanımında objektifliliklerini ve soğukkanlılıkarını korumalarında ve en önemliside tartışmanın ciddi olarak yani gerçek anlamda anlamını bilmelerinde saklı.

Evet arada densizlikle yaşanmıyormu.
Yaşanıyor. Ama onlarda işin tuzu biberi ve asla uzamadan hemen güzellikle çözülüyor.

Bakın youtube konusunu ne kadar güzel, espirili ve anlamlı olarak yavaşlattım ve olay kapandı.
(Bu arada anlattıklarımda birebir gerçekti.)

Bu basit bir örnektir...
Espirilerle yaklaşın. Evet size ters olsa bile bu bir görüştür ve saygı duyulması gerekir fikrini benimsemeyi ihmal etmeyin.

Ne bileyim sonuçta kim ne olursa olsun insanız ve değerliyiz ve karşınızdaki de bir insan.

Üstelik arkadaşız ve aynı odayı paylaşıyoruz gibi bakın.

Bakın mesala yanımdaki moldifilden ve karşıdaki bacak atan elemandan çok size vakit ayırdım bu gece...

Ama tatli sonları seviyorum ve pişman değilim 10.000 sınırlarına takıldığım için.
Birşeyler vermeyi seviyorum.
Hatalar yapmıyormuyuz?
Elbette yapıyoruz.

Keşke bir kaç örneğim olsada yaptığım hataların nasıl üstesinden geldiğimi ve telafi ettiğimi göstersem size...

Hataların doğurduğu doğrularla büyüyoruz.

Karalı üşenmeyip 2004 yılından bir konudan alıntı yapacağım şimdi bende. Orda kötü birşeyde yok üstelik senin alıngan olduğun bir anına denk gelmiş.

Bence yeterli artık bu youtube konusunda bugün yaşanan polemikler ve krizler.
Birbirimizi kırmayalım.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bak karali'de yazmış rahatsızlığını, bir onun mesajına bak, bir kendininkine. Sen rahatsızlığını dile getirmiyorsun. Sen terbiyesizce bana sıfatlar yakıştırıyorsun. Buna hakkın yok. Eleştirini alır başımın üstüne koyarım, terbiyesizlik yaparsan olmaz. Direttiğim filan yok. Sen benim mesajımı okumadan aynı şeyi yazmışsın ikinci kez, ben senin derdini anladım. Sen benimkini anlamadın. yöntemin terbiyesizliğinden bahsediyorum.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arada olur bu şekilde şeyler. Bakın sohbet etmiş olduk.
Can eminim angeloyu tanıdığın için mutlu olmuşsundur sende.
Ayrıca konuşmak güzel.
Tartışmak daha da güzel.

İyinet userlarının diğerlerinden farkı, tartışmanın tanımında objektifliliklerini ve soğukkanlılıkarını korumalarında ve en önemliside tartışmanın ciddi olarak yani gerçek anlamda anlamını bilmelerinde saklı.

Evet arada densizlikle yaşanmıyormu.
Yaşanıyor. Ama onlarda işin tuzu biberi ve asla uzamadan hemen güzellikle çözülüyor.

Bakın youtube konusunu ne kadar güzel, espirili ve anlamlı olarak yavaşlattım ve olay kapandı.
(Bu arada anlattıklarımda birebir gerçekti.)

Bu basit bir örnektir...
Espirilerle yaklaşın. Evet size ters olsa bile bu bir görüştür ve saygı duyulması gerekir fikrini benimsemeyi ihmal etmeyin.

Ne bileyim sonuçta kim ne olursa olsun insanız ve değerliyiz ve karşınızdaki de bir insan.

Üstelik arkadaşız ve aynı odayı paylaşıyoruz gibi bakın.

Bakın mesala yanımdaki moldifilden ve karşıdaki bacak atan elemandan çok size vakit ayırdım bu gece...

Ama tatli sonları seviyorum ve pişman değilim 10.000 sınırlarına takıldığım için.
Birşeyler vermeyi seviyorum.
Hatalar yapmıyormuyuz?
Elbette yapıyoruz.

Keşke bir kaç örneğim olsada yaptığım hataların nasıl üstesinden geldiğimi ve telafi ettiğimi göstersem size...

Hataların doğurduğu doğrularla büyüyoruz.

Karalı üşenmeyip 2004 yılından bir konudan alıntı yapacağım şimdi bende. Orda kötü birşeyde yok üstelik senin alıngan olduğun bir anına denk gelmiş.

Bence yeterli artık bu youtube konusunda bugün yaşanan polemikler ve krizler.
Birbirimizi kırmayalım.

Ölücem mi yoksa ben doktor bey.. :(

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok angelo ben de seni anladim merak etme... ikimizin de derdi yontem :)
su medic de olmasa ne yapacaz ? :)

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır henüz öldürmeyeceksin. Biraz daha şansını zorlamana izin veriyorum:D

Şaka bi yana dağılalım burdan arkadaşlar, sanırım yeterli bu kadar.

Sorun çözüldü ve herkez herşeyi doğru şekilde anladı + karşılıklı anlaşma sağlandı.

İyinet'in modunu bugün kalkıp sen küçümsersen karali yada can yada herangi biri yarın aramıza yeni gelen bir userda bunu görür ve demekki sallamıyorlar der ve küçümser.

Ve sitedeki düzeni sağlamak için GÖNÜLLÜ OLARAK FAALİYET gösteren birini takmayan bir user emin olun normal eski userları hiç takmaz.

Bunun örneklerini görmemiz için illaki tarihin tekerrür etmesine gerek yok.

Öyle yani...

Üstelikte herkezin msn adresleri var profillerinde ekleyin ya birbirinizi çekinmeyin tanışın konuşun kimse beni yemedi ve forumun tamamı ekli bende...

Yani forumda kısmını sık kullanmakta uygun değil.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Gerek kalmadı mediclife.

Bu postu gelebiliecek diğer mesajlara cevap yazamayacağım için kapatıyorum. Boş yere cevap hakkı oluşmasın. Gelen PM'ler üzerine; kimsenin sesini kesmek filan amaçlamadım. Sadece artık okumayacağım için hakkımda yazılacak şeyleri göremeyeceğim, o yüzden yazılmasın. Zaten cevap verdim gerekli şekilde.

Böyle hayat meselesi yapmanın alemi de yok. Ben kaç tane forumda yazıyorum, hayatımda bir forum sahibinin moderatorune yapılan terbiyesizliğe bu kadar muhteşem bir cevap yazdığını görmedim/duymadım. Bir moderatore değil normal kullanıcıya yazsanız bile kabul edilemeyecek şeyler. Demek ki biz yönetim kurallarını yanlış biliyormuşuz bunca senedir. E yanlış uygulamaya devam etmeyelim madem. Bunu şahsım ile ilgili olduğu için forumda yapılan son yönetim hareketi olarak kabul edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5