İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Angelo nereye gidiyor ?

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop u söylediği ismi lazım olmayan üniversitede okuyorum. yüksek lisans doktora yapan bi dolu arkadaşım var. diğer üniversiteden de var. ödevlerini tezlerini yakında biliyorum. tırnak içinde söylüyorum "üfürükten teyyare selam söyle o yare" işler hepsi.

akademik ortam diyorlar kuramsal bilgi diyolar bilmem ne diyorlar ve uyduruktan bir yol çiziyorlar size. öte taraftan üniversitenin aristokrasisi kendi kadrolaşmasını yaratıyor zaten. bana güya php öğreten öğretim görevlisi oturup günde 1000 kere adsense tıklıyor banlandım diyor sonra bana. neden diyorum denemek içinmiş. bu adam mı bana programlama anlatacak ?

bakın işin acı olanı bu da değil. asıl acı yan kimsenin buna dur dememesidir. malesef türk insanı bu psikolojik savaşta geri yenik düşmüştür. angelo gitmekte sonsuz haklı bence. elimde fırsat olsun bende giderim. giderim dememin nedeni işte yönetimdeki insanlar değil aslında, onlar elbette koltuk sevdasında olacaktır. asıl neden böyle yönetilen ve hiçbir gerekçe olmaksızın ses çıkarmayan halk olur.

hatta hatta hiç bir gerekçe bile göstermeye gerek yok, tek gerekçe bulgaristanda 2 mbit hat 15 ytl burda 150 ytl budur benim için. diğer boyutlardaki yansımaları çok daha vahim emin olun.

Güle güle angelo, umarım aradığını bulursun dostum...

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlısı olsun. fakat arkaya dönüp geride kalanlarla birşey yapmak daha yaptırımcı bir yaklaşım olurdu.

çoğu şeyler politik, siyaset bilmemne, angelo dışarıya gittiğin zaman anlayacaksın ki "bu adamın benden ne fazlası var ?!?" sonra oturup bir düşüneceksin neden türkiyede bu işler böyle olamıyor diye..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Valla Türkiye'den bir digg,stumbleupon,myspace,youtube çıkmıyor öncü olarak, ya da ne biliyim servisiyle ünlenecek bir hosting sağlayıcısı ya da yüzlerce kullanıcısı olan cms yazılımı çıkmıyor. Yani aslında çıkmıyor değil çıkartmıyoruz. Bir ülkenin kötü veya çekilmez olduğunu düşünenler, o ülkeyi kötü veya çekilmez kılanlardır. Burada birlikte birşeyler yapabilecek çok insan bulamıyorum. Oradakinin benden bir fazlası yok ama biraz daha mantıklı işlerle uğraşıyorlar ve vizyon daha geniş. Olayın siyasetinde olsam zaten hiç işim olmaz ama olaylara biraz daha ilahi boyuttan bakmayı öğreniyor insan, mevzuatta hepimiz insanız, kendimize kattığımız milletimize kardır, bu yolda her çaba da mubahtır. (tam kafiye) :)

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
meslektaşım angelo (endüstriciyiz ikimizde), söylediğin herşeyin altına imzamı atarım. ben senin 1-2 sene gerinden geliyorum şu an 4.sınıftayım.İnanılmaz cekilmez hal aldı herşey saydığın sebebler nedeniyle.Seneye yanına gelirsem hiç şaşırma:).msn adresini değiştirmezsen haberleşiriz. (tam hatırmayabilirsin beni bir gün incirlide burgerkingde lee jeans için buluşmuştuk, ersin).

Herşey yolunda gider inş.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de endustriciyim. aynı dert ve sıkıntıları sanırım hepimiz yaşıyoruz. Ama şunu da unutmamak gerekir. 3. dünya ülkelerinde efendi olmak çok kolay, ama amerika gibi gelişmiş ülkelerde çok zor. çünkü piyasayı kapan kapmış. yeni yollar ve katagoriler açarak o alanda söz sahibi olabilirsin. web alanı bunun için çok ciddi fırsat olabilir.
türkiye'de emeksiz kazanç ve haksız rekabet var.
amerikada emeğinin karşılığını alırsın. nekadar ekmek köfte:)
hakkında hayırlısını diliyorum angelo, yolun açık olsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5